Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak robić zrzuty ekranu w Simach 4

Simowie 4 to bardzo wciągająca gra, a jeśli jesteś nowy, możesz odkryć wiele wspaniałych rzeczy podczas gry. Być może widziałeś zrzuty ekranu, które gracze od dawna udostępniają online, a jeśli zastanawiasz się, jak robić zrzuty ekranu w Simach 4, jesteśmy tutaj, aby pokazać Ci, jak to zrobić.

Zobacz także: Simowie 4: Jak korzystać z kodów i zarabiać więcej pieniędzy

Jak robić zrzuty ekranu w Simach 4

Podczas gry możesz przechwycić ekran, a podczas gdy możesz spodziewać się długiego samouczka z wieloma krokami, zdziwisz się, że wszystko, co musisz zrobić, aby utworzyć zrzut ekranu, to nacisnąć C, a zrzut ekranu jest wzięty.

Jeśli chcesz zobaczyć wykonane zrzuty ekranu, przejdź do Eksploratora plików> Dokumenty> Electronic Arts> The Sims 4 > Zrzuty ekranu.

Ale po otwarciu zrzutów ekranu obrazy mogą Ci się nie podobać. Czemu? Ponieważ zauważysz dymki nad głowami Simów wraz z Plumbobami i nie tylko. Może zniszczyć całość. Czy jest sposób na pozbycie się tego wszystkiego i zrobienie zrzutów ekranu, które będą wyglądały tak, jak chcesz? Pewnie, że jest i oto jak to osiągnąć.

Najpierw naciśnij Ctrl + Shift + C. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz pole. Wpisz następujące polecenie: nagłówek wyłącza się i naciśnij klawisz Enter. Bum! Proszę bardzo – wszystkie rzeczy, które psują twoje zrzuty ekranu, zniknęły. Możesz utworzyć żądaną scenę i nacisnąć C, aby zrobić zrzut ekranu. Wreszcie będziesz mieć kilka zdjęć, którymi możesz pochwalić się swoim Simom 4 gracze.

Jeśli chcesz ponownie włączyć Plubobs i dymki, po prostu naciśnij Ctrl + Shift + C ponownie, wpisz efekty nagłówka i naciśnij Enter. Otóż ​​to!

Table of Contents