Jak stworzyć Instagram Top 9

Jeśli jesteś podobny do nas, prawdopodobnie przeżyjesz swoje życie Instagram. Od publikowania zdjęć z ostatniego koncertu lub wakacji, po aktualizowanie Historii za pomocą filmów z Twojej nocy, Instagram ułatwia utrzymywanie kontaktu ze znajomymi i rodziną na całym świecie. Podobnie konta gwiazd pozwalają nam zajrzeć do luksusowego świata, którego większość z nas nigdy się nie dowie, a nawet IGTV zapewniło nam poważną rozrywkę od momentu premiery w 2018 roku. Instagram nigdy nie stracił wizji koncentrowania się na udostępnianiu zdjęć, mimo że stał się obecnie jedną z największych sieci społecznościowych online.

Gdy zbliżamy się do końca 2019 roku, jest to idealny czas, aby spojrzeć wstecz i zastanowić się nad minionym rokiem, a jeśli jesteś zagubiony Instagram użytkownik, nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż z dziewięciu najlepszych Instagram. To jedna z naszych ulubionych funkcji Instagram jednak wydaje się, że w tym roku jest bardziej popularny niż kiedykolwiek wcześniej. Ale jeśli nie znasz Top Nine, możesz nie wiedzieć od czego zacząć. Zobaczmy, po co jest Top Nine Instagram jest, jak go stworzyć i co możesz zrobić z Top Nine.

Co to jest Top Nine?

Najlepsze dziewięć dla Instagram to narzędzie zbudowane dla popularnej sieci społecznościowej, które pozwala automatycznie utworzyć montaż zdjęć z dziewięcioma najpopularniejszymi zdjęciami roku. Aplikacja istnieje od 2015 roku i zyskała na popularności, stając się popularną tradycją pod koniec roku dla wielu osób Instagram użytkownicy, niezależnie od liczby obserwujących. Od minimalnych kont Finsta po celebrytów z największą bazą obserwujących Instagram, Top Nine stało się prawdziwą sensacją – do tego stopnia, że ​​możesz być zaskoczony, gdy dowiedziałeś się, że aplikacja nie została stworzona przez Instagram w ogóle.

Jak stworzyć Instagram Top 9 1

Zarówno trend, jak i samo narzędzie zostały stworzone przez Beta Labs, zespół programistów, który pracuje nad wieloma aplikacjami stworzonymi dla mediów społecznościowych. Aplikacje takie jak Prawda czy wyzwanie dali nowe życie imprezom na całym świecie Canvasar i Designar stworzyli rynki z grafiką i pomogli sprzedawcom w dostarczaniu wrażeń AR do witryn sklepowych za pośrednictwem Spotify.

Żadna z tych aplikacji nie zyskała oczywiście popularności Top Nine, z milionami użytkowników na iOS i Androidzie na całym świecie. W rzeczywistości więcej niż 6 w samym 2019 r. utworzono milion Top Nines, a my jeszcze nie jesteśmy w połowie grudnia.

Co robi Top Nine?

U ich podstaw znajduje się Top Nine, aby stworzyć kolaż, o którym wspomniałem powyżej, zawierający dziewięć najpopularniejszych zdjęć z całego roku w formacie siatki. To jednak nie wszystko, co zobaczysz po utworzeniu Top Nine. Aplikacja zbiera również liczbę polubień zdobytych przez cały rok, a także przybliżoną średnią polubień na post. Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć, ile polubień zarobisz na poście, jest to fantastyczna funkcja. Jeśli nie, nie martw się – możesz to wyłączyć przed udostępnieniem Top Nine w mediach społecznościowych.

Top Nine może również utworzyć wideo z twoich postów, a nie konfigurowalną siatkę, jeśli to bardziej Ci się podoba. Musisz jednak najpierw zalogować się do aplikacji, więc wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć.

Jak mam to zrobić?

Zacznij od pobrania aplikacji ze sklepu z aplikacjami na telefonie. Top Nine jest dostępny na obu iPhone i Android, więc skorzystaj z tych linków, aby pobrać aplikację na odpowiednią platformę. Po pobraniu na urządzenie otwórz aplikację, aby rozpocząć konfigurację. Zacznij od wpisania swojego Instagram Nazwa Użytkownika. Jeśli nie wiesz, co to jest, przeskocz do Instagram aplikację w telefonie i kliknij kartę profilu u dołu ekranu. Twoja nazwa użytkownika znajduje się na samej górze profilu.

