Jak rzucać YouTube Z iPhone'a i Androida na telewizor

Chromecast to niedrogie małe urządzenie, którego można używać do przesyłania programów telewizyjnych, filmów, sportu i filmów odtwarzanych na smartfonie na większym ekranie telewizora domowego. Poniżej znajdują się kroki do przesyłania YouTube Z iPhone'a i telefonu z Androidem na telewizor.

Obsada YouTube Z iPhone'a i Androida na telewizor

Jak wspomniano powyżej, urządzenie Chromecast może kopiować lub powielać ekran laptopa, iPhone'a lub telefonu z Androidem i wyświetlać je na większym ekranie telewizora domowego, bez użycia kabli lub przewodów.

Jeszcze wygodniejsze jest to, że możesz używać urządzenia mobilnego jako pilota do telewizora.

Możesz zwiększyć lub zmniejszyć głośność i wstrzymywać, przewijać lub przewijać odtwarzanie wideo na ekranie telewizora domowego za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Chromecast jest niedrogim urządzeniem (35 USD) i jest łatwy w konfiguracji. Możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem: Jak skonfigurować Chromecasta na Androidzie i iPhonie, na wypadek, gdybyś jeszcze nie skonfigurował Chromecasta.

1. Obsada YouTube Z iPhone'a na telewizor

Wykonaj poniższe czynności, aby przesłać YouTube Filmy odtwarzane na telefonie iPhone na ekranie telewizora HDTV.

1. Najpierw upewnij się, że zarówno Chromecast, jak i iPhone są podłączone do tego samego. Sieć WiFiw przeciwnym razie nie będziesz mógł przesyłać filmów.

Aby sprawdzić, do której sieci Wi-Fi jest podłączony Twój iPhone, dotknij Ustawienia > WiFi. Będziesz mógł zobaczyć nazwę swojej sieci Wi-Fi na ekranie ustawień Wi-Fi swojego iPhone'a (patrz zdjęcie poniżej).

Sieć WiFi połączona z iPhone'em

2. Po upewnieniu się, że Chromecast i iPhone są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi, otwórz YouTube App na iPhonie.

Note: W przypadku, gdy nie masz YouTube Aplikację można łatwo pobrać ze sklepu App Store.

3. Następnie otwórz YouTube Wideo które chcesz przesyłać na telewizor za pomocą Chromecasta

4. Gdy rozpocznie się odtwarzanie wideo, dotknij Ikona przesyłania znajduje się w górnej części filmu, aby przesłać lub wykonać kopię lustrzaną tego filmu na dużym ekranie telewizora za pomocą Chromecasta. (Patrz zdjęcie poniżej)

Ikona przesyłania w YouTube App

2. Obsada YouTube Z telefonu Android na Chromecasta

Wykonaj poniższe czynności, aby przesłać YouTube Filmy odtwarzane na telefonie z Androidem na dużym ekranie telewizora domowego.

1. Najpierw upewnij się, że zarówno telefon z Androidem, jak i urządzenie Chromecast są podłączone do tego samego Sieć WiFi.

Aby sprawdzić, do której sieci WiFi jest podłączony telefon z Androidem, przejdź do Ustawienia > WiFi i sprawdź, czy Twój telefon z Androidem jest podłączony do właściwej sieci.

Twoja sieć WiFi na telefonie z Androidem

2. Po zweryfikowaniu sieci Wi-Fi otwórz YouTube App na telefonie lub tablecie z Androidem

Note: Jeśli aplikacja nie jest zainstalowana na urządzeniu, pobierz ją z Google Play Store.

3. Następnie otwórz YouTube Wideo które chcesz przesyłać na duży ekran telewizora.

4. Po rozpoczęciu odtwarzania wideo dotknij Ikona przesyłania aby wyświetlić lub przesłać wideo odtwarzane na telefonie z Androidem na dużym ekranie telewizora za pomocą Chromecasta. (Patrz zdjęcie poniżej)

Ikona przesyłania w YouTube App