Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak Private Equity wykorzystuje agencję wzrostu do osiągania wyników w spółkach portfelowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak Private Equity wykorzystuje agencję wzrostu do osiągania wyników w spółkach portfelowych

Przedsiębiorstwa typu private equity (PE) i venture capital (VC) stoją przed wyjątkowym zestawem wyzwań. Ich interesy leżą w wielu firmach zamiast tylko jednej.

Podczas gdy większość dyrektorów generalnych i liderów biznesowych koncentruje się na sukcesie pojedynczego podmiotu, ci ludzie koncentrują się na sukcesie wielu podmiotów.

Liderzy PE i VC mają również do czynienia ze wspieraniem wielu dyscyplin w swoich spółkach portfelowych. Kiedy ich firmy potrzebują pomocy w zakresie finansów, operacji, sprzedaży, marketingu lub obsługi, jako dobrzy zarządcy swoich inwestorów są gotowi pomóc w razie potrzeby.

Jednym z głównych wyzwań stojących przed zarządzającymi portfelami w firmach PE jest pomoc w rozwoju ich rodzin spółek.

Agencja wzrostu może pomóc tym firmom w osiągnięciu ich celów rozwojowych na wiele sposobów.

Szybki start

Kiedy jesteś inwestorem, możesz przyjąć długoterminową perspektywę na wartość swojej inwestycji, ale to nie znaczy, że chcesz, aby firma marniała z powodu powolnego wzrostu sprzedaży lub przychodów.

Niektóre firmy próbują to naprawić, zatrudniając pracowników. Zatrudnianie NIE powinno być procesem, który można przyspieszyć. Dokonanie niewłaściwego zatrudnienia zajmuje lata, aby dojść do siebie. W dzisiejszym środowisku rekrutacyjnym kandydaci wystawiają wiele ofert i nie śpieszą się z wyborem odpowiedniej możliwości.

Ale możesz nie mieć czasu, aby czekać miesiącami na znalezienie odpowiedniego kandydata. Właściwa agencja wzrostu powinna mieć możliwość natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Jednak start nie jest celem.

Dostawa jest celem. Potrzebujesz agencji, która szybko uzyska strategię, taktykę, kampanie, dane analityczne i technologię, które zostaną zaplanowane, wdrożone i uzyskują wyniki.

Zamiast tradycyjnej agencji, która przydziela do Twojej firmy ułamkowy zespół ds. kont, rozważ agencję, która wdraża dedykowany zespół.

Zamiast pracować z miesiąca na miesiąc w zależności od dostępności lub budżetu, rozważ agencję, która wykona wszystko, czego potrzebujesz, w krótkim czasie.

Zamiast pracować z zespołem, który skacze od klienta do klienta w ciągu dnia, rozważ agencję, która pozwoli ich zespołowi pracować tylko z tobą i twoją firmą przez cały miesiąc. Szybko poznają Ciebie, Twoją firmę, Twój zespół i Twoje perspektywy.

Rekommenderad:  Jak utworzyć Instagram Kalendarz treści [Examples & Tools]

Nie musisz już czekać miesięcy, a nawet dłużej, aby zacząć widzieć rezultaty. Przy odpowiedniej agencji poprawa wydajności może nastąpić już za kilka tygodni.

Wykorzystaj zespół ekspertów

Masz specjalistyczną wiedzę, którą pielęgnujesz i rozwijasz z biegiem czasu. Powinieneś chcieć zastosować podobny zestaw doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby pomóc rozwijać się również spółkom portfelowym.

Potrzeba ponad 10 000 godzin doświadczenia, aby ocenić, w jaki sposób firmy generują przychody, ocenić luki w ich realizacji, przejrzeć dane, a następnie sformułować zalecenia obejmujące plan działania wraz ze szczegółami wykonawczymi, aby osiągnąć pożądane wyniki biznesowe.

Nie chcesz pracować z ludźmi świeżo po studiach i nie chcesz zespołu, który zrobił to raz lub dwa razy. Nie chcesz zespołu, który robi to dla 10 innych klientów w tym samym czasie.

Zamiast tego potrzebujesz starszych ludzi z doświadczeniem w różnych branżach, z dużymi i małymi firmami, którzy praktykują swoje rzemiosło od 10 lat lub dłużej.

Są to ludzie, którzy mogą szybko i skutecznie zdiagnozować Twoje wyzwania, zarekomendować poprawki dla tych wyzwań, a następnie bez wahania przejść do projektowania i wdrażania taktyk, kampanii i planów działania, które przynoszą wyniki.

Poszukujesz także osób o zróżnicowanych umiejętnościach oraz zespołu, który skupia ekspertów w dziedzinie technologii, tworzenia treści i produkcji treści, takich jak wideo lub podcasty.

Potrzebujesz osób z doświadczeniem w zakresie doświadczeń użytkowników witryny i tego, jak projekt witryny napędza interakcje odwiedzających. Będziesz potrzebować ludzi, którzy stworzą emocjonalny i przekonujący przekaz, który zachęci potencjalnych klientów do działania i zwiększy ich zaangażowanie.

Nie są to łatwe do zdobycia umiejętności, a zbudowanie takiego zespołu we własnym zakresie może zająć miesiące. Zamiast tego rozważ pracę z zespołem, który można przykręcić do przywództwa Twojej istniejącej firmy i wprowadzić zmiany wymagane do szybszego i bardziej efektywnego zwiększania przychodów.