Jak stworzyć Instagram Top 9 2

Po wpisaniu nazwy użytkownika Top Nine poprosi o przesłanie wiadomości e-mail. W rzeczywistości nie jest to niezbędna aplikacja, ale podanie adresu e-mail daje dodatkowe korzyści. Na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami w witrynie Top Nine firma sugeruje wprowadzenie adresu e-mail, abyś nie musiał czekać w aplikacji na wygenerowanie Top Nine. Firma twierdzi, że grudzień to zaskakująco pracowity czas dla ich serwerów, a wprowadzając swój adres e-mail, możesz wyjść z aplikacji bez konieczności pozostawiania otwartej na telefonie. Beta Labs stwierdza również, że otrzymywanie powiadomienia Top Nine pocztą elektroniczną jest głównym przypadkiem użycia, pod warunkiem, że adres e-mail zapewnia również dostęp do ich zespołu wsparcia.

Jeśli nie czujesz się dobrze z firmą trzymającą swój e-mail, przejdź do TopNine.co/forget-me pozwoli Ci usunąć swój e-mail i powiązane dane z dostępu do Top Nine.

Jak stworzyć Instagram Top 9 3

Po wprowadzeniu adresu e-mail (lub całkowitym pominięciu tego procesu) nastąpi przekierowanie do przeglądarki telefonu i prośba o zalogowanie się na konto. Top Nine poprosi wtedy o dostęp do twojego podstawowego Instagram informacje, w tym informacje o multimediach i profilu. Naciśnij Autoryzuj, a nastąpi przekierowanie do Top Nine. Potem to tylko czekająca gra. Aplikacja zajęła około czterech sekund, aby utworzyć moją pierwszą dziewiątkę – cóż, moja pierwsza czwórka, ponieważ zazwyczaj nie używam Instagram dla rzeczywistych postów – a kiedy będzie gotowy, miałem wiele opcji przed udostępnieniem.

Jak stworzyć Instagram Top 9 4

Po pierwsze, jak wspomniano powyżej, stuknięcie w Utwórz wideo przekształca Top Nine z nieruchomej siatki w udostępniany pokaz slajdów, w którym wyświetlane są zarówno Twoje polubienia, jak i dziewięć najlepszych zdjęć.

Tymczasem, jeśli chcesz trzymać się siatki, przycisk Dostosuj pozwala dostosować Dziewięć najlepszych przed eksportem, z opcjami obejmującymi:

 • Liczy się ogółem polubień
 • Polubienia na post
 • Statystyki
 • Podpis streszczenia
 • Możesz je włączać i wyłączać do woli, a zmiany zostaną zastosowane po przejściu do udostępniania posta.

  Jak stworzyć Instagram Top 9 5

  Gdzie mogę udostępnić moją pierwszą dziewiątkę?

  Po kliknięciu przycisku udostępniania zobaczysz w aplikacji kilka opcji. Podstawowym sposobem udostępniania Top Nine jest korzystanie z twojego Instagram Historia, ale nie jest to jedyna opcja. Możesz zapisać siatkę w bibliotece zdjęć telefonu lub kliknąć opcję Więcej, aby otworzyć natywne menu udostępniania telefonu. Dzięki temu możesz wysłać swoją Top Nine w wiadomości tekstowej, opublikować ją na TwitterAirDrop to znajomemu, a nawet opublikuj go InstagramPodstawowa konkurencyjna aplikacja Snapchat.

  Jak stworzyć Instagram Top 9 6

  Jeśli nie widzisz aplikacji, której chcesz użyć, aby udostępnić swoją pierwszą dziewiątkę, po prostu pamiętaj, aby zapisać zdjęcie na rolce z aparatu. Stamtąd możesz udostępnić go dowolnej dowolnej platformie.

  Czy istnieją inne dziewięć najlepszych aplikacji?

  Jasne, że są! Chociaż „Top Nine” Beta Labs rozpoczęła ten trend, wielu innych programistów poszło w jego ślady. Wyszukiwanie Top Nine w App Store pokaże Ci wiele aplikacji, które wykonują to samo zadanie, w tym:

 • Najlepsze dziewięć
 • Najlepiej 9 dla Instagram
 • Najlepsza siatka dla Instagram
 • Best Nine to jedyna naprawdę popularna aplikacja w App Store, zawierająca ponad 10 000 recenzji. Jeśli wolisz użyć Best Nine niż Top Nine, możesz pobrać aplikację, klikając powyższy link.

  ***

  Zawsze miło jest patrzeć wstecz na ten rok, a ponieważ rok 2019 oznacza również koniec dekady, jest to jeszcze bardziej prawdziwe. Top Nine ułatwia odwiedzanie i udostępnianie niektórych z twoich ulubionych wspomnień z ostatniego roku, zapraszając znajomych do zrobienia tego samego.

  Czy zdążyłeś już zdobyć swoją Top Nine? Daj nam znać w komentarzach o twoich ulubionych chwilach z ubiegłego roku!