Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 1

VLC Media Player jest popularnym wyborem od kilku lat. Jest to oprogramowanie typu open source, bezpłatne i działa na każdej platformie i systemie operacyjnym, o którym myślisz. Jakość odtwarzania jest naprawdę zdumiewająca i odtwarza praktycznie każdy rodzaj pliku, jaki możesz sobie wyobrazić.

VLC oferuje najbardziej wszechstronny zestaw dostępnych funkcji. Jako darmowy i prosty w użyciu program, zdecydowanie nie możesz tego pokonać! Pozwala zsynchronizować napisy, ma wiele funkcji audio i wideo, a nawet odtwarza płyty DVD! Możesz nawet dodać dowolną z wielu skórek (tła) do swoich wrażeń podczas grania w VLC … nie tylko w Mac OS, niestety. Windows użytkownicy Linuksa mają jednak szczęście i mogą zmienić wygląd VLC w dowolnym momencie.

Ze wszystkimi opcjami dostępnymi w VLC Player nic dziwnego, że tak wielu z nas decyduje się na grę YouTube filmy tutaj zamiast na natywnej stronie. Jest to bardzo proste.

Jak grać w YouTube Wideo w VLC Media Player

Najpierw idź do YouTube i wybierz wideo, które chcesz przesyłać strumieniowo w VLC. Tuż pod filmem kliknij "Dzielić" przycisk, a następnie kliknij "Kopiuj."Spowoduje to podświetlenie i zapisanie adresu URL filmu w schowku.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 2

Następnie otwórz VLC i kliknij "Głoska bezdźwięczna" i wtedy „Otwórz strumień sieci”. Następnie zostaniesz poproszony o podanie adresu URL filmu. Note że to źródło wideo nie musi pochodzić YouTube… Może pochodzić z dowolnego wybranego przez Ciebie źródła wideo.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 3

Wklej skopiowany adres URL w odpowiednim polu i kliknij "Grać." Meatloaf rozpocznie teraz Paradising przez Dashboard Light w VLC Player.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 4

Jeśli akurat masz dużo muzyki na komputerze, śmiało i kliknij "Głoska bezdźwięczna" i wtedy „Otwórz wiele plików”. Wybierz całą muzykę, którą chcesz dodać do VLC Player jako listę odtwarzania, którą możesz zapisać, przetasować lub pominąć i cieszyć się na wiele sposobów – tak często, jak chcesz.

Zmiana jakości filmów VLC

Jeśli chcesz zmienić jakość lub rodzaj odtwarzania wideo, kliknij "Przybory" i wtedy "Preferencje." W lewym dolnym rogu wyskakującego okna kliknij koło obok "Wszystko."

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 5

W następnym oknie, aby otworzyć, znajdź „Input / Codecs” mniej więcej w połowie menu po lewej stronie i kliknij je.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 6

Na środku ekranu po prawej stronie znajdź "Rozdzielczość wideo" i kliknij strzałkę w polu obok. Wybierz preferowane ustawienia. Pamiętaj, aby kliknąć "Zapisać" po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 7

Istnieje mnóstwo innych ustawień, z którymi możesz się pobawić i poznać, dzięki czemu wrażenia związane z odtwarzaniem są zawsze takie same TY chcieć.

Zmień szybkość odtwarzania w VLC Video Player

VLC ma jeszcze jedną fajną wbudowaną funkcję, o której chcę ci powiedzieć. To, co czyni go niesamowitym, to fakt YouTube samo robi NIE pozwalają to robić natywnie. Załóżmy, że podczas pracy oglądasz lub słuchasz podcastu lub TED Talk w tle. Jeśli chcesz, możesz przyspieszyć wideo jak 1.2 czasy. Następnie wideo będzie odtwarzane tylko odrobinę szybciej, ale nadal pozwoli ci słuchać i rozumieć, co się mówi. Możesz dostosować go do prędkości, z którą czujesz się komfortowo, i zaoszczędzić dużo czasu.

Aby dostosować prędkość, kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań u dołu odtwarzacza, a następnie wybierz "Odtwarzanie nagranego dźwięku" i wtedy "Prędkość." Pobaw się różnymi opcjami. Ponadto możesz uzyskać dostęp do tej samej funkcji, klikając "Odtwarzanie nagranego dźwięku" u góry odtwarzacza wideo, a następnie wybierz "Prędkość."

Jak przesyłać strumieniowo YouTube Filmy do odtwarzacza VLC 8

Używam VLC Video Player od kilku lat i absolutnie to uwielbiam. Próbowałeś tego? Jak często tego używasz? Jeśli to będzie twój pierwszy raz, na jakie inne pytania możesz odpowiedzieć?

Miłego odtwarzania wideo!