Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak połączyć konto ftp C-Panel z oprogramowaniem Cuteftp

Cuteftp, podobnie jak Filezilla, to oprogramowanie do przesyłania danych za pośrednictwem protokołów FTP, sftp, ftps i https. W przeciwieństwie do innych programów FTP, to oprogramowanie nie jest bezpłatne, ale z wersji próbnej tego oprogramowania można korzystać przez ograniczony czas. , Dzięki temu oprogramowaniu możesz z łatwością przesłać swoje pliki na hosta. Pobierz to oprogramowanie, korzystając z poniższego łącza, a następnie dołącz do nas w kontynuacji tego praktycznego samouczka.

Link do pobrania: https://www.globalscape.com/cuteftp

Dowiedz się, jak połączyć FTP z oprogramowaniem Cuteftp

Aby połączyć oprogramowanie Cuteftp z kontem FTP hosta C-Panel, najpierw wchodzimy na naszą stronę Host C-Panel, ucząc, jak zalogować się do C-Panel, następnie klikamy konta FTP w sekcji plików, wewnątrz przewijamy w dół trochę. Aby dostać się do sekcji Konta FTP. W tej sekcji znane są wszystkie konta FTP, które już utworzyliśmy. Naprawdę potrzebujesz konta FTP, aby kontynuować kroki opisane w tym samouczku. Jeśli jeszcze nie utworzyłeś konta FTP w swoim hoście witryny, obejrzyj film instruktażowy na jak utworzyć nowe konto FTP w panelu C Zobacz w całości

Jak widać, jest tu użytkownik FTP o nazwie [email protected] i chcemy podłączyć dokładnie tego użytkownika FTP do oprogramowania Cuteftp. Aby to zrobić potrzebujemy specyfikacji tego konta FTP. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpNastępnie kliknij tutaj przycisk konfiguracji klienta FTP, aby otworzyć dla nas te ustawienia. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpA w sekcji Ustawienia ręczne pokazuje nam trzy cechy tego konta FTP:

  • Nazwa użytkownika FTP
  • serwer FTP
  • FTP i jawny port FTPS

Potrzebujemy wartości przed każdym z tych trzech atrybutów, gdy chcemy połączyć konto ftp z oprogramowaniem Cuteftp, dlatego nie zamykamy tego okna przeglądarki, a jedynie minimalizujemy je, abyśmy mogli później ponownie uzyskać dostęp do tych wartości, a teraz Kliknij ikonę oprogramowania Cuteftp, którą już zainstalowaliśmy, aby całkowicie otworzyć oprogramowanie, najpierw zamknij to okno, a następnie kliknij przycisk pliku w lewym górnym rogu oprogramowania. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpW nowej sekcji klikamy witrynę FTP, aby otworzyć właściwości witryny dla window. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpI teraz domyślnie jesteśmy w zakładce ogólnej tego okna i w tych polach musimy wpisać specyfikacje konta ftp naszego hosta.

CZYTAĆ:  Jak zbudować podniebną wieżę w Minecraft?

W polu etykiety musimy wpisać niestandardową nazwę dla tego konta ftp, którą piszemy Mizbanfatv, a w polu adresu hosta musimy wpisać adres połączenia naszego hosta ftp. serwer ftp Skopiuj tę wartość i wróć do oprogramowania i wpisz skopiowaną wartość w polu adresu hosta, kolejnym polem, które musimy przeskoczyć, jest nazwa użytkownika, otwórz ponownie przeglądarkę i przed polem FTP Username tę wartość Kopiujemy nazwę użytkownika konta FTP i teraz wprowadź ją w programie w tym polu. W polu hasło musimy także wpisać hasło do konta ftp naszego hosta, które ustaliliśmy na etapach tworzenia konta ftp. Wpisując nasze hasło i musimy bardzo uważać, aby hasło zostało wprowadzone poprawnie, w przeciwnym razie połączenie z FTP nie zostanie nawiązane i z metody logowania upewniamy się, że wybrana jest normalna opcja, zwykle ustawienia innych zakładek, takie jak akcja oraz typ i opcja są domyślnie kompatybilne ze wszystkimi hostami Are, więc staraj się nie zmieniać pozostałych ustawień, a teraz klikamy przycisk OK, aby całkowicie zapisać to połączenie z FTP w oprogramowaniu Cuteftp. Dowiedz się, jak połączyć FTP z Cuteftp

Jak widać po lewej stronie oprogramowania w oknie menedżera witryny, nasze połączenie FTP zostało dodane pod nazwą mizbanfatv. Aby przetestować poprawność wartości, które wprowadziliśmy w poprzednich krokach, kliknij prawym przyciskiem myszy mizbanfatv i kliknij połącz. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpNawiązanie połączenia zajmuje trochę czasu i jak widać cała zawartość w nas jest wyświetlana w tym oknie. Dowiedz się, jak połączyć FTP z CuteftpTo pokazuje, że wykonaliśmy wszystkie kroki, aby poprawnie połączyć konto FTP z oprogramowaniem Cuteftp, teraz połączenie między hostem a oprogramowaniem Cuteftp jest dobrze ustanowione.

W kolejnym filmie instruktażowym pt. jak zarządzać plikami i przesyłać je na hosta za pomocą oprogramowania Cuteftp, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z oprogramowania Cuteftp bez wchodzenia do panelu sterowania hosta, aby mieć dostęp do plików z poziomu komputera z systemem Windows. Zarządzaj swoją witryną, więc dołącz do nas i aby zobaczyć więcej tutoriali na temat cpanel, który jest jednym z najpopularniejszych paneli sterowania do hostingu, odwiedź Mizbanfa.net lub śledź nas na Twitterze. Skorzystaj ze wszystkich naszych tutoriali za darmo.

CZYTAĆ:  Jakie składniki składają się na jądro systemu operacyjnego?

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie redmiPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania