Jak przekazać darowiznę na pomoc po katastrofie tornado w Kentucky za pomocą Apple Pay

Jak przekazać darowiznę na pomoc po katastrofie tornado w Kentucky za pomocą Apple Pay 1

Po tragedii naturalnej, która dotknęła Kentucky po wielu śmiertelnych tornadach, które nawiedziły stan w piątek wieczorem, wielu zastanawia się, jak mogą przekazać darowiznę.

Chociaż istnieje wiele sposobów przekazywania darowizn, istnieje sposób, aby przekazać darowiznę Apple Pay.

Aby przekazać darowiznę na pomoc finansową dla osób dotkniętych tornadami w Kentucky, ludzie mogą przekazać darowiznę na rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża z jego strony internetowej i wybrać Apple Pay jako metoda płatności.

Jak przekazać darowiznę na pomoc po katastrofie tornado w Kentucky za pomocą Apple Pay 2

Użytkownicy mają możliwość dokonania jednorazowej lub miesięcznej płatności na rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża.

Przekazując darowiznę, upewnij się, że w zakładce „Chcę wesprzeć”, wybrałeś „Pomoc w przypadku katastrof”, która będzie wspierać duże i małe katastrofy w Stanach Zjednoczonych, w tym niedawne tragiczne wydarzenia w Kentucky.

Po wybraniu kwoty, którą chcesz przekazać i czy będzie to zdarzenie jednorazowe czy miesięczne, wybierz Apple Pay jako metodę płatności poniżej, a następnie kliknij „Wpłać za pomocą Apple Pay”, aby kontynuować.

Czy planujesz przekazać darowiznę na rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża z Apple Pay pomóc osobom dotkniętym tornadami w Kentucky? Skomentuj poniżej lub daj nam znać Twitter w @appleosophy.