Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak stworzyć Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń [Simple Steps To Take]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak stworzyć Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń [Simple Steps To Take]

Instagram historie są doskonałym narzędziem do angażowania obserwujących i docierania do potencjalnych klientów na platformie. Niestety znikają po 24 godzinach.

Instagram wyróżnienia pomagają znaleźć sposób na obejście tego problemu. Dzięki wyróżnieniom możesz zapisywać i pakować swoje historie i nadal wyświetlać je na stronie swojego profilu.

W ten sposób cały czas i wysiłek włożony w tworzenie treści będzie nadal przynosił korzyści poza krótkotrwałym 24-godzinnym limitem czasu. Będziesz w stanie zmaksymalizować przebieg swoich najlepszych wyników Instagram historie.

W tym artykule wyjaśnię podstawy Instagram podświetleń, jak je tworzyć i jak efektywnie wykorzystywać wyróżnienia.

Czym są Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń?

Instagram Najważniejsze to spakowane grupy powiązanych artykułów, które możesz na stałe wyświetlać w swoim profilu.

Historie zebrane w najważniejsze wydarzenia pozostaną dostępne dla obserwujących w Twoim profilu tak długo, jak chcesz.

Gdy prześlesz najciekawszą historię do swojego Instagram profilu, nie są one dodawane do Twojego kanału informacyjnego, ale są wyświetlane jako okrągłe ikony pod biografią u góry strony.

Gdy obserwujący dotknie ikony wyróżnienia, aby wyświetlić wideo, zawartość będzie wyglądać tak jak zwykle Instagram historię, mogą następnie nacisnąć ekran, aby obejrzeć następną historię w Instagram najważniejsze historie.

Ponieważ są one umieszczone w widocznym miejscu na Twojej stronie, możesz używać ich jako repozytoriów dla swoich najbardziej wciągających historii, aby utrzymać je w ruchu. Obserwatorzy, którym podobały się historie, będą mogli do nich wrócić, a ci, którzy przegapili oryginalne przesłanie w Twoim kanale historii z powodu 24-godzinnego limitu, nadal będą mogli przeglądać zawartość.

Jesteś ograniczony do 100 relacji (zdjęć lub filmów) na jedną najciekawszą chwilę, ale możesz utworzyć dowolną ich liczbę.

Jak stworzyć Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń

Szczegółowy proces opisany poniżej ma pomóc Ci stworzyć dobrze spakowane najciekawsze momenty, które z powodzeniem mogą służyć jako punkt odniesienia dla Twoich obserwujących.

Krok 1: Włącz funkcję archiwizacji

The Instagram Funkcja Archiwum historii zapisuje Twoje treści, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp później, nawet po upływie 24-godzinnego okresu.

Bez funkcji automatycznej archiwizacji nie będziesz w stanie tworzyć najciekawszych wydarzeń przy użyciu starych historii. Ta funkcja jest dostępna tylko za pośrednictwem urządzeń mobilnych i zwykle jest domyślnie włączona.

Aby dokładnie sprawdzić:

 • Uzyskać dostęp do Instagram app, a następnie w swoim profilu naciśnij Menu ikonę w prawym górnym rogu ekranu
 • Iść do Ustawienia > Prywatnośća następnie przewiń w dół i stuknij Fabuła
 • Na następnym ekranie przełącz Zapisz historię do archiwum do Wł.

Gdy skończysz, będziesz mógł tworzyć najciekawsze momenty za pomocą zarchiwizowanych historii.

Krok 2: Stwórz swoje najważniejsze wydarzenie, korzystając z nowych lub zarchiwizowanych artykułów

Jeśli jesteś tworząc nową historięupewnij się, że jest atrakcyjny wizualnie i może wywołać reakcję obserwujących.

Jeśli potrafisz opanować sztukę tworzenia angażujących treści i rozumiesz, w jaki sposób Instagram algorytm działa, nie powinieneś mieć problemu z tym krokiem.

Gdy historia będzie gotowa, oto jak jej użyć do stworzenia pierwszego wyróżnienia:

 • Otwórz nowy Instagram historię i stuknij Atrakcja ikona na dole strony
 • w Dodaj do wyróżnionych wyskakujące okienko u dołu ekranu, naciśnij Nowy (+) ikona plusa
 • Nazwij swoją atrakcję, a następnie naciśnij niebieski Dodać patka.
 • Naciskać Zrobione aby zakończyć proces.

