Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak stworzyć linkowaną treść, która wygrywa

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak stworzyć linkowaną treść, która wygrywa

Nie ma sposobu, aby naprawdę pobudzić rozwój Twojej witryny, jeśli nie masz znacznych ilości treści, do których można linkować. Jasne, możesz losowo liczyć na linki. Aby jednak osiągnąć znaczący, znaczny rozwój, musisz stale aktualizować swoją witrynę. Zastój w witrynie na 10–15 stronach treści zapewni ruch i rankingi odzwierciedlające… 10–15 stron treści.

To znaczy, chyba że w jakiś sposób Twoje linki wystartują. Ale publikowanie i modlitwa o wypuszczenie linków to właśnie to – publikowanie i modlitwa.

Jednak podjęcie kolejnego kroku w celu rozszerzenia sposobu, w jaki Twoje treści docierają do odbiorców online, może zdziałać cuda. Udostępnianie w sieciach społecznościowych i kierowanie reklam do wpływowych osób z branży to dwa kroki, które możesz podjąć. Robienie tylko tych dwóch rzeczy jest o wiele lepsze niż podejście publikuj i módl się i może pomóc w stworzeniu znacznego wzrostu w porównaniu z publikowaniem i modlitwą.

Dzięki tej metodzie publikujesz, promujesz i pozycjonujesz – znane również jako trzy zasady SEO.

Publikowanie: często tworzysz i publikujesz świetne treści

Nic nie powstrzymuje bloga bardziej niż brak wystarczającej konkurencyjności przy publikowaniu treści. Częstotliwość publikacji jest istotna. Kiedy przeprowadzasz analizę konkurencji, pracujesz również nad ustaleniem częstotliwości publikowania treści w oparciu o sposób, w jaki twoi konkurenci publikują treści. Na przykład, jeśli publikują trzy posty dziennie, możesz również to rozważyć.

Zależy to również od budżetu i dostępnych zasobów. Jeśli nie masz zbyt wielu środków finansowych, być może będziesz musiał zadowolić się tym, co masz, nawet jeśli możesz publikować tylko raz na kilka dni.

Nawet jeśli taka jest Twoja sytuacja, przynajmniej pracujesz nad częstym publikowaniem treści, zamiast popadać w stagnację, co nikomu nie pomaga.

Promowanie: Angażujesz się w skuteczną promocję treści

To wykracza poza podejście publikuj i módl się. Utworzenie regularnego harmonogramu promocji swojego bloga może pomóc w zdobyciu linków.
W miarę dojrzewania harmonogramu promocji możesz w końcu uzyskać wyższe rankingi i ruch, ponieważ więcej osób zauważy Twój blog jako autorytet.

Angażowanie się w skuteczną promocję treści pomaga wyprzedzić konkurencję, a co za tym idzie, pozwala zachować proaktywność podczas prowadzenia marketingu treści.

Pozycjonowanie: to, jak pozycjonujesz się w Internecie, ma znaczenie

Możesz promować i publikować, co chcesz, ale to, jak się pozycjonujesz w Internecie, ma znaczenie, gdy publikujesz świetne treści.

Pozycjonowanie odnosi się do tego, jak się prezentujesz i jak postrzegają Cię inni ludzie pod względem Twojej wiedzy specjalistycznej, autorytetu i wiarygodności.

Kiedy pozycjonujesz się jako ekspert w swojej dziedzinie, ludzie będą chętniej przychodzić do Ciebie w poszukiwaniu konkretnego produktu i usługi.
I prawdopodobnie zapłacą za to więcej.

Angażując się w skuteczny proces publikowania, promowania i pozycjonowania swojej marki – Ty również możesz doświadczyć eksplozji rankingów i ruchu, która może wynikać z tworzenia treści, które można łatwo połączyć.

Twórz treści, korzystając z kompleksowo zbadanych danych

Świetna treść to treść przedstawiająca unikalny punkt widzenia, która również została opracowana na podstawie oryginalnych badań zawierających kompleksowe dane i spostrzeżenia, które w rezultacie mogą pomóc czytelnikowi.

