Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak sfałszować lub zmienić swoją lokalizację w Snapchacie

Jeśli korzystasz ze Snapchata i dużo podróżujesz, wiesz już, że aplikacja zapewnia różnorodne filtry, znaczki i naklejki podczas odwiedzania każdego nowego miejsca. Te małe premie są miłym akcentem, który pozwala chwalić się podróżami do znajomych Snapchata. Możesz podróżować przez staw do Paryża lub po prostu odwiedzić kolejny stan i mieć coś do pokazania w swojej ulubionej aplikacji do czatowania i zdjęć.

Snapchat wie, które filtry i odznaki nagradzać, ponieważ wie, gdzie jesteś. Usługi lokalizacyjne Twojego telefonu informują go, gdzie się znajdujesz. Ale co, jeśli nie chcesz, aby Snapchat wiedział, gdzie jesteś? A jeśli chcesz, aby Snapchat myślał, że jesteś gdzieś, kim nie jesteś?

Ponieważ coraz więcej osób obawia się o swoją prywatność podczas korzystania z aplikacji społecznościowych, zrozumiałe jest, że Snapchat nie może śledzić Twojej lokalizacji.

W tym artykule pokażę, jak zarówno całkowicie ukryć swoją lokalizację przed Snapchatem, jak i nakłonić aplikację do myślenia, że ​​jesteś gdzie indziej.

Istnieją uzasadnione i nielegalne powody, aby ukryć swoją tożsamość. Nie jest naszym zadaniem oceniać. Niezależnie od tego, czy starasz się powstrzymać swoją byłą żonę od opieki nad dziećmi, czy po prostu chcesz użyć tego słodkiego filtra z Sydney w Australii, który widziałeś jako ulubionego celebrytę, ale nie chcesz odbyć dwudniowego lotu na Outback, istnieją sposoby na ukrycie, a nawet sfałszowanie Twojej lokalizacji.

Lokalizacje SnapMap

SnapMap to funkcja Snapchata, która zapewnia filtry oparte na lokalizacji itp. Pozwala także znajomym zobaczyć Twoją lokalizację po włączeniu. Jeśli o nim nie słyszałeś lub nie włączyłeś go, oznacza to, że nie jest aktywny na Twoim koncie.

Ta funkcja została wdrożona w 2017 r. I jeśli celowo jej nie aktywowałeś, nadal można powiedzieć, że „nie grasz”. Dosłownie musisz powiedzieć Snapchat * trzy razy * (a następnie telefon czwarty raz), aby włączyć tę funkcję. Tak więc, co najmniej, trudno jest włączyć przypadkowo.

SnapMap właściwie pozwala tylko zobaczyć, gdzie są Twoi znajomi i pozwala im robić to samo z tobą. Twoja lokalizacja SnapMap aktualizuje się regularnie, dopóki twoja aplikacja jest otwarta. Jeśli zamkniesz aplikację, SnapMap po prostu wyświetli ostatnią znaną lokalizację, aż wygaśnie po kilku godzinach.

Czy to Cię przeraża? To samo tutaj.

Nie martw się, Snapchat oferuje sposoby decydowania, który z twoich znajomych może cię zobaczyć. Możesz nawet całkowicie ukryć swoją lokalizację, jeśli chcesz.

Wyłączanie udostępniania lokalizacji

Wyłączenie ustawień lokalizacji jest bardzo proste. Najpierw uruchom aplikację Snapchat na swoim urządzeniu.

Po otwarciu aplikacji wykonaj następujące kroki, aby wyłączyć udostępnianie lokalizacji:

 1. Iść do Aparat fotograficzny, Przyjacielelub Odkryć ekrany.
 2. Dotknij lupy.
 3. Kran Mapa.
 4. Ściśnij i pociągnij palcami, aby powiększyć lub pomniejszyć.

Po wyświetleniu ekranu Mapa chcesz uzyskać dostęp do ustawień, dotykając ikony koła zębatego. Teraz możesz wprowadzić pewne zmiany, aby lepiej chronić swoją prywatność.

