Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak Twoja mała firma może zaakceptować dowolną formę płatności cyfrowej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak Twoja mała firma może zaakceptować dowolną formę płatności cyfrowej

Systemy płatności finansowych od dawna stają się cyfrowe 5 lat, a teraz przyspieszył od czasu COVID. Niestety, tak wiele małych firm wciąż nie akceptuje wszystkich cyfrowych form płatności, z których chcą korzystać klienci i dostawcy, a to szkodzi ich firmie.

NA Program radiowy dla małych firm w tym tygodniu, Kerry Hatch, prezes Plastiq omawia, jak ważne i łatwe dla małych firm jest akceptowanie i płacenie dowolną formą płatności cyfrowych dla dowolnego klienta lub dostawcy.

Kerry był prezesem American Express Open, który stworzył kategorię płatności dla małych firm i określił ich znaczenie dla amerykańskiej gospodarki. Kerry powiedział, że American Express chciał pomóc tej kategorii, ponieważ był potężnym segmentem, gdy tylko udało się je zakomunikować.

Kerry Hatch z Plastiq o płatnościach cyfrowych

Podczas gdy zmienia się krajobraz branży płatniczej, Kerry zauważa, że ​​nadal istnieją właściciele małych firm, którzy akceptują tylko gotówkę i czeki. Cytuje Goldmana Sachsa, który mówi, że chociaż przetworzenie czeku dla małej firmy kosztuje 22 dolary, 60% z nich nadal akceptuje to jako formę płatności.

Przejście na płatności cyfrowe było trudne dla właścicieli małych firm, ponieważ wielu z nich nadal korzysta ze starszych procesów. Według Kerry, właściciele małych firm nigdy nie mieli takich samych możliwości płacenia kartą kredytową wszystkim swoim dostawcom, jak konsumenci, ze względu na strukturę opłat. Kerry zauważa prognozę Goldmana Sachsa, że ​​$1 biliony globalnej wartości zostaną odblokowane w następnej dekadzie dzięki modernizacji płatności B2B i systemów finansowych.

Dlatego związała się z Plastiq, ponieważ dzięki ich usługom małe firmy mogą korzystać z karty kredytowej, gdzie chcą i kiedy chcą, niezależnie od tego, czy firma akceptuje karty kredytowe. Będąc orędownikiem płatności cyfrowych, Plastiq umożliwia klientom płacenie właścicielom małych firm za pomocą kart kredytowych, nawet jeśli nie akceptujesz ich bezpośrednio.

Rekommenderad:  Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła UPS?

Kerry mówi, że dzięki możliwości korzystania z karty kredytowej firma może wydłużyć przepływ gotówki o 30-45 dni przed koniecznością dokonania płatności. Jest to idealne rozwiązanie dla nowych firm, które rozpoczynają działalność i mają bardzo mały przepływ gotówki, aby wystartować ze swoim produktem. Kerry dodaje, że Plastiq zapewnia również małym firmom możliwość zmniejszenia znacznych kosztów początkowych produkcji i zapasów poprzez „płynne płatności na rzecz nas, dzięki czemu mogą zobaczyć zwroty ze sprzedaży przed terminem płatności”.

Posłuchaj całego wywiadu z Kerry Hatch na Program radiowy dla małych firm.