Innymi słowy, ma wszystkie poniższe cechy:

  • Treść, którą można łatwo połączyć, która może pomóc czytelnikowi i przyciągnąć ruch z powrotem do Ciebie.
  • Wyjątkowy punkt widzenia oparty na oryginalnych badaniach, dzięki czemu nie tylko papugujesz to, co mówią wszyscy inni, nie wprowadzając niczego nowego.
  • Oryginalne badania oparte na kompleksowych danych z wiarygodnych źródeł w połączeniu z wiedzą z pierwszej ręki – dlatego jesteś ekspertem.
  • Spostrzeżenia, które mogą pomóc Twojemu czytelnikowi – dlatego powinien Cię słuchać.
  • Łatwe do odczytania formatowanie, które zapewnia większe zaangażowanie użytkowników.

Świetna treść zawiera wszystkie powyższe. Kiedy utworzysz świetną treść, zaczniesz widzieć więcej linków.

Twórz treści warte linków, publikując, promując i pozycjonując za pomocą skutecznych procesów, takich jak te opisane powyżej.

Twórz treści, które w naturalny sposób przyciągają wysokiej jakości linki zwrotne

Jedną z największych korzyści płynących z tworzenia treści godnych linków jest to, że w naturalny sposób przyciągasz linki zwrotne z witryn o wysokim autorytecie.

Dlaczego? Ponieważ to, co robisz, to pomaganie ludziom w ich problemach. Im bardziej im pomożesz, tym większe jest prawdopodobieństwo, że ponownie przekierują do Twojej witryny, próbując pomóc innym osobom, które mogą szukać takich odpowiedzi w Google.

Innymi słowy, robisz dokładnie to, czego Google od Ciebie oczekuje — pomagasz innym w rozwiązywaniu ich problemów dzięki Twoim autorytatywnym treściom w przydatnych formatach, takich jak blogi i infografiki, dostarczając Google unikalne treści i informacje, które im się spodobają.

Ponadto zobaczysz więcej wysokiej jakości linków zwrotnych, ponieważ ludzie w naturalny sposób będą linkować do Twoich przydatnych treści, nie czując z Twojej strony presji. Czy wiesz, że średni współczynnik otwarć kampanii informacyjnych wynosi ok 1-5 procent? Oznacza to, że musisz wysłać setki e-maili informacyjnych, aby przyciągnąć uwagę osób, które mogą Ci pomóc. Czy jest na to lepszy sposób? Tak!

Skoncentruj się na własnej liście e-mailowej i kanałach mediów społecznościowych, aby zwiększyć rozpoznawalność i świadomość marki oraz autentycznie zaangażować ludzi w Twoje treści. Jeśli masz newsletter, masz już listę e-mailową, której subskrybenci ufają w dobrej wierze, co oznacza, że ​​w rezultacie współczynnik otwarć może być bliższy 80–100 procent.

Słuchaj swoich odbiorców – czego chcą i kiedy tego chcą

Nie możesz zadowolić wszystkich przez cały czas, ale kluczem jest opublikowanie i pozycjonowanie siebie jako eksperta w swojej dziedzinie, którego ludzie powinni słuchać.

Słuchaj swoich odbiorców i daj im to, czego chcą, kiedy tego chcą, włączając te techniki do swojej obecności w Internecie:

  • słuchaj opinii na różnych portalach społecznościowych, z blogów i innych społeczności internetowych, które są bardzo odwiedzane przez profesjonalistów z Twojego rynku docelowego
  • często udostępniaj swoje treści, aby zbudować z nimi relację
  • daj im to, czego chcą, udostępniając swoje treści i ich treść, zamiast tylko promować własną witrynę internetową

Wykonując te proste kroki, pozycjonujesz się jako ekspert w swojej dziedzinie, którego ludzie powinni słuchać. Rezultatem jest więcej wysokiej jakości linków zwrotnych pochodzących w sposób naturalny z wysoce renomowanych źródeł.

Polecaj swoje treści obok innych liderów branży, aby uzyskać lepszą weryfikację

Nie bój się prezentować swoich treści obok innych liderów branży, aby uzyskać lepszą weryfikację i pozycjonować się jako ekspert w swojej dziedzinie.

Prezentując swoje treści obok innych liderów branży w wiarygodnym, profesjonalnym środowisku, pozycjonujesz się jako ekspert w swojej dziedzinie.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy rzeczywiście jesteś od nich lepszy, czy nie. Liczy się to, że jesteś obok nich i to wystarczy, aby zyskać pozycję autorytetu w branży. Linki, które z tego powodu następują, mogą prowadzić do ogromnych, długoterminowych korzyści dla Twojej obecności w Internecie.

