Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak śledzić mój telefon za darmo – najlepszy przewodnik

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak śledzić mój telefon za darmo – najlepszy przewodnik

Bezpłatne śledzenie telefonu

Każdy smartfon jest obecnie wyposażony w chip GPS. Możesz pomyśleć o GPS jako najprostszym sposobie uzyskiwania wskazówek dojazdu podczas dojazdów do pracy. Ale czy zdajesz sobie sprawę z innych zastosowań tego?

  • Rodzice mogą za ich pomocą monitorować swoje dzieci,
  • Znajomi mogą ich używać do śledzenia swoich spotkań,
  • Podróżni mogą za ich pomocą znaleźć lokalne informacje i wskazówki dojazdu, gdziekolwiek się znajdują.

Śledzenie telefonu komórkowego Lub Śledzenie smartfona lub po prostu, Śledzenie GPS to proces, dzięki któremu a jest wykrywany i lokalizowany na kuli ziemskiej (nawet w ruchu!)

Z Wikipedii –

Jak działa śledzenie telefonów komórkowych?

Po pierwsze System śledzenia telefonów komórkowych wykrywa wieżę telefonii komórkowej najbliższą telefonowi, szacuje odległość między nimi, a następnie interpoluje sygnały pomiędzy sąsiednimi wieżami antenowymi, aby uzyskać dokładniejsze przybliżenie. Nazywa się to śledzeniem sieciowym. Nie obejmuje to śledzenia GPS i zamiast tego opiera się na obecności karty SIM w telefonie i interakcji z pobliskimi stacjami bazowymi (lub wieżami komórkowymi).

Druga metoda wykorzystuje moduł GPS (lub GLONASS) znajdujący się w smartfonie. GPS to amerykański satelitarny system nawigacji, który do świadczenia usług korzysta z sieci 24 satelitów 3-D lokalizacja danych do odbiorników GPS na Ziemi. Choć początkowo był używany do celów wojskowych, później został dopuszczony do użytku konsumenckiego. Śledzenie GPS jest w większości dokładne (w większości z dokładnością do 15 metrów lub większą). W 2018 roku niektórzy producenci OEM smartfonów zaczęli stosować dwuzakresowy moduł GPS, który zwiększa dokładność do około 30 cm.

Czy można namierzyć wyłączony telefon?

Przez pewien czas kilku czytelników pytało, czy mogą śledź telefon, który jest wyłączony. Niestety odpowiedź brzmi NIE. Powody zostały jasno wyjaśnione powyżej. Gdy telefon jest wyłączony lub bateria jest rozładowana, nie ma możliwości wysyłania sygnałów. Żadne moduły śledzące telefon nie mogą śledzić telefonu, który jest wyłączony. Dlatego rozsądnie jest być bezpiecznym teraz, niż żałować później. Jeśli posiadasz dowolny smartfon, niezależnie od tego, czy jest to urządzenie z Androidem, iPhone, czy też Windows telefonie komórkowym lub nawet BlackBerry, zainstaluj jedną z aplikacji do śledzenia telefonu, które omówimy poniżej, aby pomóc Ci zawsze śledzić swój telefon komórkowy.

Smartfony jak AppleiPhone’a i Androida Google’a Śledzenie GPS i aplikacje bezpośrednio do kieszeni ludzi. A dzięki odpowiednim modułom do śledzenia telefonu jest to nawet możliwe bezpłatne śledzenie telefonu GPS.

Proszę zanotować. Nie należy mylić śledzenia telefonu ze szpiegowaniem telefonu. Mamy dla Ciebie szczegółowy artykuł na temat aplikacji szpiegowskich smartphones co pozwoli Ci również śledzić lokalizację GPS szpiegowanych telefonów, ale ma znacznie szersze zastosowanie.

Śledź lokalizację iPhone’a za darmo

Sklep z aplikacjami iTunes jest bogaty w miliony aplikacji, co naprawdę pomaga w śledzeniu telefonów. Napisałem szczegółowy post nt jak śledzić iPhone’a korzystanie z różnych dostępnych aplikacji i usług, w tym bardzo przydatnego „Znajdź mojego IPhone’a‘funkcja z Apple. Sprawdź to. Jestem pewien, że to będzie pomocne. Pamiętaj, że większość darmowych trackerów do iPhone’a jest inna niż Applewłasne rozwiązanie, nie działa zgodnie z reklamą.

