Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak rozwiązać problem z blokowaniem komentarzy na Instagramie?

Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach odblokowywania komentarzy na Instagramie? Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Instagrama, prawdopodobnie zauważyłeś już, że prawie każdy post zawiera jakieś nieistotne lub nieodpowiednie wiadomości (spam). Na przykład komentarze użytkowników chcących promować swoje konta lub nawet nieistotne fałszywe naklejki na Instagramie. Obecnie komentowanie na Instagramie, jedna z cennych funkcji interakcji i komunikacji na temat zdjęć zamieszczanych przez użytkowników, jest wykorzystywane do podawania błędnych informacji i wdrażania schematów szybkiego wzbogacenia się.

Dlatego Instagram zastosował bardziej rygorystyczne zasady dotyczące tej funkcji i blokuje konta botów, reklamodawców lub konta zamieszczające niestosowne komentarze. Dlatego też, jako jeden z tysięcy użytkowników Instagrama, być może spotkałeś się z zakazami publikowania komentarzy nałożonymi na Instagram przez boty. Nawet wielu użytkowników tej platformy cierpi na szereg innych problemów związanych z komentarzami na Instagramie, więc nie mogą publikować komentarzy i wykonywać innych czynności na Instagramie. W dalszej części tego artykułu omówimy rodzaje tych problemów.

Wszelkiego rodzaju problemy związane z blokami komentarzy na Instagramie

Jednym z typowych problemów, z jakimi spotyka się większość użytkowników Instagrama, jest powolne ładowanie komentarzy. Ten problem jest zwykle spowodowany słabym połączeniem internetowym lub, w rzadkich przypadkach, problemem z serwerem Instagrama.

Ponadto nawet niektórzy użytkownicy znajdują komentarze niezawierające wiadomości u dołu swoich postów na stronie głównej i stronie wyszukiwania Instagramu, mimo że w podglądzie widać wiele komentarzy. Kolejnym dziwnym, ale częstym problemem większości użytkowników jest to, że ich komentarze nie są publikowane na Instagramie. Myślą więc, że Instagram zablokował ich komentarze. Ten problem występuje, jeśli algorytmy Instagrama rozpoznają niektóre konta jako boty lub spam. Czasami nawet u nich pojawia się komunikat o błędzie „nie można opublikować komentarza”.

Można więc śmiało powiedzieć, że korzystanie z funkcji komentowania na Instagramie nie jest zbyt dobre. Oczywiście taki problem stał się powszechny w większości mediów społecznościowych w ciągu ostatnich kilku lat.

Ze względu na znaczenie komentowania na Instagramie i naprawiania blokady komentarzy, w tym artykule przedstawiliśmy trzy przydatne i praktyczne metody, które pomogą Ci naprawić blokadę komentarzy na Instagramie. Jeśli Twoje komentarze na Instagramie nie są wyświetlane lub jesteś zablokowany, możesz w końcu wypróbować metody przedstawione w tym artykule, aby rozwiązać swój problem. Ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że podane metody naprawy bloku komentarzy na Instagramie mogą zostać wdrożone przez wszystkich użytkowników telefonów komórkowych, tj. użytkowników Androida, iPhone’a i iPada.

Trzy główne rozwiązania naprawy bloku komentarzy na Instagramie: Jakie są sposoby rozwiązania problemu bloku komentarzy na Instagramie?

W tej części artykułu wyjaśniliśmy proste, ale przydatne sposoby naprawienia blokady komentarzy na Instagramie. Możesz wreszcie wypróbować dowolną z tych metod, aby rozwiązać problemy z blokowaniem komentarzy na Instagramie.

Wyloguj się ze swojego konta na Instagramie i zaloguj się ponownie

Jednym z prostych i praktycznych sposobów naprawienia blokady komentarzy na Instagramie, który niektórzy użytkownicy osiągnęli dzięki swojemu doświadczeniu, jest wylogowanie się z konta na Instagramie i zalogowanie się ponownie. W ten sposób możesz ponownie załadować dane logowania w aplikacji Instagram. Jeśli więc napotkasz problem blokowania Instagrama, po prostu uruchom to przydatne i praktyczne rozwiązanie. Aby wylogować się z konta na Instagramie na telefonie komórkowym, wykonaj poniższe czynności:

 • Najpierw przejdź do strony swojego profilu, wybierając swoje zdjęcie profilowe w prawej dolnej części aplikacji.
 • Następnie wybierz ikonę menu w prawej górnej części i opcję ustawień.
 • W kolejnym kroku przewiń w dół i wybierz opcję Wyloguj.
 • Następnie wybierz swoje konto i ponownie wybierz opcję Wyloguj.

