Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak połączyć konto ftp C-Panel z oprogramowaniem turboftp

Turboftp, podobnie jak Filezilla, to oprogramowanie do przesyłania danych za pośrednictwem protokołu FTP, które obsługuje zaawansowane technologie, takie jak SSL, tls, sftp i sh2, dzięki którym możesz bezpiecznie przesyłać pliki z komputera na host. I odwrotnie, to oprogramowanie ma materiałowy projekt Google. Dzięki turbo tp możesz z łatwością zarządzać plikami na hoście swojej witryny za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu i korzystać z funkcji Wznów po rozłączeniu połączenia internetowego. Wznów przesyłanie i pobieranie plików. Pobierz to popularne oprogramowanie, korzystając z łącza poniżej, a następnie zapoznaj się z dalszą częścią tego praktycznego samouczka.

Link do pobrania: http://www.tbsoftinc.com/download.html

Aby połączyć oprogramowanie turbo tp z kontem c-panel hosta FTP, najpierw wchodzimy na naszą stronę hosta c-panel poprzez tutorial dotyczący logowania do c-panelu, a następnie klikamy konta FTP w sekcji plików.

Na tej stronie przewińmy nieco w dół, aby dostać się do sekcji kont FTP. Oto wszystkie konta FTP, które już utworzyliśmy na tych hostach. Aby kontynuować kroki opisane w tym samouczku, potrzebujesz konta FTP. Jeśli nie utworzyłeś jeszcze konta FTP w panelu c swojego hosta internetowego, obejrzyj pełny film instruktażowy na temat tworzenia konta FTP w panelu c. Jak widać, istnieje tutaj konto FTP o nazwie [email protected] i chcemy również podłączyć to samo konto FTP do oprogramowania turbo tp na naszym komputerze. Następnie przed tym kontem FTP klikamy opcję konfiguracji klienta FTP… Jak połączyć konto ftp C-Panel z oprogramowaniem turboftp

Do tych wartości FTP są nam wyświetlane w wyrażeniu, teraz z sekcji Ustawienia ręczne, jak widać, pojawiły się dla nas trzy cechy:

  • Nazwa użytkownika FTP
  • serwer FTP
  • FTP i jawny port FTPS

Połącz ftp z turboftp

Potrzebujemy wszystkich trzech atrybutów, aby móc połączyć to konto FTP z oprogramowaniem turbo tp, dlatego nie zamykamy tej strony z przeglądarki i minimalizujemy ją, abyśmy mogli ponownie uzyskać dostęp do tych wartości później i teraz od wewnątrz. Komputer z systemem Windows Kliknij wstępnie zainstalowaną ikonę Turbo tp i poczekaj, aż oprogramowanie się otworzy.

CZYTAĆ:  Zwiększanie sukcesu biznesowego dzięki wyjątkowym usługom w zakresie projektowania produktów

Zamknij to okno i kliknij opcję Połącz w lewym górnym rogu oprogramowania. Połącz ftp z turboftpA następnie wybierz opcję książki adresowej. Do momentu podania adresu otwiera się dla nas okno rezerwacji, a teraz stąd klikamy przycisk nowej strony i z otwartego okna wybieramy standardową opcję FTP. Połącz ftp z turboftpA teraz w tym oknie z zakładki ogólnej z sekcji nazwy strony wpisujemy według uznania nazwę tego połączenia z naszego FTP. Piszemy tutaj, Mizbanfatv. Teraz w sekcji adresu witryny musimy wprowadzić adres połączenia z hostami serwerów FTP. Pamiętacie Czy mówiliśmy, że nie zamykamy tego okna z przeglądarki, aby móc z niego skorzystać podczas łączenia konta FTP z turbo tp? Teraz otwórz to okno, skopiuj całą wartość przed serwer FTP i wklej ją w adresie witryny. A w sekcji portu upewniamy się, że znajduje się tutaj wartość 21, a teraz odznaczamy opcję logowania anonimowego, abyśmy mogli użyć nazwy użytkownika i hasła do tego konta z naszego oprogramowania FTP. Wewnątrz identyfikatora użytkownika musimy wprowadzić nazwę użytkownika naszego konta FTP, następnie ponownie otworzyć przeglądarkę, skopiować stąd przeciwną wartość nazwy użytkownika FTP, wrócić do turbo tp i wkleić ją teraz w identyfikatorze użytkownika. Dotarliśmy do sekcji haseł i musieliśmy w tym polu wpisać hasło do tego konta z naszego hosta FTP. Zaczynamy wpisywać hasło do tego konta FTP. Naprawdę, jeśli łączysz główne konto FTP swojej witryny z oprogramowaniem turbo tp, hasło do głównego konta FTP Twojego hosta jest takie samo, jak główne hasło do logowania się do C Panel, ale jeśli podłączasz inne konto FTP do oprogramowania turboftp , hasło do tego konta jest dokładnie tym samym hasłem, które wpisałeś podczas tworzenia konta FTP w sekcji kont FTP w panelu c. A teraz nie mamy już nic wspólnego z pozostałymi częściami i klikamy przycisk połączenia.
Jak widać, wyświetlany jest komunikat logowania, który nas wita i pokazuje dokładne dane tego konta FTP. Teraz klikamy przycisk OK. Połącz ftp z turboftpJak widać w prawej części oprogramowania turboftp, wyświetlane są wszystkie nasze pliki i katalogi, a to oznacza, że ​​połączenie konta panelu hosta FTP z oprogramowaniem turboftp zostało wykonane pomyślnie i połączenie pomiędzy hostem a oprogramowaniem FTP z Well przyjęty.

CZYTAĆ:  Jak naprawić błąd 34 w Roombie?

W kolejnym filmie instruktażowym jak zarządzać i przesyłać pliki na hoście za pomocą oprogramowania turboftp, tak aby po zapoznaniu się ze środowiskiem oprogramowania i poznaniu praktycznych zastosowań tego oprogramowania móc to zrobić możliwie najłatwiej, zawsze bez logowania się do hosta, zarządzaj zawartością swojego hosta internetowego z poziomu turboftp. Dołącz do nas, aby zobaczyć więcej samouczków na temat Panelu C, który jest jednym z najpopularniejszych paneli kontrolnych do zarządzania hostami. Odwiedź stronę Mizbanfa.net lub śledź nas na Twitterze i Instagramie. Skorzystaj ze wszystkich naszych tutoriali za darmo.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmodarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie karbonnPobieranie premium motywów WordPressudemy do pobrania za darmo