Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak stworzyć piękny Instagram Estetyka dla Twojej marki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak stworzyć piękny Instagram Estetyka dla Twojej marki

Z ponad miliardem aktywnych użytkowników, Instagram stał się jednym z najczęściej używanych serwisów społecznościowych na świecie.

Niemniej jednak wyróżnienie się w tak ruchliwym środowisku może być trudne. Tworzenie Instagram estetyka staje się w tej sytuacji konieczna.

Estetyka to wizualny motyw lub styl, który przenika wszystkie Twoje treści. Dzięki tej technice możesz uczynić swój profil atrakcyjnym wizualnie dla obserwujących i bardziej ujednoliconym.

Ale jak możesz opracować markę lub osobowość odpowiednią Instagram estetyka?

Ten post będzie zawierał bardziej szczegółowe informacje na temat niektórych strategii rozwoju Instagram estetykę, która odzwierciedla Twój styl i wyróżnia Cię z tłumu.

Często Zadawane Pytania

Co robi Instagram środek estetyczny?

Instagram estetyka odnosi się do jednolitego wyglądu, odcienia i ogólnego postrzegania paszy.

Możesz zintegrować swoją markę z docelowymi odbiorcami, a tym samym zwiększyć widoczność, zapewniając spójną estetykę zgodną z podstawowymi zasadami Twojej firmy.

Jakie są popularne Instagram Estetyka?

Niektóre z popularnych Instagram estetyka używana przez influencerów obejmuje motywy czarno-białe, estetykę minimalistyczną, jasne kolory, pojedyncze kolory, pastery, ciepłe motywy boho i przejścia.

Jak stworzyć piękny Instagram Estetyka: instrukcje krok po kroku

W dzisiejszych czasach twój Instagram feed zasadniczo służy jako połączenie CV, portfolio i strony internetowej.

Przekonujące Instagram estetyka może zadecydować o tym, czy odwiedzający kliknie „obserwuj”, czy „odejdzie”, gdy masz tylko kilka sekund na przedstawienie się i wyjaśnienie swojej wartości.

Czy chcesz wiedzieć, jak poszerzyć swoją społeczność i pozostawić trwałe wrażenie? Oto jak możesz zacząć:

Krok 1. Ustal tożsamość swojej marki

Ludzie powinni być w stanie powiedzieć, kim jesteś po swoim Instagram estetyczne od samego patrzenia. Z tego powodu kluczowe jest ustalenie osobowości marki z góry.

Kim jesteś jako marka? Co Cię wyróżnia na tle Twoich rywali?

Ponieważ ta faza wymaga wypracowania unikalnej marki, jest ona znacznie prostsza dla twórców treści.

Ponieważ masz już silne zrozumienie tego, kim jesteś, głównym wyzwaniem jest wybór sposobu komunikowania tego poprzez swoje Instagram karmić.

Poniżej znajduje się lista pytań i wątpliwości, które pomogą Ci w tym procesie:

  • Kto jest docelowym rynkiem? Tworzenie projektu Twojej marki staje się drugą naturą, gdy znasz odbiorców, do których mają dotrzeć Twoje treści.
  • Jakie są Twoje główne zasady? Zróżnicowane priorytety wpływają na ogólny wygląd i charakter wielu marek Instagram. To nie musi być jawne; zamiast tego można to zobaczyć w wybranych kolorach, poruszanych tematach i wszelkich wiadomościach przekazywanych za pomocą stylizowanych postów tekstowych.
  • Co zawiera wizerunek marki? Czy Twoja firma woli zachować radosną, swobodną atmosferę? A może elegancki i minimalistyczny? Czy mówisz nieformalnie, czy przygotowanym, oficjalnym tonem?

Wszystkie te pytania mogą określić „odczucie”, do którego dążysz.

Rekommenderad:  Przegląd SurveyClub: czy to legalne, czy oszustwo?

Na przykład jasna, odważna i zabawna postawa Colorpop Cosmetics jest widoczna w marce Instagram projekt.

Zdjęcia z żywym makijażem oczu, zbliżeniami ust i atrakcyjnymi kolorami tła podkreślają zabawną i pomysłową osobowość marki.

Krok 2. Stwórz identyfikację wizualną, która odzwierciedla markę

Czas zdecydować, które wizualizacje najskuteczniej oddają osobowość Twojej marki.

Nie musi to być skrupulatny proces, ale ogólne pojęcie o tożsamości wizualnej, którą chcesz zachować, może pomóc w rozwinięciu Instagram estetyka.

Możesz na przykład połączyć wyrafinowany i dyskretny styl swojej marki z prostą, jasną i przejrzystą identyfikacją wizualną.

Niemniej jednak bogata i bogata identyfikacja wizualna może być bardziej odpowiednia dla eleganckiej i ekskluzywnej osobowości marki.

Kolorowa i mocna identyfikacja wizualna czasami definiuje żywą i kreatywną osobowość marki. Można jednak skuteczniej połączyć spokojny i przyjemny projekt wizualny z kojącą i zrównoważoną osobowością marki.

Za pomocą tych koncepcji wizualnych ustal ogólny opis identyfikacji wizualnej, który najlepiej reprezentowałby Twoją markę.

W rezultacie będziesz mógł lepiej wybrać kolory i inne elementy wizualne, których chcesz użyć Instagram estetyka.

Ostatecznym celem jest nawiązanie połączenia z rynkiem docelowym i klientami. Tak więc zrozumienie treści, z którą twoi odbiorcy są najbliżej, jest kluczowym elementem rozwoju estetycznego.

Aby zrozumieć kierunek, w jakim zmierza Twój temat, poszukaj informacji o swoich rywalach i kontach, które śledzą teraz członkowie Twojej grupy demograficznej.

Stwórz Pinterest tablicę, aby uzyskać pomysły i rozpocząć wizualne rozwijanie motywu. Możesz wprowadzić hasła odnoszące się do Twojej marki Pinterestktóra działa jak wyszukiwarka Google.

Krok 3. Dokonuj mądrych wyborów kolorów

Pojedynczy najważniejszy element w tworzeniu wyróżniającego się elementu Instagram szukaj swojej marki to kolor.

Odpowiednia kolorystyka może wiernie oddać identyfikację wizualną Twojej marki Instagram, tak jak odpowiednie kolory pomagają budować markę. Dlatego tak ważne jest staranne dobieranie kolorów.

Często firmy Instagram estetyka może wykorzystywać kolorystykę swojego logo. Jeśli kolory Twojej marki już odzwierciedlają jej osobowość, wybór tej opcji jest prosty.

Zastosuj wybrane kolory do treści po ich wybraniu; wybierz określony ton lub schemat kolorów, którego chcesz się trzymać.

Zobaczysz, jak Twoje Instagram kanał zaczyna wyglądać na bardziej ujednolicony, gdy zaczniesz to robić. Spójny schemat kolorów jest atrakcyjny wizualnie i ujednolica Twoją stronę, nawet jeśli treść każdego posta jest nieco inna.

Po 90 sekundach od pierwszego zetknięcia się z marką konsumenci oceniają ją, a kolor może stanowić do 90% tej oceny.

Sprawdź, czy kolory Twojej marki wpływają na ton całej Twojej marki.

Nadszedł czas, aby uzyskać przewodnik po kolorach dla Twojej marki, jeśli jeszcze taki nie istnieje.

Wybierz ograniczoną paletę kolorów — sześć lub mniej — których możesz konsekwentnie używać w całym materiale.

Tworząc treść, niezależnie od tego, czy przybiera ona kształt obrazu, wideo czy tekstu, zawsze miej na uwadze tę paletę.

Rekommenderad:  Pozostałe: jak zdobyć maszynę do pisania w Chicago | Tyrada...

Aby zachować spójny styl w poprzek Instagram postów, upewnij się, że co najmniej jeden z wybranych przez Ciebie kolorów jest widoczny w Twoim poście.

Struktura siatki powinna zostać zmapowana jako kolejny kluczowy element Twojego przewodnika po stylu Instagram estetyka.

Możesz zachować ujednolicony styl wizualny, który będzie natychmiast widoczny dla odwiedzających Twoją witrynę, planując, jak Twoja witryna będzie wyglądać Instagram pojawi się siatka. Twoje posty pozostaną uporządkowane i spójne ze stylem wizualnym Twojej marki dzięki spójnemu wyglądowi, który tworzy.

Masz wiele opcji stylów siatki, niezależnie od tego, czy chcesz czegoś prostego, takiego jak szachownica, czy czegoś bardziej skomplikowanego, jak wzór układanki.

Wybierz element projektu, który pasuje do Twojej marki i umieść go w swoim przewodniku stylistycznym.

Krok 4. Stwórz szablony dla spójnego projektu

Ścisłe przestrzeganie wszystkich zasad może być trudne nawet przy dobrym przewodniku po stylu marki.

Co więcej, różnice w estetyce Twojej marki mogą powodować Instagram estetyka jest niespójna.

Aby uzyskać lepszą spójność projektu, dobrze jest mieć szablon, który można szybko śledzić i modyfikować.

Twoje posty tekstowe i Instagram Wszystkie historie powinny mieć już utworzone motywy. W ten sposób będziesz mógł tworzyć oryginalne grafiki i posty tekstowe, które będą wyglądać tak samo na wszystkich Twoich stronach Instagram profil i historie.

Krok 5. Wyjdź poza swój kanał

Twój Instagram wygląd nie zależy tylko od głównego kanału, nawet jeśli jest najbardziej rzucający się w oczy.

Twoje zdjęcie profilowe, relacje, a nawet najciekawsze momenty powinny odzwierciedlać Twoją estetykę, która powinna wykraczać poza Twój kanał.

Podczas gdy szablony powinny cię obejmować Instagram Stories, nie przegap okazji, aby stworzyć okładki Highlight, które idealnie pasują do projektów Twojej marki.

Możesz mieć różne najważniejsze informacje, aby kategoryzować swoje historie. Upewnij się, że okładki każdej kategorii pasują wizualnie do pozostałych.

3 Najlepsze narzędzia, które pomogą Ci tworzyć angażujące Instagram Estetyka

Posiadanie narzędzia do projektowania pod ręką pomoże usprawnić przepływ pracy, gdy co tydzień poprawiasz wiele postów, które dotyczą tego samego tematu.

Wstępnie ustawione filtry, schematy kolorów i elementy wizualne to tylko niektóre z możliwości, z których korzystają te programy, ale jeśli masz złożony motyw, niektóre z tych aplikacji są również wyposażone w bardziej wyrafinowane funkcje, takie jak edycja wideo i podgląd układu.

Oto nasze trzy najlepsze typy do edycji zdjęć dla Instagram motywy.

1. Płótno

Być może znasz Płótno jako prosty i bezpłatny sposób tworzenia grafiki, ale ma również potencjał, aby być potężnym edytorem obrazów do tworzenia własnych Instagram estetyka.

Dodaj formy, tekstury i tekst do swoich zdjęć, aby uzyskać bardziej artystyczne motywy łączące grafikę i obrazy.

Rekommenderad:  Jak rozpoznawać snapy spamu na Snapchacie i zapobiegać im — porady i wskazówki dotyczące bezpiecznego i przyjemnego korzystania z mediów społecznościowych

Za pomocą edytora obrazów możesz zaimportować swój obraz i zmienić go, zmieniając poziomy, dodając filtry i inne efekty specjalne, aby nadać każdej treści styl charakterystyczny dla Twojej marki.

2. Adobe Photoshop

Najpopularniejszy program do obróbki zdjęć, Photoshopjest bardzo skuteczny w produkcji Instagram motywy.

Photoshop doskonale nadaje się do szybkiego przetwarzania wsadowego identycznych zmian na kilku zdjęciach dzięki nieskończonym możliwościom edycji, filtrowania i dostosowywania.

Poprawisz również swój przepływ pracy, używając programu Photoshop do dostosowywania układu obrazu, tła i innych niepotrzebnych elementów bez używania innego programu do edycji w celu dodania filtra.

3. VSCO

Ze względu na potężne możliwości edycji i brak potrzeby korzystania z pełnego arsenału narzędzi programu Photoshop program ten jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do edycji zdjęć dla fotografów.

Możesz pomóc sobie w obfitości VSCO szablony do szybkiego tworzenia Instagram estetyczne, jeśli się spieszysz.

Tych samych ustawień wstępnych można użyć dla wideo, jeśli będzie ono częścią Twojego Instagram harmonogram treści, tak aby każdy kwadrat materiału, niezależnie od formatu, przepływał do następnego.

Podobne samouczki do sprawdzenia

  • Jak używać Instagram: Instagram może być doskonałym narzędziem dotarcia do odbiorców, niezależnie od tego, czy reprezentujesz firmę, która próbuje komunikować się z klientami, czy twórcę, który chce zaprezentować swoją pracę. Pokażemy Ci, jak używać Instagram.
  • Jak zdobyć sponsora Instagram: Dzięki wysiłkowi, zaangażowaniu i rozsądnemu planowi możesz z powodzeniem zapewnić sobie sponsoring Instagram. Pokażemy Ci, jak zdobyć sponsora Instagram.
  • Jak zdobyć więcej obserwujących Instagram: Zwiększenie Instagram obserwowanie ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu, niezależnie od tego, czy próbujesz rozwinąć swoją osobistą markę, promować swoją firmę, czy poszerzyć grono odbiorców swoich treści. Pokażemy Ci, jak zdobyć więcej obserwujących Instagram.

Podsumowanie

Instagram marketing to coś więcej niż tylko dane.

Ponieważ media społecznościowe są obecnie najbardziej atrakcyjnym wizualnie kanałem, przesyłane treści i sposób ich wyświetlania bezpośrednio wpływają na zaangażowanie, subskrybentów i sposób postrzegania Twojej firmy w Internecie.

Twoja marka może lepiej zareklamować produkt, zakomunikować model biznesowy, czy przeprowadzić kampanię za pomocą spójnego Instagram temat.

Oprócz używania kolorów i filtrów do tworzenia oszałamiających motywów, możesz także użyć zabawnego, spójnego stylu, aby zatrzymać przewijanie obserwujących.

Table of Contents