Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak robić zrzuty ekranu w ograniczonych aplikacjach

W tym przewodniku możesz dowiedzieć się, jak robić zrzuty ekranu w różnych ograniczonych aplikacjach, takich jak przeglądarka Tor, bezpieczne przeglądanie incognito w Chrome Facebook lub w popularnej aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo.

Podczas przeglądania stron internetowych w trybie incognito odkryłem ważne treści. Postanowiłem więc zrobić zrzut ekranu. Ku mojemu zaskoczeniu nie pozwolono mi tego zrobić. Potem spróbowałem tego samego w przeglądarce Tor. Znowu ten sam problem. Zastosuj zastrzyki do innych przeglądarek, ale to nie działa. Odkryłem, że problem nie występował w mojej przeglądarce, ale nie można było robić zrzutów ekranu podczas przeglądania w trybie prywatnym.

Nie można zapisać zrzutu ekranu

Ale to nie wszystko. Później odkryłem, że był to ten sam scenariusz ze wszystkimi aplikacjami bankowymi, a także z wieloma popularnymi usługami przesyłania strumieniowego wideo. Postanowiłem więc przeprowadzić badania i znaleźć ciekawe sposoby robienia zrzutów ekranu w tej ograniczonej aplikacji. Zobaczmy, jak to zrobić, ale wcześniej możesz chcieć od tych pomocnych wskazówek Google Assistant.

Rób zrzuty ekranu w ograniczonej aplikacji

Oczywistym sposobem robienia zrzutów ekranu w tak ograniczonych aplikacjach jest kliknięcie z innego urządzenia. Chociaż metoda jest wykonalna, jest najlepsza. Jeśli tak, co pasuje do definicji „najlepszej” metody? Łatwy, ale skuteczny sposób robienia zrzutów ekranu w tej ograniczonej aplikacji można wykonać za pomocą Google Assistant Aplikacja. Próbowałem tego podczas przeglądania prywatnego, w wielu trybach incognito, a także w aplikacjach bankowych. Za każdym razem działa całkiem dobrze. Więc ustawmy to najpierw Google Assistant Aplikacja A następnie z twoją pomocą zrobimy zrzuty ekranu w różnych ograniczonych aplikacjach.

Przygotuj się na Google Assistant Aplikacja

 1. Otwórz to Google Assistant mówiąc aplikacji “Ok google”. Możesz także nacisnąć i przytrzymać przycisk Początek lub przycisk nawigacji gestami (dla użytkowników Androida Pie), aby otworzyć Google Assistant Aplikacja.
 2. Kran ikona kompasu obecny w prawym dolnym rogu.
 3. Teraz zostaniesz przeniesiony do Badać Strona. Kran awatar obecny w prawym górnym rogu.
 4. Wybierać Konfiguracje Opcje menu rozwijanego. Google Assistant    Konfiguracje
 5. Następnie dotknij Asystent. Przejdź w dół. Tam znajdziesz Urządzenie pomocnicze część
 6. Dotknij tego Telefon i nawiguj w dół, aż dojdziesz generał część
 7. Pozwól na to Użyj kontekstu ekranu i Podaruj zrzut ekranu. Włącz Kreator zrzutów ekranu
 8. To koniec organizowania Google Assistant Aplikacja. Teraz przejdź do następnej sekcji, aby rozpocząć proces robienia zrzutów ekranu.

Zrzut ekranu w ograniczonej aplikacji

 1. Otwórz aplikację, która nie pozwala na robienie zrzutów ekranu.
 2. Żebranie Google Assistant mówiąc aplikacji “Ok google”.
 3. Po otwarciu interfejsu wybierz Co jest na moim ekranie?. Możesz także mówić to samo. Co jest na moim ekranie? Google Assistant
 4. Może pojawić się komunikat, że nic nie znaleziono na ekranie. Zignoruj ​​to i dotknij Udostępnij zrzut ekranu znajduje się w lewym dolnym rogu. Udostępnij nieograniczony zrzut ekranu aplikacji
 5. Teraz udostępniaj zrzuty ekranu, jak chcesz lub zapisz je w swojej galerii.

Dlatego jest to szczegółowy przewodnik na temat robienia zrzutów ekranu w ograniczonych aplikacjach. Po zrobieniu pożądanego zrzutu ekranu zaleca się wyłączenie opcji Analiza ekranu, która pojawia się w menu Konfiguracja kreatora. W przeciwnym razie Google będzie nadal analizować wszystkie działania na Twoim urządzeniu. Ponadto, jeśli masz pytania dotyczące tego przewodnika, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Czytaj poniżej: 7 Najlepsza automatyczna alternatywa dla Androida do zastosowania w samochodzie