Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak powiększyć miniatury obrazów w Google Chrome, Edge i Firefox

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak powiększyć miniatury obrazów w Google Chrome, Edge i Firefox

Miniatura to pomniejszona kopia obrazu. Wiele witryn internetowych i wyszukiwarek zawiera małe miniatury do wyświetlania podglądów obrazów. Na przykład wyszukiwarka grafiki Google wyświetla podgląd miniatur zdjęć, które są nieco większe na ich stronach internetowych.

Ponieważ miniatury są zazwyczaj dość małe, dobrze byłoby, gdyby przeglądarki Chrome, Firefox i Edge zawierały opcje lub funkcje umożliwiające ich powiększanie. Jednak żadna z tych przeglądarek nie zawiera funkcji umożliwiających użytkownikom powiększanie miniatur. Niemniej jednak nadal możesz powiększać miniatury w tych przeglądarkach, dodając do nich kilka przydatnych rozszerzeń.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jak powiększyć miniatury za pomocą PhotoShow

PhotoShow to rozszerzenie, które można zainstalować w przeglądarkach Chrome, Edge i Firefox. To rozszerzenie rozszerza miniatury na stronach internetowych po najechaniu na nie kursorem. Działa na ponad 140 domenach internetowych. Możesz zainstalować PhotoShow, klikając Dodać do Lub Dostawać przyciski na stronach pobierania dla przeglądarek, do których linki znajdują się poniżej.

Po zainstalowaniu PhotoShow kliknij Rozszerzenia przycisk w przeglądarce Chrome lub Edge. Tam zobaczysz Pokaz zdjęć przycisk, który można dodać do paska narzędzi, klikając Szpilka w Chrome lub Edge Pokaż na pasku narzędzi opcja. W przeglądarce Firefox przyciski dodatków pojawiają się automatycznie na pasku narzędzi.

Witryna BBC jest dobrym miejscem do wypróbowania rozszerzenia, ponieważ zawiera wiele miniatur. Otwórz stronę główną tej witryny, a następnie przesuń kursor nad jej miniaturę. Zobaczysz, że rozszerzenie rozszerza miniaturę, pokazując powiększoną wersję obrazu tuż nad, pod, po lewej lub po prawej stronie.

PhotoShow ma tryby powiększania mini, lite i panoramicznego dla miniatur. Mini to najmniejszy tryb, który wyświetla powiększone obrazy w obrębie jednej ósmej obszaru poza miniaturą. Panoramiczny to największy, który pokazuje miniaturę w pełnym oryginalnym rozmiarze.

Rekommenderad:  Jak dodać teksturę do obrazu w Photoshopie? [Solved] 2022

Możesz zmienić tryb, klikając przycisk Pokaz zdjęć przycisk i wybierając mini, Lite, panoramicznyLub Automatyczny (dowolny z trzech) w ustawieniach rozszerzenia.

PhotoShow umożliwia również obracanie powiększonych miniatur. Aby to zrobić, najedź kursorem myszy na miniaturę, aby ją obrócić. Następnie naciśnij Zmiana + klawisz kontrolny + Lub kombinację klawiszy strzałek, aby obrócić powiększony obraz.

Możesz wybrać dodatkowe opcje z menu kontekstowego PhotoShow. Kliknij prawym przyciskiem myszy miniaturę na stronie internetowej i wybierz Pokaz zdjęć podmenu. Następnie możesz wybrać Otwórz obraz HD w nowej karcie, Zapisz obraz HDI Skopiuj adres obrazu HD opcje.

Możesz wyłączyć powiększanie miniatur programu PhotoShow, jeśli nie chcesz go włączać w określonej witrynie internetowej. wciśnij Pokaz zdjęć przycisk rozszerzenia i kliknij przełącznik u góry jego ustawień. Aby szerzej wyłączyć powiększanie miniatur, usuń zaznaczenie opcji Włącz podstawowe wsparcie na nieznanych stronach internetowych opcja.

Pobierać: Pokaz zdjęć dla Google Chrome | krawędź | Firefox (darmowy)

Jak powiększać miniatury za pomocą Imagus

Imagus to alternatywne rozszerzenie powiększania miniatur dla Edge, Chrome i Firefox. To rozszerzenie działa podobnie do PhotoShow, ale będziesz musiał częściej używać skrótów klawiaturowych, aby rozwinąć miniatury. Możesz sprawdzić Imagus, pobierając go z poniższych stron, do których prowadzą łącza.

Aby wypróbować Imagus, otwórz Google i wprowadź słowo kluczowe w tej wyszukiwarce. Kliknij Obrazy , aby wyświetlić podgląd miniatur obrazów pasujących do słowa kluczowego. Następnie najedź kursorem na miniaturę, aby wyświetlić dla niej obraz nakładki.

