Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto w 2020 r

Rosnąca popularność Instagram Coraz więcej osób dołącza do tej platformy mediów społecznościowych. Pozwala dzielić się wszystkimi ważnymi wydarzeniami z życia, a nawet uzyskać wiedzę o gustach i zainteresowaniach ulubionych celebrytów. Ale wszystko staje się zadaniem osób publicznych, które muszą zarządzać komentarzami, bezpośrednimi wiadomościami i wzmiankami o wszystkich swoich obserwatorach. Możesz nazwać zespół public relations, który zrobi wszystko za Ciebie. Alternatywnie możesz utworzyć wiele Instagram konta, aby zwrócić szczególną uwagę na osobne sekcje obserwujących. Dzisiaj omówimy przyczyny powstania wielokrotności Instagram konta i sposoby robienia tego samego.

Sprawdź także: sklonuj wiele aplikacji do obsługi kont / aplikacji do tworzenia spotkań na Instagramie

Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto

Dlaczego wiele? Instagram Konta są tworzone

 • Posiadanie dwóch oddzielnych kont może pomóc ci odróżnić życie osobiste od zawodowego. Staje się to jeszcze ważniejsze dla osób publicznych, które mogą nie chcieć dzielić swoich najbardziej osobistych chwil poza kręgiem najbliższych przyjaciół. Właściciele kont związanych z biznesem mogą również posiadać konto osobiste, aby udostępnić ostatnią upieczoną babeczkę, a nawet zdjęcia z weekendowych połowów. To może nie być coś, czym chcieliby się podzielić z ogółem społeczeństwa i dlatego mają dwa Instagram Konta mogą Ci bardzo pomóc.
 • Instagram Wpływowi zdobywają obserwujących na podstawie określonego zestawu hobby i hobby, które pokazują w swoim kanale. Załóżmy, że blogerka od urody zaczyna bawić swoich obserwujących zdjęciami i przepisami na innowacyjne dania. Wszystko to może być nieco mylące, szczególnie dla kobiet, które nie są zainteresowane poznaniem historii gotowania. Posiadanie osobnych profili do obsługi każdej grupy hobby może służyć jako koło ratunkowe w takim scenariuszu.
 • Posiadanie osobnego konta służbowego może pomóc zebrać wszystkie dane analityczne w jednym miejscu, co z kolei może poprawić bazę klientów. Możliwe jest także sponsorowanie promowanych reklam, które w innym przypadku nie byłyby możliwe z kontem osobistym.
 • Tworzenie drugiego Instagram Konto

  Tworzenie drugiego Instagram Konto nie różni się bardzo od pierwszego. Użytkownicy mogą działać 5 osobne Instagram konta z urządzenia i przełączaj się między nimi bez konieczności wylogowywania się i logowania jednocześnie. Ta funkcja jest dostępna dla użytkowników od wersji 7.15 na platformach Android i iOS. W tym celu po prostu wykonaj czynności opisane poniżej:

 • Będziesz musiał głównie uruchomić aplikację i przejść do strony „Profil”.
 • Teraz musisz kliknąć znak trzech poziomych linii Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto w 2020 r 1 który pojawia się w prawym górnym rogu ekranu.
 • Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto

 • Teraz pojawi się lista rozwijana i powinieneś kliknąć przycisk Ustawienia, który pojawia się w prawym dolnym rogu strony.
 • Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto

 • Spowoduje to otwarcie okna dialogowego Ustawienia i musisz przejść na dół strony, aby wybrać opcję „Dodaj konto”.
 • Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto

 • Musisz teraz podać żądaną nazwę użytkownika i hasło przed kliknięciem przycisku „Zaloguj się”. Możesz także podać swój adres e-mail lub numer telefonu zamiast nazwy użytkownika.
 • Jak tworzyć i dodawać sekundy Instagram Konto w 2020 r 2 jak korzystać z wielu kont Instagram

 • Tak Facebook Zostanie zainstalowany na Twoim urządzeniu, a następnie zapewni opcję „Zaloguj się jako – swoje imię”. Tutaj możesz użyć swojego Facebook dane uwierzytelniające, jeśli nie zostały pobrane podczas tworzenia Instagram profil Możesz też kliknąć „Nie”, czy masz konto? Zarejestruj się. ”
 • Przełączaj się między kontami

  Użytkownicy często martwią się, że zostaną zablokowani ze swojego starego profilu i utracą cenne obrazy i filmy podczas próby żonglowania wieloma kontami. Ale w rzeczywistości cały proces jest bardzo prosty. Podczas użytkowania Instagram Przy biurku musisz wylogować się z jednego konta, zanim zalogujesz się przy użyciu drugiego. Nie dzieje się tak jednak w przypadku intuicyjnej aplikacji na smartfony, która bez problemu może zachować poświadczenia i załadować dane ze wszystkich profili. Możesz przełączać się między profilami, wykonując następujące czynności:

 • Najpierw musisz uruchomić Instagram na smartfonie i przejdź do sekcji profilu.
 • Jak przekazać kilka kont Instagram 2019Jak przekazać kilka kont Instagram 2019

 • Następnie kliknij strzałkę w dół obok nazwy użytkownika.
 • Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich zsynchronizowanych kont i wystarczy wybrać konto, które chcesz zmienić.
 • Ostatnie słowa

  Użytkownicy mogą zalogować się w jednym Instagram konto w tym samym czasie, chociaż dane logowania do kilku kont mogą być przechowywane przez urządzenie. Mamy nadzieję, że nasz poradnik okaże się przydatny. Dlatego spróbuj dodać kilka kont już dziś, aby poprawić wskaźnik uczestnictwa w społecznościach i dołączyć do nowych odbiorców.