Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak szybko zdobyć bezpłatne karty podarunkowe Uber i Uber Eats w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak szybko zdobyć bezpłatne karty podarunkowe Uber i Uber Eats w 2023 r

Wiele osób codziennie korzysta z usług Ubera, ponieważ jest to niezwykle wygodny sposób poruszania się po mieście, jeśli nie masz samochodu.

Chociaż Uber jest bardzo popularną firmą świadczącą usługi przewozowe, jeśli często z niej korzystasz, szybko zdasz sobie sprawę, jak drogie może to być.

Aby zaoszczędzić pieniądze na przejazdach Uber i dostawach Uber Eats, możesz otrzymać karty podarunkowe online na niezawodnych platformach.

Zebraliśmy najlepsze sposoby szybkiego zdobycia darmowych kart podarunkowych Uber w 2023 roku, więc czytaj dalej poniżej.

Jak zdobyć darmowe karty podarunkowe Uber Eats

Swagbucks

Swagbucks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych platform z nagrodami online, która oferuje bezpłatne karty podarunkowe Uber za wykonanie różnych zadań.

Dzięki codziennym czynnościom i możliwościom możesz łatwo osiągnąć minimum 25 USD potrzebne do zbierania kart podarunkowych.

Zadania te obejmują wypełnianie ankiet, odpowiadanie na quizy, udział w ankietach online, rejestrację w witrynach, granie w gry i nie tylko.

Punkty, które otrzymujesz za te zadania, można zamienić na karty podarunkowe od Ubera, Uber Eats i wielu innych znanych firm.

Punkty możesz również zamienić na gotówkę.

Swagbucks jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii, Kanadzie, Irlandii, Niemczech i Francji.

nagrodaRebel

Dostępna w krajach na całym świecie, PrizeRebel to kolejna najlepsza strona z nagrodami i konkurent dla Swagbucks.

To świetne miejsce, aby otrzymać darmowe karty podarunkowe od Uber i Uber Eats, ponieważ oferuje również szeroki wachlarz możliwości.

Możesz zdobywać punkty w PrizeRebel, oglądając filmy, biorąc udział w loteriach i szczęśliwych liczbach, otrzymując bonusy, grając w gry, zapraszając znajomych i biorąc udział w konkursach.

Gdy Twoje zarobki wynoszą co najmniej 25 USD, możesz wymienić je na karty podarunkowe Uber i zacząć z nich korzystać, aby oszczędzać pieniądze na przejazdach i dostawach.

Członkowie PrizeRebel mogą również otrzymywać gotówkę za pośrednictwem PayPal lub zbierać inne karty podarunkowe. Dowiedz się więcej w tej recenzji.

MojePunkty

Kolejną najlepszą platformą do otrzymywania darmowych kart podarunkowych Uber Eats jest MyPoints, która jest podobna do Swagbucks i PrizeRebel, ale ma inny system nagród.

Jest to również obecnie jedna z najstarszych witryn z nagrodami, działająca od 1996 roku.

Istnieją różne sposoby na osiągnięcie minimalnego progu 25 USD i zbieranie kart podarunkowych.

Rekommenderad:  Jak oglądać Netflix przez VPN

Należą do nich ankiety, oferty, oferty, granie w gry, zapraszanie znajomych, surfowanie po Internecie, bonus powitalny, cele miesięczne i kupony.

Możesz także uzyskać zwrot gotówki podczas zakupów i zarabiać na zakupach w sklepie, przesyłać paragony i brać udział w ofertach gastronomicznych.

Ma takie same minimalne zarobki w wysokości 25 USD, co kwalifikuje Cię do kart podarunkowych od Uber Eats i Uber.

Inne sposoby na zdobycie darmowych kart podarunkowych

Markowe ankiety

Innym sposobem na zdobycie karty podarunkowej Uber online są ankiety dotyczące marki, przede wszystkim witryna z nagrodami za ankiety.

Oprócz ankiet istnieją również ankiety, ankiety partnerskie i program bonusowy, a musisz zarobić minimum $5 wycofać się.

