Jak skompresować VideoFaster?

Pliki wideo mogą być duże i dlatego stwarza problem, gdy trzeba przesłać i zapisać na dowolnym systemie komputerowym. Ale wszyscy potrzebują wystarczającej ilości miejsca na swoich komputerach, zwłaszcza miłośników filmów i graczy. Tutaj pojawia się potrzeba kompresora wideo, aby zmniejszyć te pliki wideo. Ważne jest również utrzymanie wysokiej jakości. Ale pytanie brzmi: jak skompresować wideo?

Mamy WonderShareUniConverter, który jest pomocny do kompresowania pliku wideo lub filmów wsadowo bez utraty oryginalnej jakości wideo. Masz opcje formatów plików i możesz wybrać odpowiedni.

W tym miejscu udostępniamy przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z kompresora wideo na komputerze.

Wondershare Unitconverter

Jak korzystać z UniConvertera do konwersji plików wideo 3 łatwe kroki?

Aby skompresować pliki wideo za pomocą UniConverter, musisz pobrać i zainstalować go na swoim komputerze oraz zalogować się za pomocą swojego Wondershare ID. Aby ułatwić korzystanie z WonderShare UniConverter, na początek dostępne są trzy główne moduły:

  Dodaj filmy

Zanim zaczniesz korzystać z kompresora wideo, musisz dodać wideo do sekcji „Konwertuj” oprogramowania, klikając „Dodaj pliki” w lewym górnym rogu. Następnie możesz wybrać plik i kliknąć „Otwórz” ”, Aby dodać pliki.

  Wybierz format wyjściowy

W prawym górnym rogu okna kliknij ikonę rozwijaną, a następnie na karcie Wideo, na której wyświetlane są wszystkie formaty wyjściowe. Wybierz format wyjściowy, np. MOV.

  Konwertuj pliki i zapisz

Kliknij opcję Konwertuj wszystko w prawym dolnym rogu, aby rozpocząć przetwarzanie plików. Możesz także przełączyć szybkie konwersje, aby przyspieszyć proces.

Po zakończeniu konwersji możesz kliknąć ikonę folderu u dołu, aby otworzyć folder wyjściowy.

Ponadto możesz udostępnić ten sam film wideo YouTube lub Vimeo bezpośrednio z WonderShareUniConverter i edytuj ten sam film, korzystając z niektórych opcji, takich jak przycinanie, przycinanie itp.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, to oprogramowanie może konwertować filmy wsadowo. Przyjrzyjmy się również tym krokom.

Jak korzystać z UniConvertera do kompresji wideo wsadowo?

WondershareUniConverter to najlepsze oprogramowanie do kompresji plików wideo, a zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie z aplikacji komputerowej. Wersja na komputery stacjonarne jest łatwa w użyciu, a także oferuje opcję kompresji filmów wideo w szerokim zakresie dostępnych formatów plików.

Oto krótki przewodnik po pięciu krokach jak skompresować wideo w partiach podanych poniżej.

  Krok 1: Uruchom WonderShareUniConverter

Po zainstalowaniu aplikacji komputerowej uruchom UniConverter, kliknij „Toolbox” i wybierz opcję Kompresja wideo.

  Krok 2: Dodaj wideo do Kompresuj

Otrzymasz nowe okno, aby dodać wybrane filmy. Kliknij „+”, aby otworzyć pliki dostępne w systemie, a następnie wybierz żądane wideo. Umożliwia dodawanie jednego filmu na raz.

Jak korzystać z UniConverter

  Krok 3: Dostosuj ustawienia kompresji

Po pomyślnym dodaniu wideo możesz znaleźć okno o nazwie „Kompresuj wideo”. Informacje o dodanym wideo są wyświetlane w pierwszej części, w tym formaty, rozmiar wideo, rozdzielczość wideo i długość wideo. Możesz zmienić wideo, jeśli chcesz.

Dostosuj ustawienia kompresji

Niektóre inne zaawansowane ustawienia kompresji podano w drugiej części. Przejdź do paska postępu, aby szybko skompresować wideo i dotknij „Podgląd”, aby uzyskać podgląd jakości wideo w ciągu dwudziestu sekund.

  Krok 5: Kompresuj rozmiar wideo

Stuknij ikonę…, aby wybrać lokalizację pliku skompresowanego wideo i znajdź to samo, klikając ikonę folderu. Następnie dotknij przycisku Kompresuj, aby rozpocząć kompresowanie rozmiaru wideo. Na ekranie pojawi się powiadomienie, kiedy to nastąpi.

Ostatnie słowa

Podsumowując, ta innowacyjna technologia Wondershare jest skuteczna, bezpieczna, godna zaufania i gotowa do użycia, co pomaga poprawić wydajność. Najlepsze jest to, że możesz pobrać to oprogramowanie na dowolne urządzenie, takie jak Mac i Windows System operacyjny.