Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak rozwiązać problem rozmytego ustawiania ostrości w trybie nocnym w Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra to najnowszy flagowiec Samsunga, o którym ostatnio głośno jest w mediach. Jednym z najważniejszych powodów jest aparat, który z pewnością sprostał oczekiwaniom.

Mając to na uwadze, po prostu nie można zaprzeczyć, że urządzenie to nadal oferuje jedne z najlepszych parametrów aparatu, jakie oferuje każdy smartfon na rynku. Jednak smartfon nie jest pozbawiony sporej liczby błędów i problemów. Jednym z problemów, z którymi borykają się użytkownicy, jest problem z rozmazaną ostrością.

Ten problem jest widoczny również w przypadku aparatu innej firmy, więc nie ogranicza się do aparatu standardowego. Jeśli borykasz się z problemem rozmazanego skupienia w trybie Mocy, ten przewodnik będzie dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak rozwiązać problem rozmycia ostrości w trybie nocnym w Galaxy S23 Ultra.

Niektóre możliwe poprawki problemu z rozmytą ostrością w trybie nocnym w Galaxy S23 Ultra

Jak rozwiązać problem rozmytego ustawiania ostrości w trybie nocnym w Galaxy S23 Ultra

Wielu użytkowników zgłosiło swoje obawy związane z problemem rozmycia ostrości w trybie nocnym. Kiedy próbują zrobić zdjęcie w słabo oświetlonym pomieszczeniu, automatycznie włącza się tryb nocny. Zaraz potem ich aparat nie jest w stanie prawidłowo ustawić ostrości, a efekty końcowe zaczynają być rozmazane.

Przeczytaj także: Pobierz Aparat Google 8.7 dla Galaxy S23 i Galaxy S23 Ultra

W tej chwili jedyną możliwą poprawką, która wydaje się działać dla użytkowników, jest włączenie funkcji Priorytet ostrości względem szybkości w Asystencie aparatu. Powinieneś wypróbować tę poprawkę i sprawdzić, czy rozwiązało to problem rozmycia ostrości w trybie nocnym. Na razie programiści firmy Samsung nie potwierdzili tego problemu, nie mówiąc już o podaniu szacunkowego czasu dotarcia poprawki.