Rekommenderad:  Jak zatrzymać wyskakujące okienka logowania Google we wszystkich witrynach

Skoncentruj się na marketingu ORAZ sprzedaży

Przychody to wspólna odpowiedzialność marketingu i sprzedaży.

Oznacza to również, że ludzie w Twojej firmie muszą zrozumieć, że marketing i sprzedaż muszą współpracować nad strategią wzrostu przychodów.

Muszą współpracować, aby zapewnić potencjalnym klientom szybkie podejmowanie decyzji o zakupie i takie, w którym częściej wybierają Ciebie niż konkurencję.

Strategia, taktyka, kampanie, analityka i technologia muszą obejmować sprzedaż i marketing w Twoich spółkach portfelowych.

Dane muszą być gromadzone na wszystkich etapach ścieżki zakupowej potencjalnego klienta. Powinieneś przyjrzeć się optymalizacji każdego etapu cyklu przychodów, który identyfikuje przepływ ludzi od anonimowych gości do Twojej witryny aż do nowych zamkniętych klientów.

Na każdym etapie dane i liczby konwersji pomagają określić, co działa dobrze, co nie działa wcale i co należy naprawić.

Ten ciągły przegląd całego cyklu, od początku do końca, jest jednym ze sposobów, w jaki firmy zaczynają stosować naukę w swoich wysiłkach na rzecz generowania przychodów.

Jest to również jeden ze sposobów, w jaki firmy zaczynają zwiększać miesięczny wzrost przychodów w sposób systematyczny i oparty na danych.

Jeden zespół w wielu firmach

Ponieważ większość firm PE i VC stoi przed dodatkowym wyzwaniem związanym z zaangażowaniem w wiele firm, trudno jest zająć się problemami, poprawkami i wynikami związanymi z aktualizacjami marketingu i realizacji sprzedaży.

Ale posiadanie jednej firmy, którą można szybko wdrożyć w razie potrzeby, jednej firmy z zespołem ekspertów wyższego szczebla i jednej firmy zaprojektowanej specjalnie do bezpośredniej współpracy z całym portfolio firm w celu zastosowania podobnego zestawu procesów, strategii, technologii i analiz sprawia, że wyczuć, kiedy wzrost jest jednym z głównych celów.

Świadomość, że masz zespół zarządzający strategią, taktyką, kampaniami i analizami w podobny sposób w wielu spółkach portfelowych, daje Ci pewność, że wzrost przychodów jest prowadzony proaktywnie.

Następnie możesz przeglądać marketing, sprzedaż i ogólne wyniki w zakresie przychodów w swoich firmach z jedną firmą odpowiedzialną i odpowiedzialną za napędzanie wzrostu. Powinna to być optymalna konfiguracja zasobów dla każdego menedżera PE lub VC.

Rekommenderad:  Jak zaszyfrować dysk USB na Windows 10

Łatwy dostęp do wskaźników KPI

Mówiąc o dostępie do danych dotyczących wydajności, ten scenariusz pozwoliłby mieć pulpity nawigacyjne, raporty i dane na wyciągnięcie ręki. Na smartfonie otrzymujesz pulpity nawigacyjne, które odblokowują krytyczne informacje o tym, co działa dobrze, a co wymaga dodatkowych ulepszeń.

Niektóre z tych danych dotyczyłyby wydajności taktycznej marketingu, wydajności szerszego kanału i wydajności sprzedaży, w tym ulepszonego prognozowania, punktacji leadów i danych zarządzania leadami. Otrzymujesz również analizę według firmy, przedstawiciela lub kanału — możliwości są nieograniczone.

Gorąco polecam osiedlenie się na jednej platformie technologicznej dla wszystkich firm. Wybierz taką, która ma marketing, sprzedaż, obsługę klienta, stronę internetową i operacje jako część platformy.

Aspekt operacyjny byłby krytyczny i potencjalnie mógłby być współużytkowany przez spółki portfelowe. Pulpity nawigacyjne opracowane dla firmy A mogą po prostu działać dla firmy B i C. Taktyki marketingowe, które zabijają firmę B, można zastosować w podobny sposób, aby uzyskać podobne wyniki w firmie C.

Możliwości wydajniejszego wykorzystania zasobów, przeprowadzania skuteczniejszych kampanii i prowadzenia znacznie wydajniejszych procesów sprzedaży byłyby wysoce produktywne i miałyby wpływ na wyniki przychodów dowolnej liczby firm.

Zwiększenie przychodów dla jednej firmy jest wystarczająco trudne, ale wiele firm zawsze przedstawia złożoność. Wykorzystanie agencji wzrostu, która zapewnia proces, systemy, metodologię i technologię, może zwiększyć wzrost przychodów w firmach.

Znalezienie odpowiedniej agencji wzrostu stanowi dodatkowe wyzwanie. Będziesz potrzebować takiego, który jest wyjątkowo wyposażony, aby wskoczyć na spadochron do biznesów spółek portfelowych i szybko naprawić marketing i realizację sprzedaży, dostroić je i przygotować do wejścia na rynek.

Firmy ze stałym strumieniem potencjalnych klientów z maszyny marketingowej, która generuje powtarzalne, skalowalne i przewidywalne przychody, są zawsze wysoko cenionymi firmami.