Istnieją trzy podstawowe ustawienia:

 • Moi przyjaciele – Twoi znajomi Snapchat mogą zobaczyć Twoją lokalizację podczas korzystania z aplikacji.
 • Moi przyjaciele, z wyjątkiem… – Twoi znajomi cię widzą, ale tylko dla kilku, których wyraźnie wykluczasz.
 • Tylko ci przyjaciele – Wybierz „wewnętrzny krąg” znajomych, którzy mogą zobaczyć, gdzie jesteś.
 • Tryb ducha – Zachowaj swoją lokalizację w tajemnicy. Tylko Ty możesz to zobaczyć na mapie.
 • Wybierz „Tryb ducha”, a Snapchat da ci wybór, jak długo sam się ducha – trzy godziny dziennie lub do momentu ręcznego wyłączenia tej funkcji. Wybierz ustawienie, które najbardziej Ci odpowiada.

  Presto, jesteś teraz prywatny na Snapchacie – lub transmitujesz swoją lokalizację na cały świat, w zależności od tego, co wolisz! To takie proste.

  Sfałszowanie Twojej lokalizacji

  W ten sposób powstrzymasz Snapchata przed śledzeniem twojej lokalizacji, ale jak możesz przekonać aplikację, że jesteś gdzieś, gdzie nie jesteś?

  Cóż, nie ma bezpośredniego sposobu, aby to zrobić w samej aplikacji Snapchat. Snapchat chce, aby wszyscy byli szczerzy co do swoich lokalizacji. Aby to zrobić, musisz wykazać się kreatywnością.

  Sposobem na oszukiwanie Snapchata jest oszukiwanie telefonu. Snapchat tak naprawdę nie wie, gdzie jesteś; po prostu wie, jak zapytać telefon, gdzie jesteś. Jeśli Twój telefon myśli, że jesteś w Kazachstanie, wtedy Snapchat pomyśli, że jesteś. Można to zrobić na kilka sposobów, w zależności od tego, czy używasz iPhone'a, czy Androida.

  iPhone – Spoof Snapchat Korzystanie z iTools

  Nowszych iPhone'ów nie można przerwać w jailbreaku, co było staromodnym sposobem na fałszowanie lokalizacji GPS na iPhonie. System operacyjny iOS jest obecnie bardzo bezpieczny i zablokowany i nie pozwala grać w gry z lokalizacją GPS tak, jak na Androidzie.

  Jednak nadal istnieje sposób na sfałszowanie lokalizacji GPS na iPhonie, chociaż jest to trudniejsze i mniej elastyczne.

  Niestety nie ma darmowego narzędzia do tej funkcji. Ale istnieje program komercyjny o nazwie iTools, co pozwoli ci sfałszować dane lokalizacji Snapchata. iTools ma funkcje oprócz fałszowania GPS, ale to jedyna funkcja, o której dziś porozmawiamy.

  Możesz uzyskać bezpłatną wersję próbną iTools, aby sprawdzić, czy będzie ona działać, ale później licencja dla jednego użytkownika kosztuje 30,95 USD. Pozwolę ci zdecydować, czy możliwość sfałszowania Twojej lokalizacji na iPhonie jest warta ceny wstępu.

  Uruchom iTools na Windows Komputer PC lub stacjonarny Mac, a następnie podłącz iPhone'a do tego komputera za pomocą kabla (tak jak w przypadku łączenia się z iTunes). Aby Twój iPhone działał, Twój iPhone będzie musiał pozostać na komputerze hosta. (Lub możesz przenieść komputer z telefonem, jeśli używasz MacBooka).

  Po zainstalowaniu iTools wykonaj następujące kroki, aby skonfigurować spoofing GPS w telefonie iPhone:

  1. Kliknij Przybornik ikona na panelu iTools.
  2. Kliknij Wirtualna Lokacja przycisk na panelu Przybornika.
  3. Wprowadź lokalizację, w której chcesz sfałszować swoją lokalizację, w polu tekstowym i kliknij Przenieś tutaj.
  4. Przejdź do Bumble na telefonie i rób wszystko, co chcesz, w „nowej” lokalizacji.
  5. Aby zakończyć fałszowanie GPS, wybierz Zatrzymaj symulację w iTools.

  W chwili pisania tego jest to najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób na sfałszowanie Twojej lokalizacji, jeśli używasz iPhone'a.

  Android – Spoof Snapchat z fałszywymi aplikacjami GPS

  Sfałszowanie Twojej lokalizacji na Androidzie to inna historia.