Oto jak działa ten proces, jeśli do wyróżnienia użyjesz zarchiwizowanej historii:

 • Na stronie swojego profilu stuknij Nowy
 • Kółko kontrolne powinno wtedy pojawić się w prawym górnym rogu wszystkich istniejących relacji na Twojej stronie. Kontynuuj, aby sprawdzić wszystkie historie, które chcesz uwzględnić w nowym wyróżnieniu, a następnie naciśnij Następny.
 • Nazwij swoją najciekawszą chwilę, a następnie stuknij Dodać.
 • Naciskać Zrobione aby zakończyć proces.
Rekommenderad:  Co to jest AppValley i jak zainstalować AppValley na Androidzie - AndroidInsider.ru

Krok 3: Utwórz niestandardową okładkę dla swojej atrakcji

Tworząc swoją atrakcję, musiałeś to zauważyć Instagram domyślnie używał Twojej historii lub jednej z Twoich historii jako obrazu okładki Twoich treści.

A jednak masz Instagram wyróżnienia w profilach obserwowanych osób lub marek, które mają niestandardowe projekty okładek wyróżnionych elementów z kolorami i symbolami ich marek.

Oto jak możesz zrobić to samo dla swoich treści:

 • Uzyskać dostęp do Instagram podświetl, który chcesz dostosować w swoim profilu, a następnie stuknij Więcej
 • Na następnym ekranie naciśnij Edytuj zaznaczenie > Edytuj okładkę
 • Powinieneś być w stanie zobaczyć aktualną listę najważniejszych okładek do wyboru. Aby użyć obrazu z galerii telefonu, dotknij ikony Obraz Ikona
 • Wybierz projekt lub wideo ze swojej galerii i wprowadź w nim poprawki według własnego uznania. Następnie naciśnij Zrobione kiedy jesteś zadowolony.

Możesz użyć zdjęcia, projektu graficznego, wideo, tekstu lub reprezentatywnej ikony jako niestandardowej okładki. Polecam Canva jako doskonałą platformę do uzyskania atrakcyjnego projektu okładki dla swoich treści.

Istnieje wiele gotowych Instagram szablony marketingowe na platformie, których możesz użyć, zamiast próbować wymyślić coś atrakcyjnego na własną rękę, nie mając umiejętności projektowania.

Krok 4: Dodaj więcej historii do swojego wyróżnienia

Kiedy wymyślisz nowe historie, które dobrze wypadną w Twoim kanale, możesz dodać je do istniejącego wyróżnienia.

Oto jak dodać nowe artykuły do ​​najciekawszych wydarzeń:

 • Uzyskaj dostęp do odpowiednich Instagram Zaznacz, a następnie stuknij Więcej
 • Naciskać Edytuj zaznaczenie > Historie aby wyświetlić wszystkie zarchiwizowane historie
 • Sprawdź nowe historie, które chcesz dodać, a następnie stuknij Zrobione aby zakończyć proces

Krok 5: kategoryzuj swoje najciekawsze momenty

Gdy przesyłasz więcej historii do swojego kanału, najlepiej jest utworzyć wiele najciekawszych wydarzeń, z których każdy koncentruje się na określonym temacie lub koncepcji.

Nowe filmy zostaną następnie przypisane do najodpowiedniejszych wyróżnień, co ułatwi Twoim obserwatorom znalezienie treści najlepiej odpowiadających ich potrzebom i zainteresowaniom.

Na przykład, Sephorafrancuski sprzedawca produktów do pielęgnacji ciała i urody, wykorzystuje dziewięć najważniejszych kategorii, z których każda koncentruje się na typie produktu lub zawartości zasobów klienta.

Spróbuj utworzyć kategorie wyróżnień, które są zgodne z Twoimi Instagram strategia treści. Dobre pomysły obejmują:

 • Produkty i usługi
 • Opinie
 • Porady & Triki
 • Wydarzenia
 • Specjalne oferty
 • Za kulisami
 • Drużyna

9 Sposoby użycia Instagram Najważniejsze wydarzenia, aby zaangażować obserwujących

Wyselekcjonowane historie przedstawione w Twoich najważniejszych wydarzeniach muszą być ekscytujące i pomocne dla docelowych odbiorców.

