Jak poprawić umiejętności techniczne w informatyce

Od początku istnienia sieci nasza rzeczywistość z biegiem czasu stała się coraz bardziej skomputeryzowana, wpływając na światową gospodarkę.

Ponieważ organizacje i instytucje produkują coraz więcej istotnych informacji, istnieje prawdziwe zapotrzebowanie na osoby, które mają to, co jest potrzebne do współpracy z komputerami w taki sposób, aby informacje mogły być z powodzeniem wykorzystywane.

Z wyjątkiem sytuacji, gdy ukończyłeś specjalizację (np. informatykę lub inżynierię), szanse na to, że złożysz podanie do organizacji technologicznej lub pracę związaną z potrzebami technicznymi, są niewielkie – albo dlatego, że nie wierzysz, że jesteś wystarczająco wyspecjalizowany, albo dlatego, że nie są podekscytowani treścią pracy.

Jak poprawić umiejętności techniczne w informatyce 1

Umiejętności techniczne w zakresie informatyki

Tech to jeden z najbardziej umiarkowanych regionów do pracy – zarówno w przypadku profesjonalnych otwarć, jak i przestrzeni roboczej. Jest młody, wybuchowy i jest to metoda na rzeczy, które nadejdą. Cele stojące za tym są oczywiste.

Technologia wnika w każdą część naszego życia – aplikacje sportowe, aplikacje do drzemek, narzędzia online do planowania spotkań, streaming treści, wnikliwe promowanie tego celu.

Niezależnie od tego, czy musisz pracować dla organizacji technologicznej, czy nawet prezentować, handlować, ulepszać przedmioty, koordynację, pieniądze lub prawo dla dowolnej organizacji, powinieneś być dostępny, aby zaprezentować swoje umiejętności technologiczne.

Poświęć czas na przeglądanie

Ponieważ jesteś studentem i zaczynasz zdobywać doświadczenie zawodowe, jest to świetna okazja, aby zrealizować wszystko, co wykracza poza to, co jest wymagane na kursie.

W takim przypadku, zakładając, że musisz się rozwijać, chcesz przeznaczyć na to trochę czasu.

Być może poświęć na to kilka minut podczas codziennych dojazdów lub obudź się wcześniej niż zwykle. W każdym razie robienie tego poprzez poświęcenie miejsca na rozpoczęcie nauki znacznie ułatwi ten proces.

Jak poprawić umiejętności techniczne w informatyce 2

Rozpoznaj swoje cenione źródła wiadomości związane z technologią

Niezwykłą rzeczą dotyczącą praktycznie wszystkich technologii jest to, że w Internecie jest dostępnych wiele niesamowitych danych za darmo.

Od segmentu Wired, Business Insider, Financial Times, po TechCrunch, The Verge, Engadget, istnieją niezliczone proste metody zdobywania wiedzy. Staraj się nie czuć, że musisz czytać każdy artykuł. Surfuj po okolicy i zobacz, co najbardziej Cię przyciąga.

Wybierz swój publiczny profil

Jak poprawić umiejętności techniczne w informatyce 3

Upewnij się, że masz profile na najpopularniejszych – Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn – a następnie publikuj media związane z technologią, czy to blogi, artykuły, podcasty itp. Obserwuj osoby, które są ekspertami w dziedzinie technologii.

Następnie w tym momencie zacznij wyróżniać się na tle innych – stwórz bloga i udostępniaj zwyczajowe posty dotyczące praktycznie wszystkiego, co technologiczne (i pokrewne). Skoncentruj się na treści i stylu, a także spójności.

Użyj urządzeń do budowania swojej produktywności

Rozpocznij używanie Doodle, aby obserwować terminy kursów instruktażowych grupy, w przeciwieństwie do wysyłania całej grupy pocztą elektroniczną i organizowania reakcji. Przestań zamawiać spotkania przez telefon komórkowy i korzystaj z aplikacji.

Rób swoje finanse za pomocą aplikacji, a nie w oddziale. Spróbuj połączyć internetowe konta medialne (każdy z nich ma bezpośredni obraz najskuteczniejszej metody robienia tego w sieci), więc publikujesz tylko raz – a nie wiele razy.

Zapewni to wspaniałe poczucie dobrej siły kreatywności i zaoszczędzi czas.

Zbadaj, co przepalasz

Żyjemy w wieku smartphones. Zacznij zastanawiać się, czego używasz w telefonie/w internecie i dlaczego.

    Jak ci to pomoże? Jakie są aktualizacje, które miały miejsce i jakie są ich zalety? Z jakiego powodu mogły one zostać przedstawione? Czy jest coś, czego obecnie brakuje Twojej ulubionej aplikacji? Jakie jest twoje zdanie na temat jego planu? Czy jest nieskazitelny i utylitarny, czy żywy i sprytny? Jak plan zwiększa wydajność?

Notuj swoje myśli na stole i często do nich wracaj.

Wyostrzenie umiejętności miękkich dzięki tytułowi magistra

Odłożenie na bok wysiłków na rzecz rozwijania tych delikatnych zdolności może daleko posunąć obiecujących badaczy komputerów PC na drodze do postępu. Wiele z tych umiejętności można uzyskać dzięki prawdziwemu wglądowi lub dążeniu do uzyskania certyfikatu Master of Science in Computer Science na najlepszych uniwersytetach.

Jak poprawić umiejętności techniczne w informatyce 4

Duża liczba kursów miała na celu wyostrzenie pragmatycznych umiejętności studentów w programach CS na wielu uniwersytetach, dodatkowo przez cały czas dając studentom swobodę w rozwijaniu znacznej części tych podstawowych zakresów umiejętności.

Na CWAssignments.com usługa pomocy przy przypisaniu, możesz łatwo uzyskać pomoc, której potrzebujesz. Dostarczają wszystkich informacji o kursach i pełnego przewodnika.

Kursy, które oczekują, że dublerzy staną przed nauczycielami i rówieśnikami i ukończą przechadzkę po kodzie, pozwalają im na przykład doskonalić swoje umiejętności relacyjne.

Wniosek

Rzeczywiście, nawet obecnie, pomimo powstania gigantów technologicznych, takich jak Facebook i Google, coś nie zgadza się z „specjalistycznymi”, co sprawia, że ​​wielu z nas rozważa ludzi siedzących zgarbionych nad swoimi ogromnymi komputerami, oddzielającymi wiatę dla swoich znajomych.

Teraz musisz zmienić swój sposób myślenia zgodnie z otaczającym Cię współczesnym światem.

Przeczytaj więcej artykułów na temat Techtippr, aby ułatwić sobie życie technologiczne.