Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak spersonalizować swoją stronę na Instagramie?

W artykule „Poradnik tworzenia konta na Instagramie” zapoznałeś się z tworzeniem konta na Instagramie. Po założeniu Konta przychodzi czas na edycję profilu i personalizację utworzonej strony na Instagramie.

Aby lepiej zaprezentować się w tym miejscu i aby inni mogli Cię skuteczniej zidentyfikować, musisz uzupełnić dane nowego konta.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Jeśli chcesz, aby Twoje konto na Instagramie było kontem osobistym, które za Twoją zgodą mogą przeglądać tylko określone osoby, musisz dotknąć ikony ustawień w prawym górnym rogu strony profilu. Dotykać Ustawieniea następnie stuknij Prywatność.

Przełącznik na konto prywatne na następnym ekranie i włącz opcję Konto prywatne.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Spersonalizuj swój profil na Instagramie

Na Edytuj profil można zmienić zdjęcie profilowe, imię i nazwisko, nazwę użytkownika oraz dodać stronę internetową i biografię. Aby zmienić proste informacje o użytkowniku, musisz zalogować się na stronie swojego profilu i dotknąć przycisku Edytuj profil.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Zmień zdjęcie profilowe na Instagramie.

Stuknij przycisk Edytuj profil. Możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe u góry tej strony, wybierając Zmień zdjęcie profilowe poniżej aktualnego zdjęcia profilowego.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Po dotknięciu opcji Zmień zdjęcie profilowe Instagram udostępnia trzy opcje:

  • Nowe zdjęcie profilowe: wybierz tę opcję, jeśli chcesz wybrać zdjęcie z galerii lub zrobić zdjęcie aparatem telefonu
  • Importuj z Facebooka: Ta opcja umożliwia dodanie zdjęcia profilowego ze strony na Facebooku.
  • Usuń zdjęcie Zdjęcie: Wybierz tę opcję, aby usunąć swój profil.
CZYTAĆ:  Jak włączyć 2FA w Fortnite? Przewodnik krok po kroku

Wybierz jedną z tych opcji w zależności od celu. W tym przykładzie wybraliśmy opcję Nowe zdjęcie profilowe, aby zastąpić bieżące zdjęcie profilowe tym, które chcemy umieścić w galerii. Po wybraniu obrazu z galerii dotknij strzałki w prawym górnym rogu ekranu, aby kontynuować.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Na następnej stronie dokonasz edycji i wybierzesz filtr dla swojego obrazu. Jeśli chcesz, edytuj zdjęcie i kliknij strzałkę w prawym górnym rogu strony, aby sfinalizować zmianę obrazu.

Zmień nazwę i identyfikator konta na Instagramie.

Wejdź na stronę Edytuj profil, aby zmienić swoje imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika. Pamiętaj, że Instagram pozwala tylko dwukrotnie zmienić nazwę konta, po czym musisz poczekać 14 dni, aby ponownie zmienić nazwę.

Spersonalizuj swoje konto na Instagramie

Aby zmienić nazwę, dotknij pola obok Nazwausuń bieżącą nazwę i wprowadź nową nazwę.

Żeby zmienić nazwa użytkownikadotknij pola obok nazwy użytkownika, usuń bieżący identyfikator i wprowadź nową nazwę użytkownika.

Nie zapomnij dotknąć ikony zaznaczenia w prawym górnym rogu, aby wprowadzić zmiany.

Dodaj stronę internetową i biografię do konta na Instagramie.

Jeśli chcesz dodać adres swojej witryny do swojego profilu na stronie Edytuj profil, dotknij pola obok Strona internetowa i dodaj adres strony internetowej.

Ponadto, jeśli chcesz dodać krótki opis siebie do profilu, dotknij pola obok Bio i wpisz tekst.

Nie zapomnij dotknąć ikony zaznaczenia w prawym górnym rogu, aby wprowadzić zmiany.

Edytuj informacje o osobistym koncie na Instagramie

Dane osobowe, w tym urodzenie, płeć, numer kontaktowy i adres e-mail, to sekcja, którą użytkownicy powinni wypełnić. The Informacje osobiste Sekcja to strona, na której zapisywane są Twoje dane osobowe. Informacje te nie będą wyświetlane w Twoim profilu publicznym. Aby mieć lepszą kontrolę nad swoim kontem na Instagramie i aby inni mogli Cię łatwiej znaleźć, lepiej podać zarówno adres e-mail, jak i numer kontaktowy.

CZYTAĆ:  Nieruchomości na sprzedaż – jak uzyskać stały dochód z nieruchomości

Kliknij ikonę ustawień w prawym górnym rogu strony profilu i wybierz Ustawienie. W menu ustawień wybierz Kontoa następnie wprowadź Informacje osobiste Sekcja.

Edytuj informacje o osobistym koncie na Instagramie

Na tej stronie możesz dodać swój numer telefonu komórkowego lub adres e-mail do swojego profilu. Po dodaniu każdego z nich musisz wprowadzić kod weryfikacyjny, który Instagram wysyła na numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, aby numer telefonu komórkowego lub adres e-mail został zarejestrowany na Twoim Koncie.

w Płeć sekcji, możesz także określić płeć lub pozostawić ją nieznaną. w Urodziny sekcji możesz także edytować datę urodzenia.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo