Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak przywołać duchy w Elden Ring

Kiedy wydano Elden Ring, w dużej mierze przyjęto, że gra sprostała latom oczekiwań i szumu. Pochwały płynęły ze wszystkich stron branży gier wideo.

Świetny odbiór gry przekonał także graczy do zapoznania się z grą po raz pierwszy. Oznacza to, że osoby niezaznajomione z grą mogą mieć problemy z niektórymi jej aspektami.

Jedną z kluczowych i trudnych w użyciu mechanizmów jest funkcja przywoływania duchów. Ten przewodnik pomoże Ci właśnie to zrobić. W tym poradniku dowiesz się jak przyzywać duchy w Elden Ring.

Jak przywołać duchy w Elden Ring

Jak przywołać duchy w Elden Ring

Duchy to nowy przedmiot w Elden Ring, który balansuje na granicy pomiędzy byciem zaklęciem a byciem przedmiotem. Wszystkie kosztują FP, ale można je wyposażyć w miejsce na przedmiot i nie wymagają katalizatora do rzucenia. Istnieje wiele nowych duchów, które można znaleźć i przywołać, aby pomóc ci w podróży, ale samo znalezienie przedmiotu nie pozwoli ci ich przywołać. Przywołanie duchów w Elden Ring będzie wymagało zdobycia Dzwonu Przywołania. Oto jak przywoływać duchy w Elden Ring.

  1. Najpierw będziesz musiał znaleźć Melinę. To tajemnicza dziewczyna, która pomaga Splamionym w ich podróży. Możesz ją łatwo znaleźć, przechodząc przez kilka pierwszych Miejsc Łaski. Kobieta musi przebywać w pobliżu trzeciego Ośrodka.
  2. Porozmawiaj z Meliną, a następnie zawrzyj sojusz. Pomoże Ci to w ukończeniu podróży i szybszym przemierzaniu mapy. Co ważniejsze, będziesz mógł nazwać swojego Spirit Steeda – Torrentem.
  3. Wróć do Kościoła Elleh, który jest często drugim miejscem odwiedzanym po opuszczeniu strefy samouczka. Powinnaś to robić w nocy.
  4. Podejdź do zniszczonej ściany w pobliżu kościoła, a zauważysz NPC o imieniu Renna.
  5. Następnie porozmawiaj z wiedźmą i powiedz jej, że jesteś właścicielką Torrenta.
  6. Teraz Renna da ci Twój dzwonek.

Będziesz teraz mógł przyzywać Duchy. Są podobne do zaklęć, ale w przeciwieństwie do Magii Glintsone, nie musisz umieszczać ich w swojej pamięci. Zamiast tego będziesz mógł przypisać je do elementów paska narzędzi lub szybkiego menu.