Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak przekonwertować mojego bloga na stronę internetową (8 łatwe kroki)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przekonwertować mojego bloga na stronę internetową (8 łatwe kroki)

Wielu z was uważa, że ​​blog i strona internetowa to to samo, ale powiem wam, że tak naprawdę to nie to samo. Jest między nimi różnica.

Wielu z was ma blog, który wygląda jak zwykły blog, a wielu z was ma stronę internetową, która jest zarówno blogiem, jak i stroną internetową.

Podobnie jak ty, jest wiele osób, które wyszukują to w Google szukając, ludzie tak naprawdę mają na myśli to, że chcą nawrócić swoje WordPressa blog w witrynie WordPress.

Oprócz tego ludzie wyszukują również:

Nie rób tego dzisiaj w tym szczegółowym artykule, powiem ci, jak łatwo przekonwertować twój WP blog na stronie WP, wykonując kilka prostych kroków.

Tak więc, jeśli chcesz to zrobić, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wykonać wszystkie kroki, które są udostępnione w tym artykule, a następnie zacząć je wdrażać, a to przyniesie lepsze wyniki.

Zacznijmy więc od tej niesamowitej treści…

Jak przekonwertować mojego bloga na stronę internetową (8 kroki)

Od tego momentu zaczynamy od głównej części tego wpisu na blogu, dla którego jesteś na tej stronie.

Istnieje kilka kroków, które należy konsekwentnie wykonywać, aby to osiągnąć

1. Uzyskaj najlepszy hosting

Jeśli Twój blog WP jest hostowany na darmowym hostingu, to przede wszystkim musisz skorzystać z płatny hostingponieważ darmowy hosting nie może sprawić, że Twój blog stanie się stroną internetową.

A jeśli Twój blog jest już hostowany na płatnym hostingu, polecam Ci go zdobyć najlepszy i szybki hosting dla Twojej witryny.

Jak już wiesz, istnieje wielu dostawców usług hostingowych, ale wszyscy nie są bardzo szybcy i niedrodzy.

Wiem, że jesteś początkującym i zawsze wolałbyś szybki i niedrogi hostingto w tym przypadku chciałbym polecić Hostinger hosting.

 • Ma bardzo przystępne plany hostingowe
 • Szybkość Twojej witryny stanie się bardzo Szybko
 • Dostaniesz dobre 24/7 Skontaktuj się z pomocą techniczną
 • Ma łatwy w użyciu hPanel
 • Dzięki Hostingerowi Twoja witryna jest bezpieczna

 • Dostawca szybkiego hostingu
 • Najlepszy niedrogi hosting
 • Łatwy w użyciu i nawigacji hPanel

Wybierz plan hostingowy

Tak więc, jak widać poniżej, są w zasadzie, 3 plany dostępne w dziale hostingu współdzielonego.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybierz plan hostingowy w których czujesz się bardziej komfortowo.

Polecam wybrać najpopularniejszy plan, jakim jest Hosting współdzielony Premium, ponieważ zapewni on więcej usług i korzyści.

Wybierz okres hostingu

Po wybraniu najlepszego planu hostingowego wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wybierz jego przedział czasowy.

Na szczęście Hostinger Ci to oferuje 1 miesięczny okres również, ale nie polecam ci wyboru tego, ponieważ wybierając go, nie uzyskasz żadnej zniżki i będzie to dla ciebie kosztowne.

Polecam do wyboru okres 24 miesięcy do co najmniej 12 miesięcy. Ponieważ da ci to więcej rabatu i możesz dużo zaoszczędzić.

Dokonać płatności

Po wybraniu okresu abonamentu hostingowego ostatnim krokiem, który musisz zrobić, jest po prostu dokonanie płatności, a to zapewni Ci najlepszy hosting.

Po zakupie hostingu Hostinger otrzymasz jego hPaneltam musisz przeprowadzić migrację swojego bloga WP, a potem po prostu musisz zainstalować WordPressa na tym.

2. Zdobądź atrakcyjny motyw WP

Teraz, po przeniesieniu swojego bloga WP na najlepszy i szybki hosting i powrocie do swojego Pulpit nawigacyjny WordPressawystarczy, że zaczniesz przekształcać swojego bloga w stronę internetową.