Ważny: Znajdź mojego IPhone’a aplikacja powinna być preinstalowana na dowolnym systemie iOS 5+ urządzenie. W każdym razie możesz pożyczyć urządzenie iOS od znajomego i zalogować się przy użyciu swojego Apple ID. Po zalogowaniu aplikacja wyświetli na mapie lokalizację utraconego telefonu. Możesz nawet zdalnie uruchomić zagubiony iPhone, aby wydawał głośny dźwięk przez dwie minuty, co ułatwia jego zlokalizowanie, gdy znajduje się w pobliżu.

Bonusowa wskazówka: Urządzenia z systemem iOS 10 lub nowszym mogą w sposób ciągły wysyłać informacje o lokalizacji GPS do innego telefonu iPhone, iPada lub komputera Mac. Na iPhonie osoby, którą chcesz śledzić, przejdź do Wiadomości >> poszukaj wątku wiadomości, który dana osoba miała przy sobie. W prawym górnym rogu kliknij ikonę „Informacje” (i). Stuknij opcję „Wyślij moją obecną lokalizację”, aby natychmiast i jednorazowo wysłać mapę bieżącej lokalizacji telefonu. Lub tuż pod nim opcję „Udostępnij moją lokalizację”, która będzie stale przesyłać do Ciebie lokalizację GPS telefonu Apple urządzenie. Aby zobaczyć lokalizację telefonu, przejdź do aplikacji Wiadomości i znajdź kontakt tej osoby. Kliknij ikonę „Informacje”, a na mapie wyświetli się lokalizacja telefonu komórkowego. Note aby dana osoba mogła w każdej chwili łatwo wyłączyć udostępnianie lokalizacji.

Jak śledzić telefony z Androidem

Podobnie jak właściciele iOS, właściciele telefonów z Androidem również mogą śledzić swoje zgubione telefony za pomocą świetnych aplikacji do śledzenia GPS. WaveSecure to jedna z takich aplikacji, która może śledzić telefony z Androidem, a nawet zdalnie blokować telefon. Sugeruję sprawdzenie tych aplikacji zabezpieczających dla Androida i zainstalowanie jednej z nich dla własnego dobra, zanim będzie za późno.

Aktualizacja: Google ogłosiło Menedżer urządzeń Android co jest bardzo podobne do funkcji „Znajdź mój iPhone” w systemie iOS. Jest to dostępne dla wszystkich urządzeń z systemem Android z wersją systemu operacyjnego 2.2 i powyżej. Śledzenie lokalizacji jest domyślnie włączone, ale aby zdalnie wykasować telefon, należy wykonać kilka kroków opisanych tutaj.

Ważny: Jeśli tak zgubiłeś już swój smartfon z Androidem i nie miałem żadnej z powyższych aplikacji, nie wszystko jeszcze stracone. Możesz zalogować się na swoje konto Google i zdalnie zainstalować aplikację o nazwie Plan B na zgubionym smartfonie z dowolnego komputera. Zakładając, że Twój telefon jest w jakiś sposób podłączony do Internetu, aplikacja musi mieć możliwość automatycznego zainstalowania się na telefonie. Po zakończeniu instalacji powinna wysłać informacje o bieżącej lokalizacji telefonu na Twoje konto Gmail.

Darmowe oprogramowanie do śledzenia telefonów komórkowych GPS – Prey

Ofiara jest popularny oprogramowanie do śledzenia telefonu z której można korzystać bezpłatnie na maksymalnie trzech urządzeniach, w tym na telefonach i komputerach stacjonarnych. Jeśli chcesz śledzić więcej urządzeń, możesz wybrać jeden z wielu dostępnych płatnych planów. Najlepiej skorzystać z tego rozwiązania, zanim zgubisz telefon. Wszystko, co musisz zrobić, to zsynchronizować z nim swoje urządzenia, usiąść i zrelaksować się. Działa dyskretnie w tle, a gdy Twój telefon zaginie, możesz po prostu zalogować się do komputera i rozpocząć śledzenie lokalizacji swojego telefonu. Możesz nawet uzyskać raporty ze zdjęciami zrobionymi z Twojego urządzenia, zdalnie zablokować urządzenie lub uruchomić głośny alarm. Możesz pobrać Prey za Android I iOSa także dla komputerów Mac i Windows jeśli ci zależy.

Bezpłatna aplikacja do śledzenia telefonu – Mologogo

Mologogo oferuje bezpłatne śledzenie telefonu komórkowego rozwiązanie dla słuchawki. Mologogo umożliwia śledzenie każdego, kto ma telefon z włączoną funkcją GPS, o ile telefon działa. Zasadniczo użytkownik pobiera oprogramowanie na telefon, które z kolei wysyła aktualizacje do witryny Mologogo, która śledzi telefon komórkowy i wyświetla aktualizacje lokalizacji telefonu komórkowego.

