Jak sprawdzić, ile subskrybentów ma Streamer

Przed internetem gry wideo były inną sprawą. Albo pójdziesz do salonu gier z ulubionymi grami ze znajomymi, albo zgromadzisz się w piwnicy, aby zobaczyć, kto z was był najlepszy z całej tej gry.

Ale wraz z pojawieniem się Internetu i ekspansją branży gier, gry wideo stały się jedną z najczęściej nadawanych, najbardziej lukratywnych i najczęściej oglądanych rzeczy w piramidzie treści. Dzikie sukcesy gier wideo w ciągu ostatnich dwóch dekad, podczas których niektóre z nich przyćmiły hollywoodzkie liczby, nie jest zaskakujące.

Teraz streaming gier wideo jest dla wielu prawdziwą pracą, a miliony graczy transmitują swoje ulubione gry do wielu młodych fanów.

The Twitch Rewolucja

Było jasne w ciągu pierwszych kilku lat od pojawienia się YouTube że niektóre z najczęściej oglądanych treści na stronie dotyczyły graczy grających w swoje ulubione gry. Nie było więc niespodzianki, kiedy Twitch pojawił się zaledwie kilka lat później i szybko stał się jedną z najczęściej odwiedzanych stron w Internecie.

Od zeszłego roku Twitch miał więcej niż 2.2 milion nadawców i 15 milionów unikalnych widzów dziennie. Liczby te będą rosły wykładniczo w przyszłości.

Oprócz transmisji na żywo z gier wideo, Twitch użytkownicy transmitują także konkursy e-sportowe, występy muzyczne i inne kreatywne treści.

Jeśli lubisz Twitch lub planuj zostać nadawcą, powinieneś poszukać informacji i dowiedzieć się, kto jest najbardziej udanym streamerem. A jeśli masz konkretnego nadawcę, którego strumienie lubisz, możesz także chcieć dowiedzieć się, ile subskrybentów ma.

zobacz, ile sub ma streamer

Subskrybenci i obserwujący dalej Twitch Są dwie różne rzeczy

Zanim powiemy ci, jak dowiedzieć się, ile subskrybentów ma streamer, musisz zrozumieć, że subskrybenci i obserwujący są włączeni Twitch są dwie różne rzeczy. Śledzenie streamera doda nadawcę do listy obserwowanych i wyświetli kanał na twojej stronie po otwarciu Twitch.

Z drugiej strony, subskrybowanie kanału na Twitch oznacza, że ​​możesz inwestować finansowo w streamer. Możesz to zrobić, przekazując co miesiąc darowiznę na streamer na utrzymanie kanału.

Istnieją trzy poziomy subskrypcji w chwili pisania tego tekstu, a połowa pieniędzy wydanych na subskrypcję idzie na streamer. Druga połowa idzie do Twitch. W zamian subskrybenci otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak specjalne emotikony, niestandardowe odznaki, dostęp do ekskluzywnych czatów, między innymi.

Twitch Subskrypcje są głównym sposobem zarabiania na streamerach.

Jak wiedzieć, ilu subskrybentów Twitch Streamer Has

Zasoby zewnętrzne, takie jak Twitch Abstrakt wydają się działać, jeśli chodzi o subskrybentów, gdzie można znaleźć listę najczęściej subskrybowanych Twitch serpentyny. Streamer z największą liczbą subskrybentów znajduje się na górze listy. W momencie pisania XCCOW był najpopularniejszym streamerem z ponad 30 000 subskrybentów. Kliknięcie profilu streamera daje bardziej szczegółowe statystyki.

ile subwooferów ma streamer

Weź to ze szczyptą soli

Nawet gdybyś uwierzył, że źródła zewnętrzne takie jak Twitch Tracker lub Twitch Statystyki są dokładne, nie ma możliwości zweryfikowania informacji. Przejrzystość sposobu gromadzenia danych przez te witryny jest niewielka. Ale przytłaczająca konsensus wydaje się być taki, że choć nie do końca dokładne, strony te zapewniają dobre wyniki – przynajmniej dla głównych streamerów.

Dokładnie nie znasz dokładnych liczb

Jeśli chcesz wiedzieć, ilu subskrybentów ma popularny streamer Twitch, Twitch Tracker może ci w tym pomóc.

Jeśli jednak istnieje konkretny streamer, który nie jest bardzo popularny, uzyskanie dokładnej liczby subskrybentów może być trudne. To jest ponieważ Twitch nie podaje tych danych wprost. Na stronie profilu streamera dostępna jest tylko liczba obserwujących. To jest ponieważ Twitch chce chronić szczegóły zarabiania na streamerach i zachować ich prywatność.

Czy to pomogło Ci podjąć decyzję?

Jeśli chcesz zasubskrybować określony kanał, który ci się podoba, powinieneś to zrobić. To nie tylko znak uznania, ale bardzo namacalna nagroda, która utrzymuje streamery. Pamiętaj jednak, że subskrypcja jest opcjonalna i nie musisz płacić, aby obserwować swoich ulubionych streamerów.

Z drugiej strony, jeśli chcesz założyć własny profil, pamiętaj, że najlepszym sposobem na pozyskanie subskrybentów jest jakość treści. W końcu każdy, kto chce zapłacić za oglądanie twoich transmisji, zrobi to tylko wtedy, gdy za treść warto zapłacić.

sub ma streamer

Nie martw się, po prostu obserwuj i subskrybuj!

Krótko mówiąc, nie ma prawie żadnego rzeczywisty sposób poznania dokładnej liczby subskrybentów danego streamera. Zasoby zewnętrzne mogą ci pomóc, ale ostrzeż, że liczby mogą nie być całkowicie dokładne.

Jeśli jednak znasz sposób, aby dowiedzieć się, ilu subskrybentów jest Twoim ulubionym Twitch streamer, z przyjemnością poznamy Twoją metodę. Komentuj swoje przemyślenia na temat przesyłania strumieniowego Twitch, zarobki i wszystko pomiędzy!