Aby to zrobić, pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest zainstalowanie pliku atrakcyjny, lekki i przyjazny dla SEO motyw Na twojej stronie.

Atrakcyjny motyw zamienia blog w profesjonalną stronę internetową i tego właśnie chcemy.

Na mojej stronie internetowej (bluepreneurs.com)Używam Program partnerski Booster Premium motyw, który ma atrakcyjne układy i projekty.

 • Atrakcyjne układy i projekty
 • Łatwy w nawigacji i dostosowywaniu
 • Lekki i przyjazny dla SEO

Dobry motyw przyciąga odwiedzającego witrynę i dzięki temu pozostaje na Twojej stronie przez długi czas, a to jest dla Ciebie korzystne.

Oprócz tego motyw powinien być również lekki, aby można go było szybko ładować i przesyłać, co bardzo pomaga w rankingu witryny.

3. Utwórz niestandardową stronę główną

A teraz, jeśli chcesz to wiedzieć to powiem ci, że ten konkretny krok to zrobi.

W Internecie być może widziałeś wiele witryn, które mają niesamowitą i stylową stronę główną, a ta strona najbardziej przyciąga odwiedzających.

Ale powiem ci, że te strony główne nie są stworzone z żadnym motywem WP, aby stworzyć tak stylową i niestandardową stronę główną, potrzebujemy tylko Kreator stron.

Na tej stronie używam Prężny Architekt zaprojektować wszystkie moje niestandardowe strony, takie jak strona główna, strona narzędzi itp.

 • Atrakcyjne szablony i projekty
 • Łatwy w użyciu i dostosowywaniu
 • Wiele elementów do dostosowywania
Rekommenderad:  Nowy system ma na celu rozwiązanie problemu zużycia energii przez sztuczną inteligencję

Ten konkretny program do tworzenia stron jest niesamowity i bardzo łatwy w użyciu, dlatego polecam skorzystanie z tego narzędzia do tworzenia stron w celu zaprojektowania niestandardowej strony głównej dla Twojej witryny.

Utwórz nową stronę

Aby utworzyć niestandardową stronę główną, najpierw musisz przejść do pulpitu nawigacyjnego WP, a następnie po prostu stworzyć nową stronę i nazwij to jako ‘Dom’

Następnie,

 • Ustaw paski boczne na „Bez pasków bocznych”
 • Ustaw szerokość na ‘Pełna szerokość’

NOTATKA: Jeśli używasz jakiejkolwiek wtyczki do udostępniania społecznościowego, upewnij się, że została ona wyłączona na tej stronie głównej

Ustaw jako stronę główną

Teraz, po utworzeniu tej strony (którą nazwałeś jako domową), musisz po prostu ustawić ją jako stronę główną swojej witryny.

Tak więc, jeśli użytkownik otworzy nazwę Twojej domeny iw tym przypadku przejdzie na Twoją niestandardową stronę główną.

W tym celu wystarczy przyjść do godz Czytanie część, która znajduje się pod Ustawienie Sekcje.

Następnie wszystko, co musisz zrobić, to po prostu ustawić ‘Dom’ stronę jako stronę główną.

Spowoduje to ustawienie tej strony jako głównej strony głównej witryny, a tym samym zakończysz jedną z głównych części naszej pracy.

Zaprojektuj go z Thrive Architect

Więc jeśli używasz Prosperujący architekt konstruktora stron, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu otworzyć tę konkretną stronę główną za pomocą Thrive Architect.

Następnie Thrive Architect otworzy nową kartę, w której możesz łatwo dostosować swoją stronę do własnych potrzeb.

Teraz, aby ułatwić sobie pracę, możesz po prostu importować szablon a następnie zacznij go dostosowywać.

Aby to zrobić, musisz kliknij środkową opcję co polega na zaimportowaniu szablonu.

Teraz, po kliknięciu tego, możesz zobaczyć, że istnieje wiele niesamowitych i atrakcyjnych szablonów, które łatwo zaimportujesz na swoją stronę, a następnie zaczniesz dostosowywać ją na swój sposób.

Możesz dodać tylko 1 szablon na stroniepo dodaniu szablonu, jeśli chcesz dodać kolejny szablon, możesz to zrobić, ale spowoduje to usunięcie bieżącego szablonu.

