Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak szybko usunąć tło ze zdjęć bez Photoshopa [Online Tool]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko usunąć tło ze zdjęć bez Photoshopa [Online Tool]

Czy kiedykolwiek kliknąłeś na swoje zdjęcie i odkryłeś, że wygląda ono świetnie, ale tło nie podoba Ci się? A może całkowita zmiana tła? Może zrób zdjęcie na swoim podwórku i zastąp tło zaśnieżonymi Alpami, aby pochwalić się znajomym?! Cóż, teraz jest to możliwe za pomocą jednego kliknięcia.

Twórcy stron internetowych Benjamin Groessing i David Fankhauser opracowali narzędzie, które jest teraz dostępne w Internecie pod nazwą Remove.bg, które wykonuje dokładnie to zadanie, które sugeruje jego sprytny pseudonim, czyli usuwa tła z obrazów składających się z ludzi.

Chociaż było to już w praktyce możliwe przy użyciu oprogramowania do edycji zdjęć, takiego jak Adobe Photoshop, jest to znacznie bardziej złożony proces wybierania drobniejszych szczegółów i obszarów obrazu w celu wycięcia go z tła. Jest to czynność, którą usuwa.bg wykonuje za pomocą tylko jednego Kliknij. Deweloper twierdzi, że zbudował usługę przy użyciu algorytmów Python, Ruby i Deep Learning i oferuje proste doświadczenie oraz łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Jak łatwo usunąć tło ze zdjęcia

  1. Udaj się do usuń.bg i zostaniesz przywitany stroną główną zawierającą opcję przesłania wybranego obrazu lub wpisania adresu URL obrazu.
  2. Po przesłaniu obrazu to samo zdjęcie zostanie wyświetlone tuż poniżej, z usuniętym tłem, przy czym widoczna będzie tylko osoba, a reszta obrazu będzie przezroczysta.
  3. Następnie możesz pobrać obraz i użyć dowolnego narzędzia do edycji, aby umieścić go na istniejącym obrazie i zmienić tło. Oto kilka próbek, którym możesz się przyjrzeć.

Usługa jest obecnie całkowicie bezpłatna, a sama witryna umożliwia korzystanie z niej bez reklam. Należy jednak pamiętać, że przynajmniej na razie do usunięcia tła można użyć wyłącznie obrazów przedstawiających osobę/osoby, więc jeśli masz zdjęcie obiektu lub zwierzaka, możesz nie być w stanie wykonać tej operacji usuwanie tła.

Przeprowadziliśmy kilka rund testowych, próbując usunąć tło z kilku obrazów, a wyniki są naprawdę imponujące, więc przejdź do strony Remove.bg, aby rozpocząć edycję własnych zdjęć z niestandardowym tłem!

Powiązane: Erase Object MIUI vs Magic Eraser Pixel i Samsung Object Eraser