  GPS działa poprzez translację sygnałów z sieci satelitów na wysokiej orbicie ziemskiej. Prawie wszystkie nowoczesne smartphones mieć włączony GPS. To pozwala Twojemu telefonowi dokładnie wiedzieć, gdzie jesteś, dać z siebie lub postawić kilka stóp – wystarczająco dużo, by stosować takie aplikacje jak Snapchat.

  Ponieważ Android smartphones są tak łatwe do skonfigurowania, że ​​trywialne jest powiedzenie telefonowi z Androidem, aby pobierał dane o lokalizacji GPS nie z sieci satelitarnej, ale z innej aplikacji działającej na telefonie. Oto jak to zrobić.

  Rozpoczęcie pracy wymaga kilku kroków.

  Musisz pobrać Fałszywa lokalizacja GPS aplikacja ze Sklepu Play. Możesz używać innych fałszywych aplikacji GPS, ale ta działa, jest niezawodna i darmowa. Po zainstalowaniu fałszywej lokalizacji GPS pozostaw ją.

  Następnie musisz włączyć ustawienia programisty na telefonie z Androidem. Ustawienia programisty to opcja menu w telefonach z Androidem, która informuje telefon, że korzystasz z eksperymentalnego oprogramowania lub sprzętu.

  Zasadniczo zmienia niektóre ustawienia zabezpieczeń, dzięki czemu można uruchamiać programy, takie jak fałszywa lokalizacja GPS, które oszukują system operacyjny. Te instrukcje dotyczą telefonu z Androidem 8.1 (Oreo), ale powinien działać na każdym telefonie z Androidem z niewielkimi zmianami.

  Oto jak włączyć ustawienia programisty:

  1. Otworzyć Ustawienia menu w telefonie.
  2. Kran System.
  3. Kran O telefonie.
  4. Kran Informacje o oprogramowaniu.
  5. Kran Numer kompilacji siedem razy szybko.
  6. Po wyświetleniu monitu wprowadź kod blokady telefonu.

  Masz teraz dostęp do strony ustawień trybu programisty pod Ustawienia->System->Opcje programistyczne.

  Włącz programistę, jeśli nie uruchomił się automatycznie i jesteś gotowy do pracy.

  Następnym krokiem jest instalacja Fałszywa lokalizacja GPS aplikacja ze sklepu Google Play, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

  Teraz musisz powiedzieć telefonowi, aby używał aplikacji Fake GPS Location jako urządzenia GPS.

  1. otwarty Ustawienia.
  2. Stuknij w System.
  3. Stuknij w Opcje programistyczne.
  4. Przewiń w dół do Wybierz fałszywą aplikację lokalizacyjną i dotknij go.
  5. Wybierz Fałszywy GPS app.

  I presto, masz już zainstalowany.

  Zmiana lokalizacji Snapchata jest niezwykle prosta po zainstalowaniu fałszywego GPS. Wystarczy otworzyć aplikację Fałszywa lokalizacja GPS i przenieść mapę w dowolne miejsce. Naciśnij przycisk Odtwórz, a telefon będzie teraz wiedział, że jesteś w dowolnym miejscu na mapie.

  Łatwo to sprawdzić – otwórz Snapchata i sprawdź, gdzie znajduje się ikona na mapie. Powinieneś być w miejscu, w którym fałszywa lokalizacja GPS myśli, że jesteś.

  Końcowe przemyślenia

  W miarę, jak dowiadujemy się coraz więcej o tym, jak firmy społecznościowe zbierają i przetwarzają nasze prywatne dane, często zdarza się, że użytkownicy bardziej niż kiedykolwiek martwią się o swoją prywatność.

  Dla takich użytkowników pomysł, że Snapchat śledzi każdy twój ruch, może być nieco niepokojący. Jeśli to brzmi jak ty, po prostu wykonaj czynności opisane powyżej, aby kontrolować, wyłączać lub fałszować udostępnianie lokalizacji na Snapchacie.

  Szukasz więcej informacji o tym, jak fałszować swoją lokalizację lub tożsamość za pomocą różnych aplikacji? Jesteśmy z Tobą!

  Mamy ogólny przegląd fałszowania GPS na Androidzie.

  Oto nasz przewodnik po fałszowaniu numeru telefonu!

  Możemy pokazać Ci, jak fałszować Twoją lokalizację w Mapach Google.

  Mamy przewodnik, jak ukryć Twoją lokalizację przed Bumble.

  Pokażemy Ci nawet, jak wysyłać fałszywe wiadomości tekstowe.