Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak sprawdzić, czy ktoś nie kradnie Twojego dostępu do serwisu Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak sprawdzić, czy ktoś nie kradnie Twojego dostępu do serwisu Netflix

Czy nie byłoby miło wiedzieć, że ktoś włamuje się do Twojego konta Netflix bez Twojej wiedzy? Na szczęście dość łatwo jest stwierdzić, czy tak się dzieje.

Czy kiedykolwiek udostępniałeś komuś swoje konto Netflix? Jeśli tak, nie byłbyś jedyną osobą, która kiedykolwiek to zrobiła. W rzeczywistości, zgodnie z niedawną ankietą, którą przeprowadziliśmy, około połowa wszystkich osób udostępnia hasła do cyfrowych serwisów streamingowych.

Ale może minęło trochę czasu, odkąd udostępniłeś swoje konto i nie pamiętasz, kto nadal ma do niego dostęp. A może Twoi znajomi udostępnili Twoje konto znajomym. A może przypadkowemu nieznajomemu udało się złamać twoje hasło.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Czy nie byłoby miło wiedzieć, że ktoś włamuje się na Twoje konto Netflix — za które płacisz swoje ciężko zarobione pieniądze — bez Twojej wiedzy?

Na szczęście Netflix śledzi każde urządzenie, które kiedykolwiek łączy się z Twoim kontem, i pozwala zobaczyć adresy IP, lokalizacje i znaczniki czasu ostatniego połączenia dla każdego z tych urządzeń. Oto jak:

  1. Zaloguj się do serwisu Netflix w przeglądarce.
  2. W prawym górnym rogu kliknij swoją nazwę.
  3. Kliknij Twoje konto.
  4. W obszarze Mój profil kliknij Wyświetlanie aktywności.
  5. U góry kliknij Zobacz ostatni dostęp do konta.

To wszystko, czego potrzeba. Jeśli na przykład jesteś w Kalifornii i zauważysz, że ktoś w Nowym Jorku obserwuje Twoje konto, być może nadszedł czas, abyś zmienił hasło!

Ilu osobom udostępniasz swoje hasło do Netflix? Czy uważacie, że takie postępowanie jest nieetyczne? Powiedz nam, co myślisz w komentarzach!

Źródło zdjęcia: Netflix na laptopie autorstwa Iculig za pośrednictwem Shutterstock