Oto kilka pomysłów i przykładów, które, mamy nadzieję, zainspirują Cię:

1. Zaprezentuj wartości swojej marki

Możesz wykorzystać swoją atrakcję do wyróżnienia wyselekcjonowanych treści, które pokazują, w jaki sposób Twoje produkty i działania firmy są zgodne z wartościami marki, które wyznajesz klientom.

Na przykład przyjazne dla środowiska marki, których klienci dbają o klimat, mogą przesyłać treści pokazujące, w jaki sposób pozyskują surowce w sposób zrównoważony i jak starają się zminimalizować negatywny wpływ procesu produkcyjnego na środowisko.

Na przykład, Starbucksfirma kawowa, ma w swoim profilu kategorię Highlight, która zawiera treści dotyczące zielonej energii i zobowiązań dotyczących opakowań.

Rekommenderad:  Jak podnieść rękę na Zoomie — bez klikania przycisku

Dostępny jest również folder Highlight wypełniony opowieściami rolników o tym, jak firma pomaga im w wydajniejszej uprawie ziaren kawy.

2. Zaprezentuj swoje kategorie produktów lub usługi

Możesz użyć funkcji Wyróżnienia, aby pomóc klientom w łatwym znajdowaniu informacji o Twoich produktach lub usługach.

Zalecam utworzenie folderu Wyróżnienia dla każdego rodzaju produktu lub aspektu Twojej firmy. Możesz także dodać funkcję zakupów w kształcie torby do swojej historii, aby klienci mogli przejść bezpośrednio do Twojej witryny, aby dokonać zakupu.

Na przykład, Florence przez Millsafirma zajmująca się pielęgnacją skóry, używa folderów Highlight do prezentacji swoich różnych produktów, w tym balsamów do policzków, żeli pod oczy, kremów nawilżających i nie tylko.

Firma dodaje również przycisk „kup teraz” lub „od góry do sklepu” do swoich relacji jako wezwanie do działania, aby zachęcić klientów do dokonania zakupu.

3. Udostępnij przydatne samouczki

Możesz przesyłać treści edukacyjne jako swoje historie, aby pomóc swoim obserwatorom w wykonywaniu zadań związanych z oferowanymi przez Ciebie usługami lub produktami.

Rodzaj przesyłanych treści będzie zależał od charakteru Twojej firmy. Na przykład trener randkowy udostępni wskazówki tekstowe i podcasty, które pomogą ludziom poznać i przyciągnąć romantycznych partnerów, podczas gdy firma SaaS udostępni instrukcje i filmy z instrukcjami, jak skonfigurować i zmaksymalizować swoją platformę.

Równonoc fitness to dobry przykład firmy, która wykorzystuje swoje Wyróżnienia do dostarczania pomocnych treści swoim obserwatorom. Siłownia ma w swoim profilu kategorię Highlight, poświęconą poradom fitness.

4. Udostępniaj treści z wydarzeń

Jeśli obecnie tworzysz Instagram historie dotyczące warsztatów branżowych lub wydarzeń organizowanych przez Twoją firmę, możesz spakować je do folderu z najważniejszymi wydarzeniami „Wydarzenia”.

Na przykład The Biznes mody (BoF) Foundation ma folder „Wydarzenia”, którego używa do udostępniania filmów zza kulis swoich wydarzeń.

Jeśli organizujesz wydarzenia cykliczne, możesz tworzyć historie z funkcją odliczania czasu, aby zachęcić obserwujących do rejestracji i uczestnictwa.

5. Podziel się ciekawymi ciekawostkami informacyjnymi

Najlepiej sprawdza się to w przypadku marek osobistych, które są zbudowane wokół osoby uznawanej za autorytet w niszy.

Celem będzie udostępnianie treści o Twoich działaniach. Twoja grupa docelowa musi uważać takie działania za interesujące.

Na przykład Tina Haupert, trenerka utraty tłuszczu Ciasto Marchewkowe ‘N’udostępnia treści pokazujące, jak bierze produkty, które poleca, artykuły, które czyta, i jej spotkania z klientami.

7. Wyróżnij recenzje klientów i referencje

Historie zadowolonych klientów wylewnie zachwycających się Twoimi produktami lub usługami to pewny sposób na przekonanie obserwujących lub każdego, kto natknie się na Twoje treści, do przetestowania Twojej oferty.

Kurologia, inna firma zajmująca się pielęgnacją skóry, ma na swojej stronie tylko dwa foldery Wyróżnienia. Jedna poświęcona jest referencjom klientów, a druga prezentuje produkty firmy.

Każda historia w folderze Highlight „Results” zawiera zdjęcia przed i po, pokazujące pozytywny wpływ produktu. Dostępny jest również przycisk „Kup teraz”, aby zachęcić widzów do zakupu produktu.

8. Zaprezentuj swoich ambasadorów i partnerów marki

Jest to mniej istotne dla małych firm, ale jeśli ambasadorami Twojej marki są popularne osoby lub współpracujesz z celebrytą przy projektowaniu i promocji linii produktów, możesz umieścić je w swoich najważniejszych wydarzeniach.

Nike robi to naprawdę dobrze. Firma udostępnia w swoim kanale historie o znanych sportowcach, którzy są ambasadorami jej marki, a następnie umieszcza te historie w folderach z najważniejszymi wydarzeniami dla każdego z nich.

Rekommenderad:  Jak odnieść sukces dzięki marketingowi organizacji non-profit

Niestandardowa okładka każdego folderu to zwykle zdjęcie sportowca, a nazwa to tytuł najważniejszego wydarzenia.

9. Polecaj swoje kampanie

Możesz wykorzystać najciekawsze momenty, aby zwiększyć świadomość na temat kampanii marketingowych lub projektów związanych z pasją.

Możesz na przykład przesyłać historie o wyprzedażach z licznikami czasu, aby zachęcić obserwujących do szybkiego zakupu, zanim będzie za późno. Możesz go również użyć do budowania świadomości na temat kampanii na rzecz zrównoważonego rozwoju, aby chronić środowisko w miejscach, w których pozyskujesz surowce.

Na przykład, Strumień powietrzaproducent przyczep turystycznych, ma w swoim profilu folder Highlight poświęcony podnoszeniu świadomości na temat partnerstwa firmy z @nationalforests.

Celem jest przede wszystkim zdobycie punktów przyjaznych dla środowiska wśród klientów, ale także zachęcenie ich do udziału w ochronie parków przyrody, które często odwiedzają.

Usuwanie Instagram Atrakcja

Możesz chcieć usunąć Highlight, jeśli zawartość folderu nie jest już istotna, a może chcesz ewoluować Instagram strategia treści.

Oto jak pozbyć się niechcianego wyróżnienia:

 • Uzyskaj dostęp do odpowiedniego folderu wyróżnień z profilu swojego Instagram konto, dotknij go i przytrzymaj
 • Naciskać Usuń zaznaczenie
 • Uzyskiwać Usuwać potwierdzać

Jeśli Twoim celem jest usunięcie historii z wyróżnienia, zamiast usuwania całego folderu, oto jak to zrobić:

 • Uzyskaj dostęp do historii Ig, którą chcesz usunąć, i dotknij Więcej
 • Naciskać Usuń z Wyróżnienia
 • Uzyskiwać Usunąć aby zakończyć proces

Często Zadawane Pytania

Czy Instagram Najważniejsze informacje tylko dla historii?

Możesz przesyłać tylko nowe lub zarchiwizowane historie Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń. Historie nie znikną i pozostaną na stałe w folderze Highlight, dopóki nie zostaną usunięte.

Czy widzisz, kto oglądał Instagram Przegląd najważniejszych wydarzeń?

Instagram pozwala zobaczyć liczbę wyświetleń i listę użytkowników platformy, którzy sprawdzili Twoje Wyróżnienie. Na stronie profilu możesz przeglądać dane, otwierając i dotykając strony Wyróżnienia.

Podsumowanie

Instagram Wyróżnienia dają możliwość kreatywnego wykorzystania grup historii, aby zachwycić obserwujących w mediach społecznościowych i promować swoje produkty i usługi.

Gdy już zaczniesz tworzyć Najciekawsze, poeksperymentuj z różnymi kombinacjami historii i koniecznie podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy.

Śledź swoje wyniki za pomocą Instagram Analityka, aby upewnić się, że Twoje wysiłki odnoszą sukces i nie bój się wypróbować innych kombinacji, jeśli aktualne najważniejsze wydarzenia nie zyskują na popularności.

Metaopis

Szukasz sposobu na zachowanie Instagram historie na żywo na twoim profilu? Oto jak używać Instagram Najważniejsze informacje, aby zmaksymalizować Twoje historie.