Możesz zamienić swoje zarobki na karty podarunkowe Uber i Uber Eat, chociaż jest to dostępne tylko w Wielkiej Brytanii.

Istnieją różne opcje wypłat dla USA i Kanady, w tym PayPal.

Aplikacja Coin Out

Aplikacja Coin Out [ Android ] oferuje różne sposoby zdobywania kart podarunkowych Uber Eats i Uber, a zaletą jest to, że nie ma minimalnego progu.

Dopóki masz wystarczająco dużo, aby otrzymać kartę podarunkową, możesz wypłacić swoje punkty i zaoszczędzić pieniądze na przejazdach i dostawach.

Możesz otrzymać karty podarunkowe Uber bez wypełniania ankiet w aplikacji CoinOut, ponieważ pozwala ona zarabiać na rachunkach.

Kiedy przesyłasz paragony z zakupów online i w sklepach, natychmiast otrzymujesz nagrody na swoje konto CoinOut.

Następnie możesz zamienić je na karty podarunkowe. Możesz także zdobywać nagrody z programu poleceń.

Aplikacja Dabbl

Jest to jedna aplikacja, która jest dość popularna do przekształcania wolnego czasu w karty podarunkowe.

Karty podarunkowe Uber można otrzymać bezpłatnie w aplikacji Dabbl [ iOS and Android ]wypełniając zadania, chociaż główną możliwością są ankiety.

Przy wysokim progu minimalnym i niskich nagrodach za aktywność zakwalifikowanie się do kart podarunkowych trwa dłużej.

Dabbl oferuje również nagrody po obejrzeniu filmów, płatnych ofertach i uczestnictwie w programie rekomendacji.

Kiedy osiągniesz minimum 5000 punktów, co jest równe $5możesz zamienić je na same karty podarunkowe, ponieważ Dabbl nie oferuje wypłat gotówki.

Obejmuje to karty podarunkowe od Ubera i innych najlepszych sklepów, takich jak AmazonWalmart i Best Buy.

Ankieta ćpuna

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy poprzez ankiety online, Survey Junkie jest jednym z najlepszych sposobów.

Oferuje wiele sposobów na zdobywanie punktów, począwszy od nagrody powitalnej. Dzięki temu możesz szybko osiągnąć minimalny próg, aby otrzymać bezpłatne karty podarunkowe online.

Rekommenderad:  13 najlepszych darmowych narzędzi do sprawdzania online do pisania bezbłędnych treści

Każdy zdobyty punkt jest równowartością $0.01, a cały proces rejestracji przynosi do $1.

Za ankiety można zapłacić od 50 do 200, w zależności od tego, do których się kwalifikujesz, a nie ma wielu innych sposobów zarabiania pieniędzy.

Możesz także testować produkty i dołączać do grup fokusowych. Minimalne saldo wynosi 1000 punktów i możesz je wymienić na karty podarunkowe Uber i Uber Eats, inne karty podarunkowe oraz gotówkę PayPal.

MobileXpression

Możesz regularnie otrzymywać bezpłatne kody kart podarunkowych Uber o wartości $5 i 10 USD z MobileXpression [ iOS and Android ] platforma.

Ta strona z nagrodami daje karty podarunkowe tylko za pozostawienie aplikacji działającej w tle telefonu, chociaż istnieją różne sposoby na zwiększenie zarobków.

Możesz zarabiać pieniądze poprzez ankiety online i loterie, a jedynym sposobem na wymianę punktów są karty podarunkowe lub darowizny.

Istnieje wiele opcji kart podarunkowych, w tym Uber, Uber Eats, Home Depot i Amazon.

Następna na naszej liście jest społeczność Univox, która oferuje nagrody za każdym razem, gdy ukończysz ankieta.

Platforma zapewnia $2 po zarejestrowaniu się i punkty za każdym razem, gdy polecisz znajomemu lub pobierzesz aplikację mobilną.

