Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak stworzyć piękne stop-motion techniką malowania światłem

Sztuka malowania światłem to jeden z najbardziej atrakcyjnych i kreatywnych sposobów tworzenia nowych postaci. Darren Pearson poszedł jeszcze dalej i stworzył niesamowite dzieła, ożywiając światła.

Może być trudno wyobrazić sobie tworzenie tak interesujących obrazów bez użycia standardowego oprogramowania, takiego jak Po efektach; W każdym razie twórca tych obrazów jest innego zdania.

Wykorzystując kreatywność i praktykę, stworzył piękne obrazy ze światłem, tak jakby każdy z nich przewyższał drugi, opowiadając swoją własną fantastyczną historię. Mimo to należy odszukać tajemnicę głównego poziomu tych obrazów DARIUSTWIN firma.

DARIUS TWIN jest na podstawie w południowej Kalifornii. Firma ta dostarcza odpowiednie produkty do realizacji malowanie światłem techniki w fotografii.

Założyciel DARIUSTWIN to pracowity i kreatywny artysta o imieniu Darrena Osoba. Jest artystą, który zasłynął tworząc piękne prace w technikach malarskich pastelami. Te wspaniałe prace powstały w technice malowania światłem przy pomocy ekscytującego produktu o nazwie Night Writer, a także przy użyciu w fotografii wentylatora długiego czasu naświetlania.

Jeśli jesteś miłośnikiem świata światła i chociaż raz zetknąłeś się z techniką malowania światłem, wiesz, że tworzenie takich obrazów jest trudne. Niesamowite zdjęcia, których piękno jest wynikiem koncentracji i praktyki.

Teraz, jeśli nie masz doświadczenia w tej pracy, wyobraź sobie, że aby stworzyć te piękne animacje, musisz połączyć wiele zdjęć, czasami sięgających ponad 1000 obrazów, w precyzyjny i wyliczony sposób. To właśnie jest pasją Pearson i to wprowadza nas w nowy świat kreatywności w tworzeniu każdego obrazu.

CZYTAĆ:  VanMoof V: ​​​​Nowy model eBike jest najszybszym jak dotąd producentem –

Prace Pearsona powstają dzięki prostemu malowaniu światłem i aparatem fotograficznym.

Dzięki twórczości Pearsona widzimy obrazy różnych stworzeń, takich jak wielbłądy, węże, a nawet szkielety, przemierzających kalifornijskie noce na pustyni. Stworzenie animacji poklatkowej o takiej dynamice wymaga zarejestrowania tysięcy zdjęć. Mimo to Pearson sam wykonuje wszystkie etapy zabawy światłem, fotografią i edycją obrazów w pięknej animacji.

Stworzenie tych ekscytujących dzieł jest wynikiem rocznego projektu. W tym roku Pearson niczym szaleniec szukał upragnionego miejsca na pustyni za pomocą świateł LED. Mimo wszystkich trudności tworzenie tych dzieł jest dla Pearsona zajęciem przyjemnym i można powiedzieć, że w tej twórczości osiągnął swój styl. Wreszcie, dzięki znoszeniu trudów nocnej wycieczki po pustyni, jego wysiłki przyciągnęły wiele uwagi.

Poniżej znajdują się niektóre z interesujących prac Darrena Pearsona z wykorzystaniem mediów świetlnych w formie obrazów i krótkich animacji. Na koniec obejrzyj film pokazujący mu sekret tworzenia tych pięknych obrazów.

  • Malowanie światłem i tworzenie animacji poklatkowejMalowanie światłem i tworzenie animacji poklatkowejMalowanie światłem i tworzenie animacji poklatkowejMalowanie światłem i tworzenie animacji poklatkowej

Aby stworzyć te dzieła, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, takiego jak Night Writer. Pierwszą pracę możesz stworzyć w ciemności swojego pokoju za pomocą prostszych urządzeń, takich jak wielokolorowa latarka LED lub nawet kilka kolorowych światełek przed lampą. Tylko nie zapomnij o kilku cennych wskazówkach.

  • Używaj w fotografii technik wydłużonego naświetlania.
  • Użyj odpowiedniego uchwytu, aby ustabilizować kamerę.
  • Jeśli uważasz, że Twoja praca powinna powstawać w jaśniejszym otoczeniu, nie zapomnij o większym ruchu ciała podczas robienia zdjęcia i zabawie światłem, aby na zdjęciu nie pozostał ślad Twojego ciała.

Zacząć teraz; świat czeka, aby obejrzeć Twoje świetliste sny.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz premium motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie redmiBezpłatne pobieranie motywów WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=