4. Dodaj więcej stron

Aby stworzyć profesjonalną stronę internetową wraz z niestandardową stroną główną, musisz również tworzyć inne strony które sprawią, że Twoja witryna będzie bardziej atrakcyjna i większa.

Musisz utworzyć strony takie jak:

 • O nas
 • Kontakt
 • Zastrzeżenie
 • Polityka prywatności
 • Zasady i Warunki

Aby wygenerować a Polityka prywatności dla swojej witryny, możesz po prostu skorzystać z pomocy Generator Polityki Prywatności

Podobnie generować Zasady i Warunki dla swojej witryny, możesz po prostu skorzystać z pomocy Generator warunków.

Podobnie, aby wygenerować a Zastrzeżenie dla swojej witryny, możesz po prostu skorzystać z pomocy Generator zastrzeżeń.

Jeśli chcesz zaprojektować te strony za pomocą Thrive, to jest to świetny pomysł, powinieneś to zrobić, ponieważ sprawi to, że Twoja witryna będzie jeszcze bardziej profesjonalna.

5. Twórz wartość marki w mediach społecznościowych

Teraz, jeśli mnie zapytasz, powiedziałbym, że jest to najważniejsza część .

Po utworzeniu strony internetowej i opublikowaniu na niej wystarczającej ilości treści, powinieneś zacząć promować swoją witrynę na różnych platformy mediów społecznościowych.

To nie tylko tworzyć wartość marki dla Twojej witryny, ale zwiększy Urząd domeny Twojej witryny.

Promowanie treści Twojej witryny w mediach społecznościowych stworzy okazję do zarobku, ponieważ możesz również dotrzeć do marek swojej niszy internetowej i zaoferować im oferta sponsorska.

Popularne platformy mediów społecznościowych:

Udostępnij post na blogu jako linki

Aby promować zawartość swojej witryny w mediach społecznościowych, najprostszym sposobem jest udostępnienie postów na blogu jako linku na kontach w mediach społecznościowych.

Spowoduje to również zwiększenie ruchu z mediów społecznościowych bezpośrednio do Twoich postów na blogu i zwiększy przychody z Twojej witryny.

Udostępnij post na blogu jako artykuły

Wraz z linkami do postów na blogu możesz także udostępniać swoje posty na blogu jako artykuły i nazywa się to po prostu przesłanie artykułu.

W tym przypadku wszystko, co musisz zrobić, to po prostu udostępnić całość lub połowę treści posta na blogu, a następnie podać 1 Lub 2 linki prowadzące do wpisu na blogu Twojej witryny.

W ten sposób po prostu tworzysz linki zwrotne do swojej witryny na różnych platformach społecznościowych.

Udostępniaj odpowiednie obrazy i filmy

Możesz także udostępnić zdjęcia lub filmy, które są istotne dla treści Twojej witryny lub niszy.

A za pomocą obrazów możesz nawiązać kontakt z odbiorcami w mediach społecznościowych, po prostu prosząc ich o skomentowanie ich opinii na ten temat.

6. Nigdy nie przestawaj blogować

Tak więc, po zostaniu profesjonalistą, nigdy nie popełniaj błędu polegającego na zaprzestaniu blogowania na swojej stronie internetowej.

Rekommenderad:  Jak stworzyć czarną winietę w Photoshopie?

Wiele osób uważa, że ​​mogą przyciągnąć ruch do swojej witryny bez publikowania na niej postów na blogu. Możesz to zrobić, ale aby to zrobić, musisz to zrobić płatny marketing.

Aby więc przyciągnąć bezpłatny ruch do Twojej witryny, musisz publikować posty na blogu w swojej witrynie, a także to robić SEO na stronie z Twoja treść.

Im więcej publikujesz treści w swojej witrynie, tym więcej odwiedzających zyskasz na swojej stronie, a im więcej odwiedzających, tym większy przychód.

Dlatego po przekształceniu swojego bloga w dobrą i profesjonalną stronę internetową nie należy rezygnować z publikowania na nim treści.

7. Zbieraj wiadomości e-mail odwiedzających

Nie należy pomijać tego kroku, ponieważ ten krok może przekształcić Twoją witrynę internetową w biznesu online.