Nie tylko pokazuje, gdzie są Twoi znajomi, ale może także wysyłać powiadomienia, gdy Twoi znajomi są blisko, wyszukuje interesujące miejsca oraz wyświetla aktualizacje o ruchu drogowym i pogodzie. Śledzenie telefonu w Internecie jest teraz możliwe dzięki usługom takim jak Mologogo.

Telefony współpracujące z Mologogo – pełna lista tutaj.

Kolejna BEZPŁATNA usługa śledzenia telefonu – mobile-tracker-free.com

Mobile Tracker Free, jak sama nazwa wskazuje, to wysokiej jakości rozwiązanie do śledzenia i monitorowania telefonów, które oferuje wiele bezpłatnych funkcji i kilka ekskluzywnych funkcji premium. Ten moduł do śledzenia telefonu może śledzić Androida smartphonesw tym WhatsApp i Facebook wiadomości. Mobile Tracker Free pozwala zlokalizować telefon komórkowy i uzyskać historię pozycji GPS. Pozycję GPS telefonu możesz pobierać co 15 minut. Możesz nawet użyć sieci komórkowej do śledzenia lokalizacji, jeśli GPS jest wyłączony.

Narzędzie do śledzenia telefonu firmy Spy Phone Labs

Jeśli jesteś rodzicem, który często martwi się o bezpieczeństwo swoich dzieci, na ratunek może przyjść ta aplikacja do śledzenia telefonów firmy Spy Phone Labs. Zawiera szczegółowe informacje o każdym telefonie komórkowym lub tablecie, na którym go umieścisz. Wykorzystuje GPS do śledzenia lokalizacji telefonu, zapewnia pełny rejestr wszystkich połączeń wysłanych i odebranych, a nawet pokazuje wiadomości tekstowe i aktywność w Internecie. Aplikacja do śledzenia telefonu jest dostępna dla Android I iOS. Po zainstalowaniu informacje o śledzeniu będą dostępne na stronie internetowej http://www.phonetracker.com (oczywiście konieczne będzie utworzenie bezpłatnego konta). Należy jednak pamiętać, że na górze strony znajduje się kilka mylących reklam. Po prostu poszukaj niebieskiego przycisku „zaloguj się”.

Bezpłatne śledzenie telefonu dla BlackBerry i Windows Telefon

Jest ich całkiem sporo Aplikacje BlackBerry Trackerniektóre z nich są bezpłatne, inne płatne. MoosTrax to jedna z przyzwoitych bezpłatnych aplikacji do śledzenia lokalizacji. Kolejnym bezpłatnym narzędziem do śledzenia Blackberry jest aplikacja o trafnej nazwie Śledzenie telefonu — zabezpieczenie przed kradzieżą i śledzenie. Niezawodną aplikacją innej firmy jest Berry Locator, która kosztuje $7ale pozwala śledzić telefon z komputera.

Aktualizacja: W BlackBerry 10 jest Ochrona BlackBerry usługa ma również te same funkcje, jak „Znajdź mój iPhone” i „Menedżer urządzeń Android”, ale najpierw musisz włączyć BlackBerry Protect i usługę śledzenia. Jeśli jeszcze nie zgubiłeś telefonu, upewnij się, że te ustawienia są włączone. Aby znaleźć zaginiony telefon, zaloguj się do Witryna BlackBerry Protecti kliknij opcję Wyświetl lokalizację. Jeśli usługa znajdzie Twój telefon komórkowy, jego lokalizacja pojawi się na mapie.

Windows Użytkownicy telefonów mogą korzystać z rozwiązań Microsoftu Mój telefon usługę śledzenia ich telefonów. Ponownie, bardzo podobne do innych usług śledzenia i bardzo przydatne.

Śledzenie telefonów innych niż smartfony

Istnieje wiele programów do śledzenia telefonów, które mogą działać na urządzeniach innych niżsmartphones z samym dostępem do GPS. Naszym ulubionym jest AccuTracking. Nie jest to całkowicie bezpłatne, ale chodzi o to, że działa tylko z dostępem GPS na wielu różnych telefonach z internetem. Po skonfigurowaniu usługi, jeśli w ogóle zgubisz telefon, możesz po prostu zalogować się do panelu Accutracking z dowolnego komputera, a on prześle Ci lokalizację telefonu komórkowego (zakładając, że telefon nie jest wyłączony).

Czy mogę śledzić mój telefon, jeśli ktoś przywrócił ustawienia fabryczne?

