Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak tylko Elon Musk mógł zbudować Teslę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak tylko Elon Musk mógł zbudować Teslę

Dla wielu przedsiębiorców Elon Musk jest ich bohaterem; potrafi przełamywać aktualne trendy rynkowe, być zuchwałym i budować innowacyjną firmę. Ale z kim tak naprawdę lubi pracować Elon Musk i jaki był sekret budowy Tesli?

NA Program radiowy dla małych firm w tym tygodniu, dziennikarzu Tima Higginsa o którym pisze Apple, Tesla i inne firmy technologiczne dla The Wall Street Journal spędziły ponad dekadę, informując o biznesie samochodowym od Detroit po Dolinę Krzemową, dając mu miejsce w pierwszym rzędzie w dramacie Tesli. Jego nowa książka nosi tytuł „Power Play: Tesla, Elon Musk, and the Bet of the Century”.

Jak Elon Musk zbudował Teslę

Zapytałem Tima o wszystkie historie, które słyszysz o Elonie Musku io tym, jaki jest ekscentryczny; szybko wpadają w furię, jak spontaniczne zwalnianie ludzi na hali fabrycznej. Mówi, że „zmienianie świata jest trudne… tworzenie najcenniejszej firmy samochodowej na świecie wiąże się z wieloma dodatkowymi szkodami. Czasami Elon Musk jest bohaterem, a czasami złoczyńcą. Jest wrażliwy na sposób, w jaki ludzie go postrzegają, ale z jednej strony jest inspirujący, ale jest także samozwańczym nano-menedżerem; ma temperament, który eksploduje na pozornie małych rzeczach, aby ukształtować Teslę…”.

Tim mówi, że pierwszą miłością Muska był Space X, a Tesla był „projektem pobocznym”. Kiedy niektórzy z założycieli Tesli zwrócili się do niego jako inwestora, przejęła jego wizja, że ​​samochód elektryczny może być ambitny i nie pełen kompromisów. Był skierowany do nabywców samochodów sportowych, którzy posiadali BMW 3 seria i Prius. Jego apetyt na ryzyko pozwolił Telsie dotrzeć tam, gdzie chciał. Jak powiedział Tim, „niektóre się opłaciły, a niektóre nie…. Telsa atakuje każdego dnia, jakby ktoś chciał ich dopaść…” Omawia, że ​​wiele funkcji pochodzi z własnego życia Muska; czyli ma pięcioro dzieci, więc w aucie musiało się zmieścić siedem osób.

Rekommenderad:  Dlaczego użytkownicy opuszczają Twoją witrynę (i jak możesz temu zapobiec)

Kiedy ludzie mówią, że coś jest niemożliwe, Musk może wyrazić wizję przyszłości i zebrać pieniądze, aby sfinansować firmę samochodową. Tim uważa, że ​​Telsa jest najcenniejszym producentem samochodów, ale pod pewnymi względami wciąż jest startupem. Tesla wciąż boryka się z modelem sprzedaży i serwisu, ponieważ sprzedaje bezpośrednio klientowi, a nie dealerowi, który zajmuje się serwisem pojazdów.

Posłuchaj całej fascynującej historii Elona Muska w programie The Small Business Radio Show.