Jak sprawdzić, ile godzin grałeś Fortnite

Fortnite jest bez wątpienia jednym z największych zjawisk w historii branży gier. Wydany w 2017 roku podbił świat. W pierwszych dwóch tygodniach premiery w trybie Battle Royale grało 10 milionów ludzi. Zaledwie rok później gra osiągnęła 125 milionów graczy na całym świecie.

Pomagało w tym swobodne granie i dorastanie młodszych pokoleń z internetem i potężnymi komputerami Fortnite osiągnąć taką popularność. Ale to mechanika gry i wciągająca rozgrywka naprawdę przyciągnęły graczy. Dzięki kreskówkowemu projektowi Fortnite stała się zwykłą, zabawną grą, nie koncentrując się na hiperrealistycznych środowiskach jako sposób na poprawę zanurzenia.

Dzięki tak szeroko dostępnej grze jesteś jednym z graczy, którzy jechali latającym autobusem, aby dostać się na arenę. Dlatego całkiem możliwe, że chcesz dowiedzieć się, ile czasu spędziłeś na grze Fortnite.

Uzyskiwanie godzin

Najlepszym sposobem na sprawdzenie czasu gry jest dedykowana aplikacja Epic, trafnie zatytułowana „Epic Game Launcher”. Program uruchamiający zapewnia wszelkiego rodzaju informacje o grach Epic, zapewniając przegląd wszystkich gier, które do tej pory kupiłeś. Możesz również kupować, instalować i uruchamiać gry Epic z aplikacji.

Oczywiście, jeśli grałeś Fortnite na komputerze, co automatycznie oznacza, że ​​masz już zainstalowany program uruchamiający. W przeciwnym razie nie będzie można grać w samą grę, ponieważ jedynym sposobem na rozpoczęcie jest bezpośrednio z aplikacji uruchamiającej Epic.

Na wszelki wypadek, gdy grałeś w grę na komputerze swojego przyjaciela, a teraz chcesz grać na swoim, po prostu pobierz Epic Game Launcher z Witryna Epic. Możesz także tego użyć link bezpośredni aby natychmiast rozpocząć pobieranie.

Jak sprawdzić, ile godzin grałeś Fortnite 1

Aby określić ilość czasu spędzonego na zabawie Fortnite, po prostu wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz Epic Games Launcher.
  2. Kliknij „Biblioteka” w menu po lewej stronie.
  3. Odnaleźć Fortnite na liście twoich gier.
  4. Kliknij „Ustawienia” – ikonę koła zębatego obok tytułu gry.
  5. W menu „Ustawienia” u dołu powinien być widoczny „Grałeś”, a obok niego liczba dni, w które grałeś Fortnite.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile to godzin, pomnóż dni przez 24. Na przykład, jeśli grałeś Fortnite łącznie przez 12 dni, co przekłada się na 288 godzin.

Epicki brak statystyk gry

Z Fortnite przynosząc Epic $2.8 miliardów przychodów w samym 2018 roku, nie spodziewałbyś się, że w tej grze niczego nie zabraknie. I jeśli chodzi o rozgrywkę, to była jak dotąd świetna. Niestety, jedna rzecz niepokoi bazę graczy. I to nie jest dokładnie związane z samą grą.

Weź pod uwagę, że Fortnite jest wysoce konkurencyjną areną dla wielu graczy. Przy tak dużej liczbie graczy statystyki gry są niezwykle ważne dla graczy. Niestety, ta funkcja nie była szczególnie niezawodna od czasu premiery gry.

W pewnym momencie Epic postanowił nawet całkowicie usunąć licznik czasu gry. Chcieli zmniejszyć obciążenie swoich serwerów powodowane przez tę funkcję. Licznik w końcu został przywrócony, ale wydawało się, że Epic nie dbał zbytnio o graczy narzekających na brak tej funkcji.

Third-Party to the Rescue

Podobnie jak w przypadku licznika czasu gry, gracze nieustannie prowadzą kampanie w celu poprawy statystyk gry. Ponieważ Epic nie zapewniał znacznych postępów w tej dziedzinie, pojawiło się kilka stron internetowych osób trzecich, oferujących graczom dokładnie to, czego potrzebowali. Jak się okazało, lepiej śledzili statystyki graczy w grze niż Epic.

Strony internetowe takie jak FortniteTracker, FortniteScout, i FortniteStats, żeby wymienić tylko kilka, oferują wiele istotnych informacji, które można łatwo uszeregować wszystkich Fortnite gracze. Pozwala to łatwo znaleźć własne statystyki. Wystarczy wprowadzić nazwę użytkownika Epic Games na stronie internetowej.

Zobacz, ile godzin grałeś Fortnite

Gdy spojrzysz na tabelę wyników, zobaczysz, ile zabójstw, zwycięstw i meczów osiągnął dany gracz. Zapewnia również łączny wynik dla tego gracza, a także statystyki wydajności.

Całkowity wynik reprezentuje liczbę punktów zdobytych podczas meczu. Na przykład po otwarciu skrzynki z amunicją otrzymujesz 25 punktów. Jeśli znajdziesz złotą monetę, twój wynik wzrośnie o 100. Z drugiej strony zwycięstwo daje 2000 punktów. I to jeśli grałeś solo. Jeśli byłeś częścią drużyny, dostaniesz dwa razy więcej!

Informacje takie jak współczynnik zabójstw do śmierci lub współczynnik wygranych pokazują, jak dobry jest gracz. Jeśli gracz rozegrał dziesiątki tysięcy meczów i ma wysokie wskaźniki wydajności, to całkiem niezły wskaźnik, że patrzysz na świetny Fortnite gracz.

Czas na grę jest niezbędny

Czy dopiero zaczynasz Fortnitelub jesteś doświadczonym graczem, dobrze jest śledzić, ile czasu spędzasz w grze. Jeśli grasz to swobodnie, powinieneś utrzymywać ten czas na rozsądnym poziomie, nie zakłócając codziennych obowiązków. Ale jeśli jesteś kimś, kto chce osiągnąć poziom profesjonalny, czas gry będzie musiał wzbić się w powietrze!

Jak przydatne są statystyki czasu gry? Czy musiałeś pobrać aplikację innej firmy? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarza poniżej?