Po co stawiać się w niekorzystnej sytuacji, nie wykorzystując w pełni tego typu możliwości? Oczywiście istnieje ryzyko, że inni liderzy branży przyćmią Cię, ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ tego typu ludzie nie muszą używać takich sztuczek, aby Cię pokonać.

Wiadomości

Co to jest newsjacking i jak go wykorzystać, aby zwiększyć widoczność w Internecie?

Newsjacking to sztuka umieszczania pomysłów, treści lub wiadomości w najświeższych wiadomościach w czasie rzeczywistym, co pozwala na dotarcie do szerszej niż zwykle grupy odbiorców.

Na przykład, jeśli odbędzie się wydarzenie związane z Twoją branżą, utworzysz powiązaną treść i udostępnisz ją, gdy tylko pojawią się najświeższe informacje, będziesz dobrze widoczny w każdym punkcie sprzedaży opisującym tę historię.

Nie zdarza się to często, więc bądź przygotowany na skorzystanie z odpowiednich okazji, takich jak ta i newsjack. Jeśli wydarzy się wydarzenie, które nie ma nic wspólnego z Twoją branżą, nie trać czasu na próby nawiązania kontaktu, gdy byłoby to nie na miejscu.

Postępuj zgodnie z procesem opisanym powyżej, aby uzyskać dostęp do newsjacka i wykorzystuj odpowiednie zdarzenia, gdy tylko się pojawią. Następnie publikuj własne treści na ich temat, aby zwiększyć widoczność.

Skorzystaj z popularnych tematów z popkultury

Nie zapominaj o tym, jak ważne jest wykorzystywanie popularnych tematów z popkultury. W ten sposób możesz zwiększyć swoją widoczność i zyskać linki w wyniku poruszania tematów w publikacjach głównego nurtu, takich jak Forbes, Buzzfeed i nie tylko.

Są chwile, kiedy tego typu możliwości mają sens, aby z nich skorzystać, a czasem nie. Na przykład nie poruszaj popularnego tematu z popkultury, jeśli nie ma on nic wspólnego z Twoją branżą, chyba że potrafisz nawiązać skuteczne powiązanie.

O wiele lepiej jest poczekać na bardziej odpowiednie możliwości i newsy, gdy się pojawią, zamiast próbować na siłę je wykorzystać, gdy nie ma to sensu. Nie chodzi o bycie pierwszym, ale o bycie istotnym.

Stwórz coś oryginalnego i zupełnie nowego, aby się wyróżnić

Nie bój się zaryzykować i stworzyć coś oryginalnego, aby się wyróżnić. Chociaż może to być trudne, wynik końcowy jest tego wart, jeśli uda ci się go pomyślnie wykonać.

Nie ma nic złego w stworzeniu nowego formatu lub byciu liderem w branży, robiąc rzeczy, których nikt inny jeszcze nie zrobił. Często prowadzi to do zwiększonej ekspozycji i trafnych linków, ponieważ burzysz schemat w branży, zwłaszcza jeśli wiadomo, że jest w stagnacji.
Kiedy tworzysz zupełnie nowe i oryginalne podejście do robienia tego samego, tworzysz treści, które wyjątkowo można połączyć.

Zwiększa także Twoją ekspozycję i szansę, że Twoje treści staną się wirusowe, ponieważ nie ma nic lepszego na rynku. Oznacza to, że coraz więcej osób udostępnia je rodzinie, znajomym i w mediach społecznościowych.

Szczegółowe przewodniki na tematy zyskujące popularność w branży

Spójrzmy prawdzie w oczy – w SEO prawie każdy specjalista SEO będzie znał przynajmniej podstawy. Tworzenie zupełnie nowych przewodników w oparciu o tę samą starą, zmęczoną taktykę jest w porządku, ale nie przyniesie wyjątkowej wartości.

Coś bardzo szczegółowego i dogłębnie omawiającego coś, co jest rzadko widywane – chyba że pracujesz w agencji – pomoże Ci stworzyć wyjątkowe treści, które można połączyć.

