Jak sprawić, by triller był dłuższy niż 16 sekund

Triller to naprawdę ekscytująca aplikacja i prawdziwy konkurent TikTok. Możesz nagrywać własne trillery – tak nazywają się te filmy – wstaw własny dźwięk lub jedną z wielu bezpłatnych próbek w aplikacji.

Największym minusem Trillera jest to, że filmy te mogą trwać do 30 sekund. Wielu użytkowników uważa, że ​​limit wynosi 16 sekund, ale w rzeczywistości wynosi 30 (w momencie pisania: grudzień 2019 r.).

Czytaj dalej, aby uzyskać pełny przewodnik na temat tworzenia trillera dłuższego niż 16 sekund, od początku do końca.

Jak korzystać z Trillera

Zanim przejdziemy do szczegółów tworzenia i edytowania własnych trillerów, oto kilka podstawowych wymagań. Po pierwsze, musisz pobrać aplikację Triller na swój telefon. Możesz go pobrać z Google Play Store jeśli masz Androida lub z Sklep z aplikacjami jeśli masz iPhone'a.

Aplikację można pobrać i zainstalować za darmo, wystarczy dotknąć linków zamieszczonych powyżej. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie dotyczącymi instalacji – wszystkie są dość proste. Poza tym nie będziesz potrzebować wiele więcej.

Upewnij się, że Twój telefon jest zaktualizowany do najnowszej aktualizacji systemu i ma stabilne połączenie Wi-Fi do korzystania z aplikacji. Jeśli nie możesz uzyskać połączenia Wi-Fi, dane telefonu również się sprawdzą.

Teraz, gdy już to zrobiliśmy, możesz od razu zacząć produkować trillery.

Jak sprawić, by Trillery były dłuższe niż 16 sekund

Filmy Trillera zawsze były ograniczone w określonym czasie. W przeszłości limit wynosił 12 sekund, ale teraz wynosi nawet 30 sekund. Domyślny czas nagrywania to 16 sekund i wiele osób uważa, że ​​nie można tego zmienić.

W rzeczywistości możesz (bez korzystania z aplikacji innych firm lub skomplikowanych technik). Oto przewodnik na temat tworzenia trillerów dłuższych niż 16 sekund:

  1. Uruchom aplikację Triller na swoim telefonie (Android lub iPhone).
  2. Stuknij ikonę plusa na ekranie głównym. W ten sposób tworzysz nowy projekt teledysku.ekran główny trillera
  3. Wybierz utwór muzyczny, który chcesz odtworzyć w swoim filmie. Możesz wybrać popularne, modne utwory w Trillerze lub przesłać muzykę ze swojego urządzenia lub Spotify.wybór muzyki
  4. Po wybraniu muzyki musisz również wybrać fragment utworu, który chcesz odtworzyć w swoim trillerze. Zawsze możesz nacisnąć przycisk odtwarzania na ekranie wyboru muzyki, aby posłuchać utworu i sprawdzić, czy pasuje.
  5. Pamiętaj, aby dotknąć cyfry 16 u dołu ekranu, wybrać dowolną liczbę od 17 do 30 sekund i potwierdzić za pomocą Gotowe. Po zakończeniu przycinania dźwięku dotknij opcji Przytnij w prawym górnym rogu ekranu.30 sekund
  6. Następnie pozwól aplikacji Triller nagrywać wideo. Gdy będziesz gotowy, dotknij ikony aparatu u dołu ekranu.
  7. Aplikacja wykona odliczanie i rozpocznie nagrywanie filmu (do 30 sekund).
  8. Następnie możesz edytować wideo, a gdy wyniki są zadowalające, dotknij przycisku Zakończ w prawym górnym rogu ekranu.
  9. Wreszcie możesz udostępnić swojego trillera lub ustawić go jako prywatny. Na ekranie finalizacji możesz również wybrać kategorię wideo i oznaczyć swoją lokalizację. Po zakończeniu dotknij opcji Opublikuj i zapisz.
  10. Po pewnym załadowaniu będziesz mógł udostępnić swój film na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, i Twitter. Możesz także pobrać swój film. Po zakończeniu dotknij Gotowe w prawym górnym rogu ekranu.

W ten sposób tworzysz dłuższego trillera. Niestety limit wynosi 30 sekund, ale powinien wystarczyć, aby zwrócić uwagę potencjalnych odbiorców.

Co jeszcze możesz zrobić?

To nie wszystko, co możesz zrobić za pomocą trillerów. Podczas kręcenia trillera możesz także edytować wideo i dodawać mnóstwo fajnych efektów, aby uczynić go bardziej interesującym. Wystarczy nakręcić przycisk Edytuj po nakręceniu trillera i dodać żądane efekty.

Możesz także stuknąć opcję Losowo, jeśli nagrywasz więcej niż jeden triller. W ten sposób aplikacja połączy te klipy i utworzy fajny teledysk. Jeśli chcesz samodzielnie edytować klipy i zdecydować, co zostanie dołączone, po prostu dotknij Edytuj wideo. Po dodaniu efektów po prostu dotknij Gotowe i to wszystko.

Ciesz się produkcją trillerów

Mimo swojej nazwy ta aplikacja nie polega na kręceniu filmów thrillerowych. Nadal możesz go używać do robienia fajnych teledysków, filmów tanecznych, komediowych, vlogów lub cokolwiek innego. Jeśli uważasz, że jesteś utalentowany w tych obszarach, możesz sprawdzić swój sukces w aplikacji triller.

Teraz możesz wydłużyć trillery, ale mam nadzieję, że w przyszłości będziesz mógł nagrywać teledyski o pełnej długości. Czy lubisz Trillera? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.