Jak wszyscy to wiecie Marketing e-mailowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów rozwijania witryny przez kierowanie do niej masowego ruchu.

W tym procesie wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zbierać e-maile odwiedzających Twoją witrynę, a dzięki temu możesz łatwo zbudować listę e-mailową obejmującą tysiące odwiedzających.

Jak zbierać e-maile?

Jeśli chcesz to wiedzieć Jak zbierać adresy e-mail odwiedzających Twoją witrynę, zalecamy skorzystanie z przycisku, który znajduje się poniżej, aby szczegółowo poznać wszystkie metody.

Następnie możesz po prostu zrobić marketing e-mailowy, wysyłając im e-maile i promując za jego pośrednictwem swoją witrynę, w ten sposób możesz łatwo przyciągnąć ogromny ruch do swojej witryny.

Aby wysyłać masowe wiadomości e-mail do odwiedzających witrynę, potrzebujesz narzędzia do marketingu e-mailowego.

Jak wiesz, w Internecie dostępnych jest wiele narzędzi do e-mail marketingu, ale niektóre z nich są bardzo drogie.

Dlatego za pomocą tego narzędzia możesz łatwo stworzyć własną kampanię e-mail marketingową i łatwo promować swoją witrynę, aby uzyskać na niej ogromny ruch.

8. Zapewnij kursy lub usługi

Teraz jest to ostatni krok do

Tak więc, po utworzeniu profesjonalnej strony internetowej, możesz nawet uruchomić własne kursy a także może zapewnić jakiś rodzaj serwis SAAS.

W ten sposób nie tylko zwiększysz swoją wiedzę online za pośrednictwem Twojej witryny, ale także będzie to miało dobry wpływ na umysły odwiedzających Twoją witrynę, a wtedy coraz więcej marek będzie do Ciebie docierać, aby promować swoje usługi lub produkty.

Jeśli więc chcesz, aby stało się to z Twoją witryną, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu sprzedać ebook, kurs Lub praca.

Aby to zrobić, musisz skorzystać z pomocy wtyczki WP WooCommercektóry pomoże Ci umieścić listę produktów cyfrowych w Twojej witrynie.

.


Dlaczego warto przekonwertować mojego bloga na stronę internetową?

Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego istnieje potrzeba przekształcenia Twojego bloga w profesjonalną stronę internetową, to dalej uzyskasz właściwą odpowiedź na to pytanie.

Tworzy Markę

Przekształcenie prostego bloga WP w dobrze wyglądającą profesjonalną stronę internetową stworzy wartość marki w Internecie.

Gdy zaczniesz udostępniać treści w mediach społecznościowych, ludzie zaczną poznawać Twojego bloga, nazwę i logo Twojej witryny, a to ma bardzo dobry wpływ na wartość Twojej marki w Internecie.

Więcej możliwości zarobku

Tak więc, gdy będziesz już mieć całkowicie swoją witrynę, będziesz mieć więcej możliwości zarabiania na niej. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu najpierw opublikować treść, a następnie masz wiele sposobów na zarabianie na niej.

Możesz łatwo zarabiać na treściach swojej witryny poprzez sponsorowanie, marketing afiliacyjny, posty gościnne lub Google AdSense. Poza tym istnieje wiele sposobów generowania przychodów.

Pozostawia dobre wrażenie

Jeśli Twoja witryna ma dobry wygląd i projekt, będzie miała dobry wpływ na odwiedzających witrynę.

Nie tylko odwiedzający, ale będzie to miało również dobry wpływ na klientów, którzy mogą dalej kontaktować się z Tobą w sprawie niektórych transakcji biznesowych.

Dlatego może to być Twoje kolejne źródło zarobków.

Więcej odwiedzających witrynę

Jeśli zaczniesz pracować nad swoją witryną, to oprócz wpisów na blogu możesz generować ruch na innych stronach swojej witryny.

Możesz zaoferować usługę lub produkt na swojej stronie internetowej iw ten sposób więcej odwiedzających trafi na Twoją stronę.

Dlatego tworzenie profesjonalnej strony internetowej ma wiele zalet.


Różnica między blogiem a stroną internetową

Jest wielu początkujących, którzy nawet nie wiedzą, co to jest różnica między blogiem a stroną internetową.

Powiem Ci, że blog i strona internetowa to nie to samo, są między nimi pewne różnice.

więc spróbujmy zrozumieć.

Co to jest blog?

Blog to strona internetowa, którą należy regularnie aktualizować, dodając do niej więcej treści.

Rekommenderad:  Poznawanie technologii czujników w smartfonach – jak to działa i jakie są jej rodzaje (seg. 1)

Blog może ich nie zapewniać usługi SAAS Lub sprzedawać produktyjedynym motywem prowadzenia bloga jest dostarczanie na nim treści pisemnych poprzez publikowanie postów na blogu w tej samej niszy.

Blog może generować przychody z marketingu afiliacyjnego, sponsoringu, Google AdSense, źródeł sprzedaży itp.

Co to jest witryna internetowa?

Strona internetowa nie musi być regularnie aktualizowana.

Witryna może zawierać sekcję blogów lub nie, a także udostępniać na niej treści postów na blogu.

Głównym motywem strony internetowej jest budowanie świadomości na temat jej marki, dostarczanie niektórych usług lub produktów i generowanie z nich przychodów, po prostu poprzez kierowanie ruchu na jej stronie internetowej.

Witryna może generować przychody z handlu elektronicznego, sprzedaży usług, sponsoringu, Google AdSense itp.


Często zadawane pytania dotyczące „Jak przekształcić mojego bloga w stronę internetową”

1. Jak przekonwertować bloga WordPress na stronę internetową?

Więc jeśli ty też chcesz przekonwertuj swojego bloga WordPress na stronę internetową, następnie wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wykonać podane kroki:

1. Uzyskaj najlepszy hosting
2. Zdobądź atrakcyjny motyw WP
3. Utwórz niestandardową stronę główną
4. Dodaj więcej stron
5. Twórz wartość marki w mediach społecznościowych
6. Nigdy nie przestawaj blogować
7. Zbieraj wiadomości e-mail odwiedzających
8. Zapewnij kursy lub usługi

2. Czy możemy przejść z Bloggera na WordPress?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta Tak, możesz łatwo

WordPressa jest znacznie lepszą opcją niż blogger w przypadku zakładania bloga i zarabiania na nim, ponieważ w WP jest więcej opcji dostosowywania.

3. Czy mój blog może być moją stroną internetową?

Tak, oczywiście, Twój blog może być profesjonalna strona internetowa, jedyne, co musisz zrobić, to po prostu wykonać kroki podane w tym artykule.

4. Czy blog to strona internetowa?

Odpowiedź na to pytanie brzmi Tak, blog to także rodzaj strony internetowej, którą należy regularnie aktualizować, dodając więcej treści w postaci wpisów na blogu.

5. Czy powinienem założyć bloga w 2021 roku?

Założenie bloga zawsze będzie dobrą opcją, bez względu na to, czy jest to rok 2021, czy 3021.

Blog lub strona internetowa to medium, za pomocą którego można łatwo generować przychody, po prostu budując na nim odbiorców.

6. Jak zarabiają początkujący blogerzy?

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na blogu, ale jeśli mówię o początkującym blogerze, to jest on w stanie zarabiać z kilku źródeł, takich jak:

Marketing afiliacyjny
Google AdSense
Sponsoring


Wniosek

Więc tutaj ten artykuł dobiega końca.

Jestem prawie pewien, że wiele się nauczyłeś z tego cennego materiału i jestem też pewien, że od tej pory nigdy nie będziesz szukać tego

W tym artykule podzieliłem się twoimi wątpliwościami, a wraz z tym dostarczyłem ci również cennych treści, które będą dla ciebie łatwiejsze.

Teraz, po przeczytaniu tego, pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest po prostu rozpocząć wdrażanie wszystkie kroki wymienione na tej stronie.

Wdrożenie tych kroków spowoduje rozwój Twojej witryny i przyciągnie do niej więcej odwiedzających, a tym samym będziesz generować z niej coraz większe przychody.

Zbuduj swoją stronę internetową teraz!

Jeśli więc jesteś zainteresowany stworzeniem własnej strony internetowej, to co Cię przed tym powstrzymuje, oto kompletny praktyczny przewodnik krok po kroku, jak zbudować własną stronę internetową.