O ile nie jest to sprzeczne z żadną umową NDA lub nie jest uważane za tajemnicę handlową firmy, możesz stworzyć szczegółowe przewodniki, które pomogą Ci stworzyć tę wartość.

Szczegółowe zasoby instruktażowe

Innym przykładem tego samego starego podejścia byłoby stworzenie szczegółowego poradnika, który wykorzystuje unikalne podejście do starego tematu. Nawet jeśli chodzi o wideo, tak naprawdę nie zmienia to niczego poza formatem.

Chcesz stworzyć coś bardzo szczegółowego ze zrzutami ekranu i nie tylko, co pomoże użytkownikom rozwiązać ich problemy. Powinno to również przenieść ich na wyższy poziom, jeśli chodzi o zrozumienie konkretnego tematu.

Jeśli tworzysz coś takiego ze zrzutami ekranu i innymi elementami wizualnymi, pamiętaj, że prawdopodobnie będą one wyświetlane również na urządzeniach mobilnych. Jeśli o tym zapomnisz, możesz mieć problemy z wizualizacją lub formatowaniem układu.

Nowe i świeże kursy szkoleniowe

Możesz także tworzyć nowe kursy szkoleniowe, prowadzone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziano. Może to, ale nie musi, skutkować tym, że będziesz nowatorski i postępowy, ale będzie to zależeć od rodzaju podejścia, jakie przyjmiesz podczas swoich kursów szkoleniowych.

Pamiętaj tylko, aby upewnić się, że każdy film i inne fragmenty treści są wysokiej jakości i przyjazne dla SEO. Nie przyniesie ci to żadnego pożytku, jeśli Twoje filmy nie będą faktycznie pomocne lub nie będą służyć żadnemu celowi dla Twoich widzów.

Chcesz dać im coś wartościowego, a nie coś, co spowoduje, że porzucą film, gdy tylko zacznie się odtwarzać.

Wybieraj i łącz inne treści

Innym sposobem tworzenia treści, które można połączyć, jest selekcja i łączenie tego, co najlepsze z innych treści wysokiej jakości. W rezultacie powstanie coś, co będzie łatwe do udostępnienia, bardzo istotne i będzie zawierało informacje z uznanych źródeł branżowych.

Wyselekcjonowane posty o wysokiej wartości to fantastyczny sposób na zwiększenie ruchu w mediach społecznościowych i zwiększenie profilu linków zewnętrznych. Możesz nawet posunąć się tak daleko, jak utworzenie infografiki, jeśli uważasz, że będzie to miało sens w przypadku tworzonego postu wyselekcjonowanego.

Pamiętaj tylko, aby nie skopiować i wkleić tego, co zebrała inna publikacja.

Twórz bardzo szczegółowe przewodniki

Tworzenie łatwiejszych do czytania przewodników może być niezwykle pomocne w uzyskiwaniu linków z renomowanych i uznanych publikacji branżowych.

Upewnij się, że maksymalnie wykorzystujesz każdy przewodnik, aby Twoja docelowa grupa odbiorców faktycznie go klikała i udostępniała innym.

Dobrym sposobem na osiągnięcie tego jest ponowne utworzenie w przewodnikach linków do innych cennych zasobów, które są istotne dla tego, co tworzysz. Pomoże to utrzymać zaangażowanie czytelników podczas przeglądania utworzonej przez Ciebie treści, co przełoży się na większą liczbę udostępnień i linków, niż byłoby to możliwe w innym przypadku.

Tworząc linkowaną treść, która wygrywa, tworzysz efekt kuli śnieżnej

Przyjmując inne podejście niż wszyscy inni i wybierając treści warte linków zamiast szybkich trafień lub małych fragmentów, Twoja obecność w Internecie poprawi się wykładniczo. Jeśli zależy Ci na dużej wartości SEO, skorzystaj z tych wskazówek już dziś i utwórz treści, które można linkować, co skutkuje uzyskanymi linkami.

Jest to najpotężniejsza technika budowania linków, która może pomóc Ci uzyskać wyniki i uniknąć trafień aktualizacjami algorytmów Google.

Ponieważ wszystkie Twoje linki są naturalne i nie są uważane za sprzeczne Wskazówki Google dla webmasteróww rezultacie istnieje mniejsze ryzyko, że zostaniesz trafiony.

Table of Contents