Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak przeglądać i usuwać YouTube Historia wyszukiwania [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przeglądać i usuwać YouTube Historia wyszukiwania [2023]

YouTube to jedna z największych witryn do strumieniowego przesyłania wideo. Co minutę do giganta przesyłania strumieniowego przesyłanych jest około 500 godzin treści. W przeciwieństwie do Netflixa i innych gigantów zajmujących się streamingiem, YouTube jest prowadzony przez niezależnych twórców treści. W rezultacie wyszukiwanie i odkrywanie są istotnymi elementami YouTube.

Dlatego, YouTube przechowuje aktywność widza na platformie w celu selekcji spersonalizowanych treści. YouTube śledzi i przechowuje elementy aktywności użytkownika, takie jak komentarze, historia wyszukiwania i historia oglądania. Użytkownicy mogą zarządzać tymi danymi, aby chronić swoją prywatność, ponieważ mogą je przeglądać i usuwać YouTube historię wyszukiwania i historię oglądania.

Historia wyszukiwania jest przydatna, ponieważ przechowuje poprzednie wyszukiwania, z których użytkownik może skorzystać w przyszłości. Jednak niektórzy mogą uznać to za naruszenie prywatności. Dlatego użytkownicy mają możliwość usunięcia swoich YouTube Historia wyszukiwania. Jeśli masz zbytnią paranoję, możesz ustawić automatyczne usuwanie historii lub całkowicie zatrzymać historię wyszukiwania. Narzędzia te są wbudowane w YouTube aplikacja i strona internetowa.

Należy pamiętać, że wyłączenie pliku YouTube historia wyszukiwania może mieć wpływ na Twoje rekomendacje. W tym przewodniku dowiesz się, jak przeglądać i usuwać pliki YouTube historia wyszukiwania w YouTube aplikacji i na stronie internetowej.

Jak przeglądać i usuwać YouTube Historia wyszukiwania

Klikając pasek wyszukiwania, możesz sprawdzić swoją najnowszą historię wyszukiwania. Aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd, musisz jednak uzyskać dostęp do strony Google Moja aktywność. Możesz filtrować swoje YouTube historia wyszukiwania według daty i wyszukiwanych haseł. Aby wyświetlić swoje YouTube Historia wyszukiwania,

1. Iść do Strona Google Moja Aktywność.

2. Kliknij .

3. Wybierać

4. Możesz zobaczyć swoje szczegółowe YouTube historia wyszukiwania tutaj. Skorzystaj z opcji kalendarza i wyszukiwania, aby usprawnić wyszukiwanie.

Możesz znaleźć opcję usunięcia YouTube historia wyszukiwania na tej samej stronie. Kliknij niebieski przycisk >, aby całkowicie usunąć historię wyszukiwania.

Jak usunąć YouTube Przeszukaj historię za pomocą YouTube Aplikacja na Androida

YouTube umożliwia użytkownikom usuwanie historii wyszukiwania za pośrednictwem aplikacji na Androida. Proces jest prosty i łatwy do naśladowania.

1. Zaloguj się na swoje konto Google.

2. Kliknij ikonę swojego profilu.

3. Iść do .

4. Wybierać

5. Kliknij

6. Wybierać

Te kroki pomogą Ci przeglądać i usuwać YouTube historia wyszukiwania za pomocą YouTubeaplikację na Androida.

Jak automatycznie usunąć YouTube Historia wyszukiwania?

Ręczne usuwanie historii wyszukiwania może być frustrujące. Aby zwalczyć ten problem, YouTube udostępnia opcję automatycznego usuwania. Użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji, aby skonfigurować system, w którym ich YouTube historia będzie automatycznie czyszczona okresowo.