Wylogowując się ze swojego konta, możesz także wylogować się z aplikacji Instagram i ponownie uruchomić telefon komórkowy. Na koniec, ponownie wchodząc na swoje wylogowane konto, możesz sprawdzić, czy problem z blokowaniem komentarzy na Twoim koncie został rozwiązany, czy nie.

Aby odblokować komentarze na Instagramie, przejrzyj, przepisz i ponownie wyślij swoje komentarze na Instagramie.

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Twoje konto na Instagramie mogło zostać zablokowane z powodu użycia pewnych słów. Nie możesz więc publikować komentarzy do swoich postów i innych kont. Być może zostałeś również zablokowany bez opublikowania złego i obraźliwego komentarza. Ponadto, jeśli osoba, która opublikowała zdjęcia, ręcznie odfiltruje swoje komentarze, ten problem może wystąpić. Generalnie sugerujemy, aby po sprawdzeniu Twoich komentarzy, jeśli w Twojej głowie pojawiają się następujące frazy, usuń je:

 • Bluźnierstwo
 • mowa nienawiści
 • Adres URL spinki do mankietów

Nawet jeśli nie zamieszczałeś takich komentarzy, sugerujemy odblokowanie komentarzy na Instagramie. Po prostu opublikuj ponownie swój komentarz bez edytowania. Możliwe, że po pierwszym poście Twój internet został odłączony lub wystąpił problem z tą aplikacją. W każdym razie, aby usunąć i ponownie opublikować komentarz, musisz wykonać następujące kroki:

 • Najpierw wybierz bieżący komentarz, dotykając go, a aby go usunąć, dotknij ikony kosza w górnej i prawej części.
 • Następnie opublikuj ponownie ten sam komentarz.

Jeśli ponowne opublikowanie komentarza nie rozwiąże problemu z blokowaniem komentarzy, musisz sprawdzić wszystkie części komentarza, aby znaleźć tę, która spowodowała problem. Dlatego w tym celu po sprawdzeniu komentarzy usuń problematyczne pozycje i wyślij je ponownie po edycji i przepisaniu.

Sprawdź ustawienia prywatności komentarzy.

Załóżmy, że powyższe rozwiązania nie rozwiązują problemu z blokowaniem komentarzy na koncie na Instagramie. W takim przypadku kolejnym skutecznym rozwiązaniem pozwalającym naprawić blokadę komentarzy na Instagramie jest wdrożenie ustawień prywatności. Twoje ustawienia prywatności są prawdopodobnie zbyt restrykcyjne, jeśli nie widzisz komentarzy do swoich postów. Jeśli te ustawienia nie zostaną poprawnie skonfigurowane, użytkownicy mogą nie być w stanie komentować Twojego wpisu. Za pomocą filtrów komentarzy możesz zapobiec wysyłaniu komentarzy zawierających określone frazy. Krótko mówiąc, możesz zmodyfikować ustawienia prywatności, aby rozwiązać problem z blokowaniem komentarzy, wykonując następujące kroki:

 • Najpierw przejdź do strony profilu, wybierając zdjęcie profilowe konta w prawej dolnej części.
 • Po wybraniu ikony menu znajdującej się po prawej stronie i nad nią należy wybrać opcję ustawień.
 • Następnie przechodząc do Prywatności, wybierz opcję Komentarze.

W tej sekcji możesz wybrać żądane elementy sterujące. Prawdopodobnie możesz rozwiązać problem „Nie wyświetlają się komentarze na Instagramie”, wybierając opcję Zezwalaj na komentarze. Dodatkowo w tej sekcji możesz tymczasowo wyłączyć dwie opcje.

Wniosek

Chociaż możesz znaleźć wiele sposobów na odblokowanie komentarzy na Instagramie podczas przeszukiwania Internetu, w tym artykule przedstawiliśmy trzy skuteczne i przydatne sposoby, które często rozwiązują problem z Twoim kontem. Ostatecznie mamy nadzieję, że wdrażając rozwiązania przedstawione w tym artykule, nie będziesz już mieć problemu z blokadą komentarzy.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmo