Jak szybciej dostać się do pracy lub do domu za pomocą Google Maps

Jeśli nie korzystasz już z Map Google, aby uzyskać wskazówki dojazdu do pracy lub domu, potencjalnie marnujesz cenne minuty, a może nawet godziny życia w drodze do pracy.

Z pewnością możesz tak dobrze znać wskazówki dojazdu do domu lub miejsca pracy, że teraz jesteś w stanie odruchu, ale Mapy Google mogą jeszcze zaoszczędzić trochę czasu, informując Cię, która jest najszybszą trasą.

Niedawno zacząłem bardziej ufać Mapom Google i gdziekolwiek się udałem, zajęło mi to kilka minut wcześniej niż kiedyś.

Nie chodzi tylko o poznanie krótszej trasy

Technicznie rzecz biorąc, krótsza trasa zajmie mniej czasu, ale żyjemy we współczesnym świecie, a niektóre czynniki zewnętrzne, takie jak ruch drogowy, stan dróg itp., Mogą sprawić, że krótsza trasa będzie dłuższa, a dłuższa trasa krótsza.

Jeśli muszę podać przykład, możesz spojrzeć na zrzut ekranu poniżej, istnieją trzy trasy, które zabiorą mnie do domu.

Jak szybciej dostać się do pracy lub do domu za pomocą Google Maps 1

Znam już najkrótszą trasę, ale nie znam warunków na drodze. Mapy Google pomagają nam zdecydować, która trasa najlepiej dotrzeć do domu.

Powinieneś spróbować, warto.

Ustaw adres domowy i biurowy w Mapach Google, aby uzyskać szybszy dostęp

Szybszym sposobem na uzyskanie dostępu do wskazówek dojazdu do domu lub biura jest ustawienie ich w Mapach Google.

Mapy Google pozwalają ustawić adres domu i miejsca pracy, aby był dostępny za jednym dotknięciem.

Aby to skonfigurować, kliknij ikonę hamburgera widoczną w lewym górnym rogu.

Znajdziesz więcej opcji, na pierwszym miejscu będzie stukanie w „Twoje miejsca”, w którym pokażą się opcje ustawienia adresu domowego i służbowego.

Możesz dotknąć trzech kropek pojawiających się przed etykietą, a następnie edytować. Możesz także zmienić ikony domu lub pracy lub dowolną inną etykietę, którą chcesz ustawić.

Umożliwi Ci uzyskanie wskazówek dojazdu do domu lub pracy za jednym dotknięciem. Z Mapami Google możesz zrobić znacznie więcej niż uzyskiwanie wskazówek dotyczących domu lub biura.

Możesz zapisać wszystkie ważne miejsca, które chcesz, i oznaczyć je etykietami, abyś nie musiał walczyć o ich ponowne znalezienie.

A jeśli jesteś podróżnikiem, który robi wiele zdjęć w różnych miejscach, możesz przyczynić się Tu do społeczności Map Google i zostać lokalnym przewodnikiem, który ma zalety Methi, możesz nawet otrzymać spersonalizowaną skarpetę za swój wkład. Już czekam na moje.