Nawet jeśli zostaniesz zdyskwalifikowany z ankiety, nadal otrzymujesz zapłatę, a istnieje program lojalnościowy, który oferuje imponujące punkty.

Każde 100 punktów jest przeliczane na $1a minimalny próg wypłaty to 2500 punktów, co jest warte 25 USD.

Możesz poprosić o kartę podarunkową Uber Eats i Uber online ze swoimi punktami lub wypłacić pieniądze za pomocą PayPal.

Ipsos iSay

Ipsos iSay to jedna z najlepszych platform badania rynku oparta na nagrodach, z setkami tysięcy członków i firmą macierzystą działającą od 1975 roku.

Oferuje bezpłatne karty podarunkowe online za każdym razem, gdy wypełniasz ankiety lub ankiety. Są też konkursy, program lojalnościowy i polecenia.

100 punktów na iSay jest warte $1a mając co najmniej 500, możesz szukać różnych kart upominkowych i kart do gry, w tym kart Uber i Uber Eats.

iSay oferuje również natychmiastowe karty podarunkowe.

Punkty Życia

Innym sposobem na zdobycie darmowych kart podarunkowych Uber są LifePoints, które oferują wiele sposobów na zdobywanie punktów.

Należą do nich ankiety online, ankiety z dziennika, ankiety mobilne, ankiety dla nastolatków, testy produktów i ankiety wideo.

Rekommenderad:  Jak całkowicie wyczyścić system Android

Możesz wypłacić swoje punkty za minimum 550 punktów, które są przeliczane na $5.

Oprócz gotówki PayPal możesz zbierać karty podarunkowe Uber i Uber Eats, iTunes, Amazoni karty podarunkowe Starbucks oraz inne e-kupony detaliczne.

Nagroda

Innym zalecanym sposobem na zdobycie darmowych kart podarunkowych Uber Eats jest Rewardia, świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy online, zwłaszcza jeśli lubisz grać w gry.

Możesz zarobić nawet $10,50 za każdą ankietę, kody promocyjne, oglądanie filmów, polecenia i premie lojalnościowe.

Potrzebujesz minimum 5000 punktów, zanim będziesz mógł wypłacić, co równa się $5chociaż niektóre karty podarunkowe mają próg 10 000 punktów.

Oprócz kart podarunkowych Uber i Uber Eats możesz realizować karty podarunkowe z iTunes, Woolworths, Target, Coles i innych.

Szybkie nagrody

Ostatnią rekomendacją na naszej liście jest QuickRewards, która działa od ponad 12 lat.

Oferuje wiele opcji nagród, w tym ankiety, zwrot gotówki podczas zakupów, granie w gry, płatne oferty, filmy, płatne e-maile i programy polecające.

Najwięcej punktów możesz zdobyć wypełniając ankiety, chociaż inne opcje również są dobrze płatne.

Nagrody są przyznawane w gotówce lub bezpłatnych kartach podarunkowych od ponad 500 firm, w tym Uber i Uber Eats.

Potrzebujesz minimum $5 do zbierania kart podarunkowych.

Jak korzystać z kart podarunkowych Uber Eats

Aby skorzystać z karty podarunkowej, potrzebujesz najnowszej wersji aplikacji Uber Eats.

Następnie wybierz Portfel i stuknij Karta podarunkowa. Możesz też wybrać Metody płatności i wybrać Kartę podarunkową.

Następnie możesz wprowadzić numer karty podarunkowej Uber Eats i przesłać ją. Gdy otrzymujesz dostawę jedzenia z Uberem, możesz zaoszczędzić pieniądze na stawkach.

Wniosek

Karty podarunkowe od Uber i Uber Eats można zdobyć na różne sposoby, a te witryny internetowe z nagrodami oferują również inne korzyści i ciekawe zajęcia.

Kiedy tylko masz wolny czas, możesz wypełniać ankiety lub grać w gry i zwiększać swoje szanse na otrzymanie od nich kart podarunkowych.

Następnie możesz użyć tych kart podarunkowych Uber, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach.