Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak tworzyć i promować swoje Amazon Witryna w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak tworzyć i promować swoje Amazon Witryna w 2023 roku

Wraz z globalnym rozwojem handlu elektronicznego witryny sklepów internetowych są ważniejsze niż kiedykolwiek Amazon Jest chyba największy. Jako wiodący sprzedawca internetowy z miliardy odwiedzających miesięcznie, począwszy od Amazon witryna sklepowa to ważny krok dla wielu marek, które nie chcą polegać wyłącznie na swojej stronie internetowej w celu zwiększenia liczby zamówień.

Zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem krok po kroku, jak stworzyć swój własny Amazon witryna sklepowa, a także kilka dodatkowych wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci zacząć działać.

Co jest Amazon Witryna sklepowa?

Amazon Witryny sklepowe to sposób, w jaki marki mogą katalogować — i promować — wszystkie swoje produkty w jednym miejscu. Wiele marek ma własne strony internetowe, które również to robią, ale hosting sklepu na już szanowanej (i często odwiedzanej) witrynie, takiej jak Amazon to sposób na zwiększenie dostępności Twoich produktów.

Z ponad 200 milionów Amazon Tylko abonenci Prime, tworząc Amazon witryna sklepowa dla Twojej marki to świetny sposób na przesiadkę Amazonodwiedzających witrynę i przyciągać nowych klientów.

Poniżej omówimy, jak skonfigurować swoją witrynę sklepową i jak zrobić wrażenie.

Jak skonfigurować swój Amazon Witryna sklepowa

Co będzie potrzebne przed rozpoczęciem:

  • Jakiś Amazon Konto sprzedawcy
  • Aktywny zarejestrowany znak towarowy w kraju, w którym chcesz się zarejestrować (jeśli nie masz aktywnego zarejestrowanego znaku towarowego, oczekujący wniosek za pośrednictwem Amazon Akcelerator IP też będzie działać)
  • Opakowanie produktu z nazwą marki i/lub logo

1. Zarejestruj się Amazon Rejestr marki

Najpierw musisz zarejestrować się w serwisie Amazon Rejestr marki. Gwarantuje to, że Twoja własność intelektualna jest chroniona na ich stronie internetowej i zapewnia dostęp do narzędzi potrzebnych do powstrzymania wszelkich kont złych aktorów.

Aby rozpocząć, przejdź do Strona rejestru marki i kliknij „Zarejestruj się teraz”. Wybierz kraj, w którym chcesz sprzedawać, i zaloguj się na swoje konto za pośrednictwem Seller Central.

etap rejestracji w rejestrze marki amazon 1

Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza dotyczącego Twojej marki, a następnie zostaniesz przekierowany na stronę rejestru marki. Kliknij „Zarządzaj”, a następnie „Zarejestruj markę”. Prześlij swoją rejestrację do sprawdzenia i voilà!

Rekommenderad:  8 sposobów ochrony technologii tego lata

2. Dodaj produkty i użyj treści A+, aby ulepszyć listy produktów

Po zatwierdzeniu rejestracji w rejestrze marki będziesz mieć możliwość dodawania produktów do swojej witryny sklepowej i uzyskania dostępu do mnóstwa bezpłatnych narzędzi, które pomogą Ci zarządzać Amazon obecność, w tym funkcję ulepszania listy produktów o nazwie A+ Content. Możesz uzyskać dostęp do tych narzędzi z konta Seller Central, klikając „Reklama”, a następnie „Ulepszona treść marki”.

Strona produktu Tenzing na Amazon

Pobaw się modułami i szablonami. U góry strony powinny znajdować się podpowiedzi, które przeprowadzą Cię przez ten proces – od szczegółowych opisów tekstowych po pytania i odpowiedzi dotyczące produktów oraz wszystko pomiędzy – więc baw się dobrze i pokaż potencjalnym klientom swój produkt z jak najlepszej strony!

Po zakończeniu prześlij stronę do Amazon do zatwierdzenia. To może zająć około 7 w dni robocze i prawdopodobnie dłużej w godzinach szczytu, a potem może upłynąć kolejne 24 godziny po zatwierdzeniu, więc pamiętaj o planowaniu z wyprzedzeniem.

Weź pod uwagę, że Amazon zawiera listę ograniczeń i wskazówek dotyczących treści A+ oraz płatne i bezpłatne wersje treści A+, które mają wpływ na rodzaje treści, które możesz dodawać. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych ograniczeń i ograniczeń, zapoznaj się z ich Strona „Informacje” o treści A+.

3. Zbuduj swoją witrynę sklepową

W końcu nadszedł czas, aby zbudować swój Amazon storefront, wielostronicową bazę główną dla Twojej marki, która zawiera cały katalog, historię Twojej marki i wciągające media. Twoja witryna sklepowa ma własny link, dzięki czemu możesz kierować konsumentów do określonej strony produktu lub całego katalogu, w zależności od potrzeb marketingowych.

Aby rozpocząć, zaloguj się do Seller Central. Kliknij „Sklepy”, a następnie „Zarządzaj sklepami”, a następnie „Utwórz sklep”. Następnie wybierz szablon dla swojej witryny sklepowej, a następnie otwórz Konstruktor sklepów.

Tenzinga Amazon przykład sklepu

Stamtąd możesz użyć Menedżera stron, aby dodawać strony, zmieniać kolejność lub dodawać zawartość za pomocą Menedżera kafelków oraz wybierać produkty, które chcesz wyświetlać w widocznym miejscu. Możesz także zdecydować się na użycie dynamicznych widżetów do automatycznego wypełniania przestrzeni na podstawie słów kluczowych, bestsellerów i nie tylko.

Rekommenderad:  Amazon Research wprowadza 3A (przybliżenie, adaptacja, anonimizacja): ramy dla ochrony prywatności Udostępnianie danych szkoleniowych dla uczenia maszynowego

Gdy skończysz, skorzystaj z okna podglądu, aby upewnić się, że Twoja witryna sklepowa wygląda dobrze, a następnie prześlij ją do zatwierdzenia! Może to potrwać kilka dni, a nikt nie lubi odrzucenia, więc upewnij się, że obserwujesz AmazonKreatywne wytyczne.

4. Utrzymaj to!

Ostatni krok do zbudowania Amazon storefront ma go utrzymać! W miarę rozwoju Twojej firmy i dodawania nowych i ekscytujących produktów upewnij się, że są one reprezentowane na Twojej stronie głównej.

Możesz także wyświetlić swoje spostrzeżenia w dowolnym momencie, przechodząc do „Konstruktora sklepów”, a następnie klikając „Statystyki”. Stamtąd możesz zobaczyć wyświetlenia strony, odwiedzających, sprzedaż, a nawet określić, skąd pochodzi ruch, dzięki czemu możesz dostosować strategię marketingową do potrzeb. Szczęśliwy sprzedaży!

Nadal masz problemy? Sprawdź to przewodnik wideo więcej pomocy.

Jak promować swoje Amazon Witryna sklepowa: porady i wskazówki

Teraz, gdy twój Amazon witryna sklepowa jest gotowa do użytku, musisz ją wypromować! Amazon to ogromny rynek z wieloma różnymi opcjami, więc będziesz chciał skorzystać z każdej możliwej przewagi. Oto kilka porad i wskazówek na początek:

Amazon Kody kuponów

Przy tak wielu podobnych opcjach dla każdego wyszukiwania, oferowanie zachęt może dać ci przewagę nad konkurencją. Jednym ze sposobów, w jaki możesz to zrobić, jest użycie Amazon kody kuponów. Możesz utworzyć te kupony, aby uzyskać określoną kwotę w dolarach lub określony procent zniżki. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Amazon kupony działają tutaj dla marek.

Amazon oferuje również kilka innych rodzajów promocji, w tym kody rabatowe, które klienci wprowadzają przy kasie. Są to zazwyczaj najlepsze opcje dla twórców treści lub ambasadorów marki, ponieważ łatwiej je udostępniać i można je skonfigurować tak, aby działały przez dłuższy czas. Ta strategia to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki oprócz możliwej sprzedaży.

Wydawaj na sponsorowane reklamy produktów

Jeśli masz trochę dodatkowych pieniędzy na reklamę, spróbuj zapłacić Amazon’S Reklamy produktów sponsorowanych. Dzięki temu Twój produkt pojawi się wcześniej Amazonwyników wyszukiwania, dzięki czemu możesz poprawić widoczność i zwiększyć sprzedaż. Możesz nawet kontrolować, które słowa kluczowe lub produkty są kierowane, lub usiąść i pozwolić Amazon automatycznie dopasowują reklamy.

Rekommenderad:  12 rzeczy, które musisz wiedzieć już teraz, aby zwiększyć sprzedaż i generowanie leadów

Dodatkowym atutem reklam sponsorowanych produktów jest to, że są one rozliczane według kosztu kliknięcia i możesz ustawić własny budżet, dzięki czemu zapłacisz rozsądną dla siebie kwotę i to dopiero po opłacie za kliknięcie!

Pracuj z twórcami

Twórcy treści mogą pomóc zwiększyć ruch na Twojej stronie Amazon storefront, udostępniając treści na ich temat Instagram konto, konto TikTok i nie tylko, dołączając link do Twojej witryny sklepowej.

Platforma wideo TikTok w ciągu ostatnich kilku lat gwałtownie wzrosła do głównego nurtu popularności, z oszałamiającą miesięczną bazą aktywnych użytkowników wynoszącą 1 miliard. Hashtagi lubią #TikTokZmusił mnie do kupienia I #Znaleziono to na Amazonie są niezwykle popularne i przyczyniają się do milionów dolarów sprzedaży, którą TikTokkerzy nadal napędzają Amazon.

Twórcy treści mają wyjątkową pozycję, aby przyciągnąć ruch z powrotem Amazon na kilka różnych sposobów. NA Instagramchociaż twórcy nie mogą dodawać linków do podpisów postów, mogą kierować swoich obserwujących do linku w ich biografii, a nawet umieszczać naklejkę z linkiem w swoich Instagram Historie. W TikTok twórcy mogą ustnie powiedzieć widzom, aby sprawdzili Twój produkt Amazonlub udostępnij działający kod rabatowy Amazon jako sposób na zachęcenie do zwiększenia ruchu i zakupów.

Wiemy, że pozyskiwanie twórców do promowania Twoich produktów może być trudne. Dlatego my zajmujemy się za Ciebie tymi trudnymi częściami, od identyfikacji twórców w Twojej niszy, przez wysyłanie im Twoich produktów, aż po raportowanie wyników. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie i obserwować, jak napływają kliknięcia — ale zaczyna się to dopiero po rozmowie z naszymi ekspertami ds. marketingu od konsumentów do konsumentów. Napisz do nas Dzisiaj!

Table of Contents