Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak stworzyć komiks za pomocą Comicgen i Google Slides

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak stworzyć komiks za pomocą Comicgen i Google Slides

Nie musisz być grafikiem, aby stworzyć własny komiks. Wszystko czego potrzebujesz to generator komiksów i Prezentacje Google.

Czy jesteś fanem komiksów, który jest gotowy, aby skontaktować się ze swoją kreatywną stroną? Nie szukaj dalej. Dawno minęły czasy, kiedy komiksy tworzyli tylko artyści komiksowi; Ty też możesz tworzyć komiksy!

Comicgen to jedna z najlepszych platform do tworzenia komiksów. Witryna ma na celu ułatwienie opowiadania historii za pomocą komiksów, nawet jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu. W tym artykule przedstawimy szczegółowy przewodnik na temat tworzenia komiksu za pomocą Comicgen i Google Slides.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jak stworzyć postać komiksową za pomocą Comicgen

Najlepszym sposobem na stworzenie komiksu jest wcześniejsze zaplanowanie komiksów i fabuły. Aby stworzyć postać z komiksu, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Idź do Comicgena.
 2. Kliknij czerwone pole z napisem Wypróbuj nowy Comicgen v1.
 3. Wybierz swoją postać, klikając na postać upuścić.
 4. Zmień swoją postać, klikając inne pola. Tutaj możesz zmienić imię, emocje, płeć, styl twarzy, strój, pozę, odcień skóry i kolory ubrań swojej postaci.
 5. Kliknij PNG u dołu strony, aby zapisać komiks.

Jak stworzyć komiks za pomocą Comicgen i Google Slides

Najlepszym sposobem tworzenia komiksów za pomocą Comicgen jest połączenie go z platformą ilustracyjną. Po utworzeniu postaci w Comicgen możesz użyć Prezentacji Google do stworzenia komiksu. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Prezentacje Google i utwórz plik Pusty prezentacja.
 2. Kliknij Plik w lewym górnym rogu.
 3. Zmierzać do Ustawienia strony.
 4. Dostosuj rozmiar strony zgodnie z rozmiarem paneli komiksów. Na przykład twoje panele mogą mieć wymiary 10 x 12 cali.
 5. Wstaw swoją postać z Comicgen, przeciągając obraz na slajd lub klikając Wstawić na górnym pasku i wybierając Obraz.
 6. Aby dodać dymki z wypowiedziami i myślami, kliknij Wstawića następnie wybierz Kształti kliknij Objaśnienia.
 7. Wpisz tekst bezpośrednio w kształcie objaśnienia, aby dodać kontekst.
 8. W kolejnych panelach postępuj zgodnie z tym samym procesem, wstawiając znaki, dymki, obrazy i wszystko, co wiąże się z twoim komiksem. Możesz też poeksperymentować z funkcjami prezentacji w Prezentacjach Google, aby ożywić swój komiks.
 9. Aby zamienić slajdy w komiks, kliknij Plika następnie wybierz Podgląd wydruku.
 10. Przejdź do opcji materiałów informacyjnych i kliknij liczbę slajdów, które chcesz wyświetlić na stronie.
 11. Kliknij Pobierz jako PDFLub Wydrukować.
Rekommenderad:  Jak sprawdzić, czy masz filtr VPN?

Jeśli nie chcesz, aby cały twój komiks zawierał komiksy z Comicgen, możesz go urozmaicić, włączając obrazy z witryn z bezpłatnymi zdjęciami stockowymi.

Twórz własne komiksy

Nie potrzebujesz umiejętności technicznych, aby tworzyć własne komiksy; możesz je łatwo wykonać bez żadnego doświadczenia lub umiejętności graficznych. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami i gotowe.

Comicgen i Google Slides nie są jedynymi dostępnymi narzędziami pomagającymi tworzyć komiksy, wciąż masz inne świetne opcje do wyboru.