Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak przesyłać pliki i zarządzać nimi na hoście za pomocą Fireftp

Ale zanim zaczniemy, lepiej wyjaśnić kroki tego samouczka: najpierw wejdziemy do panelu hosta naszej witryny i wyodrębnimy specyfikacje naszego konta FTP, a następnie zainstalujemy wtyczkę Fireftp na naszym komputerze Przeglądarka Firefox, a następnie specyfikacje Wchodzimy do wtyczki Fireftp, aby ustanowić połączenie między komputerem a panelem c hosta za pośrednictwem protokołu FTP za pomocą wtyczki Fireftp przeglądarki Mozilla Firefox, więc bądź na bieżąco reszta tego praktycznego samouczka.

Najpierw, ucząc się, jak wejść do C-Panel, wchodzimy do hosta C-Panel naszej witryny i z sekcji plików klikamy ikonę kont FTP, aby wejść na tę stronę. Aby kontynuować kroki samouczka, musisz utworzyć nowe konto FTP w panelu c hosta swojej witryny, więc jeśli jeszcze nie utworzyłeś konta FTP, obejrzyj film instruktażowy na temat tworzenia konta FTP w panelu c.

Teraz przewińmy nieco w dół, aby dostać się do sekcji Konta FTP. Tutaj utworzyliśmy już konto FTP o nazwie [email protected], a teraz chcemy dokładnie podłączyć to konto FTP do oprogramowania Fireftp, aby Potrzebujemy specyfikacji tego konta FTP, więc przed tym użytkownikiem z FTP kliknij skonfiguruj klienta FTP, aby otworzyć sekcję ustawień ręcznych. Połącz konto FTP C z FireftpA my łączymy konto FTP Cpanel z oprogramowaniem Fireftp do wartości:

  • Nazwa użytkownika FTP
  • serwer FTP
  • FTP i jawny port FTPS

Połącz konto FTP C z Fireftp

Jest nam to potrzebne, więc nie zamykamy tej strony przeglądarki, a jedynie minimalizujemy ją, bo jest nam potrzebna w kolejnych krokach.

Teraz wchodzimy do przeglądarki Mozilla Firefox, aby zainstalować wtyczkę Fireftp w tej przeglądarce. Aby to zrobić, klikamy tę ikonę w prawym górnym rogu przeglądarki Firefox, a następnie klikamy dodatki. Połącz konto FTP C z FireftpAby wejść na tę stronę, kliknij niebieską ikonę wtyczek po lewej stronie, aby wejść na stronę wtyczek Mozilli. Połącz konto FTP C z FireftpTeraz w górnym polu wyszukiwania wpisz fireftp, kliknij ikonę wyszukiwania i poczekaj, aż otworzą się powiązane wtyczki. Połącz konto FTP C z FireftpTo jest dokładnie wtyczka Fire FTP. Następnie kliknij przycisk instalacji znajdujący się przed wtyczką. Połącz konto FTP C z FireftpKroki pobierania i instalowania wtyczki mogą się różnić w zależności od szybkości Internetu, dlatego czekamy na zainstalowanie wtyczki. Po zainstalowaniu wtyczki kliknij przycisk ponownego uruchomienia, aby raz otworzyć i otworzyć przeglądarkę Firefox. Połącz konto FTP C z FireftpAby wejść do Fireftp, będąc w przeglądarce Firefox, wciskamy klawisz Alt na klawiaturze naszego komputera i klikamy zakładkę Narzędzia, a tutaj klikamy programistę internetowego i stąd wybieramy Fireftp, aby wejść. Połącz konto FTP C z Fireftp

CZYTAĆ:  Jak pobierać gry za pomocą gier uTorrent na PC w 2024 r

Połącz konto FTP hosta C-Panel z oprogramowaniem FireFTP

Teraz kliknij przycisk utwórz konto w lewym górnym rogu tego oprogramowania. Połącz konto FTP C z FireftpAby otworzyć okno menedżera kont zgodnie z obrazkiem, w tym oknie w sekcji nazwy konta musimy wprowadzić żądaną nazwę dla tego połączenia z FTP. Przykładowo wpisujemy tutaj Mizbanfa FTP, następnie przechodzimy do pola Host, które jest jednym z najważniejszych. To najważniejsze rzeczy, które musimy wpisać poprawnie. Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że nie zamykamy strony naszej przeglądarki zawierającej informacje o koncie FTP do późniejszego wykorzystania? Tak, teraz otwieramy tę stronę z przeglądarki i kopiujemy tę wartość przed serwer FTP, a teraz wpisujemy fireftp i wklejamy tę wartość w pola hosta. Teraz dochodzimy do części id, która posiada dwa pola, jedno to login, a drugie to hasło, w którym musimy wpisać nazwę użytkownika i hasło do naszego konta FTP. Chcemy połączyć konto FTP z Fireftp, który utworzyliśmy w panelu C. , Ale jeśli chcesz połączyć główne i główne konto FTP swojego hosta z Fireftp, wpisz główną nazwę użytkownika w sekcji logowania, zaloguj się do panelu hosta, a w polu hasła wprowadź główne hasło, aby zalogować się do swojego hosta płyta. Wchodzić. Wracamy jednak do panelu C, bo chcemy podłączyć subkonto FTP do Fireftp. Przed sekcją Nazwa użytkownika FTP kopiujemy tę wartość, wracamy do Fireftp i wpisujemy tę wartość w polu logowania. Również w polu hasło zaczynamy wpisywać hasło do naszego konta FTP, które utworzyliśmy ręcznie w panelu C. Dbamy o to, aby przy wpisywaniu hasła wpisać duże i małe litery. Teraz kliknij przycisk OK, aby zapisać te ustawienia. Połącz konto FTP C z FireftpNastępnie w lewym górnym rogu Fireftp wybierz utworzone przez nas połączenie FTP Mizbanfa, kliknij przycisk Połącz, aby przetestować poprawność wprowadzonych wartości i poczekaj na nawiązanie połączenia. Połącz konto FTP C z FireftpJak widać, zawartość naszych hostów jest wyświetlana w prawym oknie, a teraz możemy łatwo zarządzać stroną naszego panelu za pomocą oprogramowania Fireftp i katalogów wewnątrz hostów lub przesyłać pliki z komputera do systemu Windows tak szybko, jak to możliwe.

CZYTAĆ:  Czy można znak wodny w Lightroomie?

W następnym filmie instruktażowym pt. jak wykonać pełną kopię zapasową wszystkich informacji o hoście panelu C dzięki czemu zawsze możesz wykonać kopię zapasową swojej witryny i skorzystać z kopii zapasowych swojej witryny w nagłych przypadkach i zniszczyć dane. w każdej sytuacji, więc dołącz do nas i zobacz więcej tutoriali na temat Panelu C, który jest jednym z najpopularniejszych paneli kontrolnych do zarządzania hostami, odwiedź Mizbanfa.net lub odwiedź nas na Twitterze. Śledź i korzystaj ze wszystkich naszych tutoriali za darmo

Pobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie lawyPobierz motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmo