Jak robić zrzuty ekranu z całej witryny w Google …

– Reklama –

Wymagany czas: 1 minuty

Wiele razy musimy robić zrzuty ekranu witryn internetowych lub stron internetowych, ale w tym czasie zaczynamy szukać narzędzi lub wtyczek innych firm. Jednak w przeglądarce Google Chrome nie potrzebujemy żadnego narzędzia do robienia zrzutów ekranu z kompletnych stron internetowych, do zrzutów ekranu z niektórych obszarów lub węzłów. Wszystko jest zintegrowane, wszystko, czego potrzebujemy, to wiedzieć, jak uzyskać dostęp do polecenia przechwytywania ekranu w opcjach programisty Chrome.

 1. Wejdź do menu ustawień Google Chrome zrób zrzut ekranu

  Kliknij trzy kropki podane w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do menu Google Chrome.

 2. Otwórz ustawienia programisty przeglądarki Google Chrome

  Wybierać Więcej narzędzi więc Narzędzia deweloperskie. Możesz także użyć Ctrl + Shift + I skróty klawiaturowe, aby uzyskać dostęp do ustawień programisty.

  Wybierz przeglądarkę Chrome

 3. Uruchom polecenie, aby zrobić zrzut ekranu strony internetowej / strony Long

  W Docku programistów zobaczysz ponownie trzy punkty w prawy górny bok, kliknij na nim, a następnie wybierz Uruchom polecenie Wybrał. Do tego służą klawisze skrótu Ctrl + Shift + P.

  Uruchom polecenie w Chrome, aby przechwytywać zrzuty ekranu z pełnowymiarowych stron internetowych

 4. Poszukaj polecenia Screenshot w przeglądarce Google Chrome

  Zobaczysz do tego wiele poleceń, takich jak przechwytywanie pełnego ekranu, zrzut ekranu obszaru przechwytywania, węzeł przechwytywania i proste przechwytywanie ekranu tego, co jest widoczne Windows.

  Aby uzyskać pełne strony internetowe, wybierz „Przechwytywanie pełnego ekranu“wybór.

  Przechwytywanie pełnego ekranu

 5. Zapisz długi zrzut ekranu

  Po wybraniu zrzutu ekranu w pełnym rozmiarze, po kliknięciu go pojawi się przeglądarka z prośbą o zapisanie. Teraz wystarczy otworzyć zrzut ekranu, a zobaczysz długi zrzut ekranu strony widzianej w przeglądarce Google Chrome.

  Pełny zrzut ekranu strony w Chrome

Poniżej znajduje się samouczek wideo, w którym opisano, jak szybko przechwytywać pełne zrzuty ekranu strony internetowej w Google Chrome bez narzędzi i oprogramowania korzystającego z opcji programistycznych.