Obrazy nakładek nie będą wyglądać na znacznie większe niż ich miniatury. Aby je rozwinąć, musisz aktywować tryb pełnego powiększenia rozszerzenia. wciśnij Z klawisz po najechaniu kursorem na miniaturę. Spowoduje to scentralizowanie wyskakującego obrazu i umożliwi jego rozszerzenie. Aby powiększyć nałożony obraz, naciśnij przycisk + przycisk powiększania. Naciśnięcie przycisku Klawisz (minus) pomniejsza

Rekommenderad:  Recenzja Micromax Canvas 3D A115

Możesz także obracać i odwracać obrazy za pomocą klawiszy klawiatury. Naciskać R aby obrócić je w prawo i mi obracać w lewo. The Q Klawisz odwraca obraz w pionie i naciśnięcie W obróci go w poziomie.

Istnieją różne inne skróty klawiaturowe dla Imagusa. Aby wyświetlić listę skrótów klawiszowych, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk rozszerzenia Imagus, aby wybrać Opcje. Wybierz Skróty kartę, aby wyświetlić listę skrótów klawiszowych dla rozszerzenia.

Imagus będzie działać na co najmniej 318 stronach internetowych wymienionych w zakładce tego rozszerzenia. Aby wyświetlić tę listę obsługiwanych witryn, kliknij Sito obok Skróty patka. Następnie możesz wpisać witrynę w polu wyszukiwania na tej karcie, aby sprawdzić, czy jest tam wymieniona.

Aby dodatkowo skonfigurować rozszerzenie, wybierz Preferencje na Imagus patka. Tam możesz skonfigurować ustawienia podpisów obrazów rozszerzenia i wyglądu wyskakujących okienek. Zawiera również opcje zmiany sposobu oznaczania elementów, które można powiększyć, oraz aktywowania trybu pełnego powiększenia prawym przyciskiem myszy.

Pobierać: Imagus dla Google Chrome | krawędź | Firefox (darmowy)

Jak powiększać miniatury za pomocą powiększenia obrazu

Dodatek Zoom Image jest dostępny wyłącznie dla przeglądarki Mozilla Firefox. Różni się nieco od PhotoShow i Imagus, ponieważ nie powiększa obrazów po najechaniu na nie kursorem. Zamiast tego użytkownicy mogą rozwijać miniatury, wybierając opcje menu kontekstowego Powiększ obraz. Kliknij poniższy link i wybierz Dodaj do Firefoksa zainstalować Zoom Image.

Wyszukaj zdjęcia za pomocą Google lub Bing, aby wypróbować Zoom Image. Aby rozwinąć podgląd miniatury w wynikach wyszukiwania, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Powiększ obraz. Następnie wybierz Rozmiar x 2.0 możliwość wyświetlenia powiększonego obrazu dwa razy większego niż jego miniatura. Możesz ponownie kliknąć tę samą opcję, aby jeszcze bardziej zwiększyć rozmiar obrazu.

W przeciwieństwie do Imagus i PhotoShow, Zoom Image umożliwia przesuwanie rozszerzonych obrazów. Kliknij lewym przyciskiem myszy powiększony obraz i przytrzymaj przycisk myszy, aby przeciągnąć obraz w przeglądarce. Aby przywrócić domyślny rozmiar i położenie miniatury, wybierz plik Powiększ obraz > Rozmiar oryginału / Rozmiar normalny opcje.

Rekommenderad:  Sztuczna inteligencja w rolnictwie: rewolucja w praktykach rolniczych w 2023 r

Opcje obracania obrazów są również dostępne w menu kontekstowym ZoomImage. Wybierz dwa Rotacja 90 st opcje obracania obrazu o 90 stopni w lewo lub w prawo. Możesz obracać zdjęcia o 180 stopni, klikając Obrót o 180 st opcja w menu kontekstowym.

Istnieje również kilka bardziej bezpośrednich poleceń myszy dla tych opcji. Możesz wyświetlić listę poleceń rozszerzenia, klikając obraz prawym przyciskiem myszy i wybierając Powiększ obraz > Otwórz ustawienia. Kliknij Zamień polecenie pola wyboru na Opcje kartę, aby zmienić polecenia dla różnych funkcji.

Pobierać: Powiększ obraz (bezpłatny)

Spraw, by miniatury były większe i lepsze w przeglądarkach Chrome, Firefox i Edge

Możesz sprawić, by miniatury na stronach internetowych były wyraźniejsze, powiększając je za pomocą rozszerzeń PhotoShow, Imagus i ZoomImage. Niezależnie od tego, czy przeglądasz wyniki wyszukiwania obrazów, galerie zdjęć online, czy inne witryny wypełnione miniaturami, te dodatki z pewnością się przydadzą.

Sprawdź je, jeśli szukasz sposobu na lepsze wyświetlanie miniatur w przeglądarce Chrome, Firefox lub Edge. A jeśli musisz poradzić sobie z innymi miniaturami online, zawsze możesz je pobrać.

Table of Contents