Jak połączyć swoje zdjęcia na żywo w wideo w iOS 13

Zdjęcia na żywo są dostępne na urządzeniach z iOS od kilku lat, co pozwala uchwycić konkretne momenty przed lub po zrobieniu zdjęcia. Te chwile można później obejrzeć ze zdjęciem, a konkretnie pokazać 1.5 sekund ruchu przed i po zrobieniu zdjęcia. Jest to niewielka, ale niesamowita funkcja, która może dodać szereg emocji i być pięknym przypomnieniem wspomnień otaczających proste zdjęcie.

Nowa funkcja wprowadzona w iOS 13 pozwala użytkownikom łączyć wiele zdjęć na żywo w wideo z aplikacji Zdjęcia na iOS. Jest to o wiele lepsze niż poprzednia metoda łączenia wielu zdjęć na żywo, co zwykle odbywało się za pomocą zewnętrznego edytora wideo.

Najpierw omówimy, jak robić zdjęcia na żywo na urządzeniu z systemem iOS (dla tych, którzy nie znają tego), a następnie omówimy tworzenie filmu z wielu zdjęć na żywo:

1. Otwórz aplikację Aparat na urządzeniu z systemem iOS.

2. U góry ekranu znajdziesz opcję włączenia Zdjęcia na żywo. Będzie to żółta ikona koła z otaczającymi ją pierścieniami. Gdy zdjęcia na żywo są włączone, kółko będzie żółte.

Łącz zdjęcia na żywo Ios Live Icon Camera App

3. Robienie zdjęcia z włączonymi zdjęciami na żywo spowoduje zapisanie go zarówno jako zwykłego zdjęcia, jak i zdjęcia na żywo. Możesz zobaczyć go później w swojej galerii.

Aby wyświetlić zdjęcie na żywo:

1. Otwórz galerię i wybierz właśnie zrobione zdjęcie.

2. Powinieneś zobaczyć naklejkę Live Photo w lewym górnym rogu ekranu. Po otwarciu zdjęcia po prostu naciśnij je, aby wyświetlić animowane zdjęcie na żywo.

Łącz zdjęcia na żywo Ios Live Icon

Możesz także użyć go jako tapety lub udostępnić znajomym.

Łączenie wielu zdjęć na żywo w jeden film wymaga zapisania zdjęć na żywo w osobnych filmach. Aby to zrobić

1. Najpierw zlokalizuj zdjęcia na żywo, które chcesz scalić w jeden film. Możesz to zrobić, przewijając w dół do opcji Zdjęcia na żywo na karcie Albumy w aplikacji Zdjęcia.

Łącz zdjęcia na żywo Ios Media

2. Stuknij w „Wybierz” w prawym górnym rogu.

Połącz zdjęcia na żywo Ios Select

3. Wybierz zdjęcia na żywo, które chcesz scalić w jeden film.

4. Kliknij przycisk Udostępnij w lewym dolnym rogu.

Połącz zdjęcia na żywo IOS Share Button

3. Wybierz opcję „Zapisz jako wideo”.

Połącz zdjęcia na żywo Ios Zapisz jako wideo

iOS wygeneruje wideo i zapisze je w Rolce z aparatu. Możesz uzyskać do niego dostęp stamtąd lub sekcję Wideo w aplikacji Albumy w aplikacji Zdjęcia.

To jest to. Za pomocą tej prostej metody możesz łatwo połączyć wiele zdjęć na żywo w jeden film, aby wysłać je innym i obejrzeć później.

Czy ten przewodnik był dla Ciebie przydatny? Daj nam znać w sekcji Komentarze poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?