Oto jak skonfigurować automatyczne usuwanie dla YouTube Historia wyszukiwania,

1. Zmierzać do Strona Google Moja Aktywność.

2. Kliknij .

3. Przejdź do sekcji automatycznego usuwania i kliknij opcję

4. Kliknij pierwszy przycisk radiowy.

5. Kliknij menu rozwijane, aby wybrać częstotliwość czyszczenia historii.

6. Wybierać .

7. Kliknij

8. Kliknij

Jak wstrzymać YouTube Historia wyszukiwania

Jeśli wyjątkowo dbasz o prywatność, możesz całkowicie zamknąć historię wyszukiwania. Możesz to zrobić, wstrzymując historię wyszukiwania. YouTube nie zapisze wyszukiwanych terminów po włączeniu tej funkcji. To ustawienie jest dostępne zarówno w przypadku klientów z systemem Android, jak i klientów internetowych.

Jak wstrzymać YouTube oglądaj Historię na Androidzie

1. Wybierz dymek profilu.

2. Iść do .

3. Wybierać

4. Kliknij przycisk.

5. Kliknij

YouTube nie zapisze teraz Twojej historii wyszukiwania.

Jak wstrzymać YouTube oglądaj Historię YouTube Strona internetowa

1. Iść do Strona Google Moja Aktywność.

2. Kliknij YouTube historia.

3. Odznacz pole.

4. Kliknij

5. Kliknij

Twoje nowe wyszukiwania nie pojawią się w Twojej historii wyszukiwania. Może to jednak mieć wpływ na Twoje wrażenia, ponieważ sugestie wyszukiwania nie będą tak dokładne jak wcześniej. To kompromis w imię prywatności.

W tym przewodniku pokazano, jak przeglądać i czyścić YouTube Historia wyszukiwania. Narzędzia te powinny pomóc Ci chronić swoją prywatność w Internecie. Jeśli chcesz uniknąć YouTube całkowicie, możesz korzystać z oprogramowania typu open source YouTube alternatywy, takie jak NewPipe. Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.

Często zadawane pytania dotyczące zarządzania YouTube Historia wyszukiwania

Czasami możesz chcieć usunąć pojedyncze wyszukiwanie ze swojej historii. Możesz go szybko usunąć, klikając pasek wyszukiwania > naciśnij długo wyszukiwane hasło, które chcesz usunąć > USUŃ. Opcja USUŃ dostępna jest bezpośrednio przy wyszukiwanych hasłach na stronie.

Niestety, usuwanie pliku YouTube historia wyszukiwania nie sprawi, że będziesz niewidoczny dla śledzenia Google. Google śledzi użytkowników na różnych frontach, m.in YouTube Historia wyszukiwania. Google może nadal zbierać dane na podstawie Twojej historii oglądania i uderzeń w klawiaturę, jeśli korzystasz m.in. z Gboard. Historia Twojej przeglądarki i wyszukiwarki może nadal Cię śledzić. Możesz zapoznać się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować swoją prywatność w Google.

Jeśli chcesz usunąć YouTube historia wyszukiwania w Android TV,

 1. Wybierz swój zdjęcie profilowe > Ustawienia
 2. Wybierać Prywatność
 3. Wybierać Zarządzaj historią wyszukiwania
 4. Usuń element, wybierając Usuwać.
 5. Jeśli chcesz usunąć całą historię wyszukiwania, wybierz Wyczyść historię wyszukiwania
 6. Możesz także wyszukiwać elementy, które chcesz usunąć, lub filtrować według zakresu dat.

Jeżeli twój YouTube historia wyszukiwania nie jest wyświetlana, sprawdź, czy przypadkowo nie włączyłeś opcji „Wstrzymaj historię wyszukiwania” opcja w twoim YouTube ustawienia. Dotyczy to również YouTube oglądaj historię, kiedy „Wstrzymaj historię oglądania” jest włączony.

Aby szukać YouTube historia (zarówno historia oglądania, jak i historia wyszukiwania) według daty,

 1. Kliknij swoje zdjęcie profilowe > Ustawienia
 2. Wybierać Historia i prywatność
 3. Wybierać Zarządzaj całą aktywnością
 4. Otwiera nową stronę. Kliknij na Ikona kalendarza i wybierz zakres dat do przeszukania.
 5. Wyświetli listę wszystkich aktywności (historii oglądania i historii wyszukiwania) w tym zakresie dat.
 6. Możesz usunąć dowolne działanie.