To jedno z najpopularniejszych pytań, jakie otrzymałem w sekcji komentarzy poniżej. Prostą odpowiedzią jest: nie. Jak sama nazwa wskazuje, przywrócenie ustawień fabrycznych całkowicie usuwa wszystkie informacje o koncie i wszelkie ślady wskazujące, że telefon należał do Ciebie. Niezależnie od tego, czy jest to dowolny smartfon, konieczne jest posiadanie informacji o koncie (Apple dowód osobisty lub konto Google) w telefonie w stanie nienaruszonym, aby śledzenie lokalizacji mogło działać. Dlatego sugeruję zainstalowanie aplikacji do śledzenia telefonu, które mają dostęp do konta root. Jestem pewien, że niektórzy z Was mogą zapytać, co ze śledzeniem IMEI? Czytaj.

Czy mogę śledzić telefon za pomocą numeru IMEI?

Technicznie tak. Ale w praktyce nie. Pozwól, że wyjaśnię. Numer IMEI jest unikalny dla każdego telefonu. Zatem producent telefonu lub operator telekomunikacyjny powinien technicznie mieć możliwość śledzenia telefonu komórkowego za pomocą określonego numeru IMEI. W niektórych konkretnych przypadkach policja instruowała operatorów telekomunikacyjnych, aby śledzili konkretny numer IMEI i ustalali lokalizację telefonu. Jednak praktycznie nie robią tego w przypadku wszystkich etui na „zagubiony telefon”. Jedynym wyjściem jest więc zwrócenie się o to do policji śledź telefon za pomocą numeru IMEI w Twoim imieniu.

Czy mogę śledzić mój telefon, jeśli ktoś zmieni kartę SIM?

Jeśli złodziej lub osoba posiadająca Twój telefon zmieni kartę SIM, wyśledzenie urządzenia powinno być nadal możliwe, ponieważ telefon nadal ma Twoje dane Apple Dane identyfikacyjne lub konto Google. Kluczem jest tutaj to, aby telefon połączył się z Internetem, choćby na jakąś minutę, bo to wystarczy, aby Znajdź mój iPhone lub Menedżer urządzeń Android odzyskał aktualną lokalizację. Niektóre z modułów do śledzenia telefonu, o których wspomnieliśmy powyżej, mogą nawet wysłać Ci powiadomienie ze szczegółami lokalizacji.

Śledzenie telefonu u konkretnego operatora

Niektórzy operatorzy oferują zarówno bezpłatne, jak i płatne plany śledzenia telefonów w Internecie, szczególnie dla rodziców, którzy niepokoją się o dzieci i innych członków rodziny. Większość z nich ma tylko bezpłatne wersje próbne, więc rozważ je tylko wtedy, gdy powyższe bezpłatne narzędzia do śledzenia telefonu z jakiegoś powodu nie zadziałały.

1. Plan śledzenia telefonu AT&T FamilyMap

Mapa rodziny AT&T pomaga zlokalizować członka rodziny za pomocą telefonu bezprzewodowego lub komputera i nie wymaga GPS do śledzenia. Śledzenie telefonów jest naprawdę łatwe i dokładne, a nawet możliwe zlokalizować zgubiony lub skradziony telefon, zakładając, że telefon jest włączony. Wypróbowanie jest bezpłatne przez miesiąc i od tego momentu obejmuje subskrypcję.

2. Rodzina T-MobileGdzie

Z Rodzina T-MobileGdzie rozwiązanie, możesz znaleźć członków rodziny, korzystając z lokalizacji ich telefonu komórkowego. Jeśli korzystasz z telefonu z Androidem, możesz bezpłatnie wysłać swoją lokalizację do dowolnego telefonu w dowolnej sieci. Bardziej kompleksowe rozwiązanie nie jest dostępne za darmo, ale jest całkiem przydatne.

3. Lokalizator rodziny Sprint

Lokalizator rodziny Sprint to coś, czego dzieci na pewno nienawidzą. Nie tylko pozwala rodzicom śledzić telefony swoich dzieci, ale także pozwala im blokować telefon komórkowy jednym kliknięciem myszy! Wypróbuj bezpłatnie przez pierwsze 15 dni, a następnie $5 na miesiąc.

4. Lokalizator rodziny Verizon

Podobnie jak Sprint, Verizon również ma lokalizator rodziny usługa, która pozwala użytkownikom śledzić telefony członków rodziny bezpośrednio z komputera. Niestety, nie ma bezpłatnego okresu próbnego. Rozważ zapłacenie tylko wtedy, gdy inne bezpłatne rozwiązania opisane powyżej nie działają.

Do Ciebie:

Jak podobał Ci się ten post? Czy znasz jakiś inny BEZPŁATNE śledzenie telefonu komórkowego oprogramowanie/usługi? Daj nam znać. Chcielibyśmy uwzględnić je w tym poście z należnymi podziękowaniami.

Table of Contents