Jak udostępniać dane w AnyDesk

W tym artykule pokażemy Ci sposób przesyłania i udostępniania plików na komputerze na dowolnym innym urządzeniu korzystającym z AnyDesk. AnyDesk to program, który służy jako pilot do sterowania komputerem. Zasadniczo możesz podłączyć komputer do drugiego urządzenia. AnyDesk obsługuje wiele systemów operacyjnych i wiele różnych urządzeń. Na przykład możesz pobrać AnyDesk na Windows, Linux, Mac i urządzenia IOS. To oprogramowanie jest bardzo praktyczne i przydatne, a wiele osób na całym świecie korzysta z niego codziennie. Możesz z niego korzystać za darmo, jeśli jesteś osobą, która musi tylko podłączyć swoje urządzenia. Ale jeśli jesteś częścią jakiejś firmy, musisz płacić miesięczną opłatę, która jest naprawdę przystępna. Opłata miesięczna kosztuje około 10 dolarów, co jest naprawdę tanie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak przesyłać własne pliki między urządzeniami za pomocą AnyDesk.

Zobacz także: AnyDesk vs TeamViewer

Jak udostępniać dane w AnyDesk 1

Opcja Menedżera plików to opcja w AnyDesk, która działa osobno i działa w tle na osobnej karcie. Ta opcja Menedżera plików uruchamia się tylko wtedy, gdy zażądasz sesji między urządzeniami. Nie możesz po prostu kopiować plików Windowsmusisz wykonać inną pracę. A oto kilka wskazówek, kroków i przycisków, których możesz użyć, aby przenieść swoje pliki na inne urządzenie Windows.

  • Przycisk Prześlij to przycisk, który rozpocznie proces przesyłania wybranych plików między urządzeniami.
  • Przycisk pobierania to przycisk, który pomaga wybrać pliki na komputerze. Za pomocą tego przycisku zaczynasz przygotowywać pliki do procesu przesyłania.
  • Przycisk urządzenia zdalnego służy do wyświetlania katalogu współpracy z innym urządzeniem.
  • I na koniec, przycisk To urządzenie to przycisk, który pokazuje twój bieżący katalog urządzenia, którego używasz, a więc twoje obecne urządzenie.

Aby móc przesyłać pliki na urządzenie Mac, najpierw musisz zainstalować aplikację AnyDesk na komputerze i na drugim urządzeniu. Możesz pobrać go z tego linku: https://anydesk.com/en. Następnie możesz zacząć wykonywać poniższe czynności:

  • Po zakończeniu procesu pobierania i instalacji musisz otworzyć oprogramowanie AnyDesk na komputerze Mac.
  • Powinieneś zobaczyć swój identyfikator po lewej stronie aplikacji. Ten identyfikator należy wprowadzić w aplikacji innego urządzenia, na które chcesz przesłać swoje pliki. Otwórz aplikację AnyDesk również na tym drugim urządzeniu i kliknij przycisk Parowanie. Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o podanie identyfikatora komputera. Po prostu wpisz go w wybranym miejscu i kliknij przycisk Paruj. Po upewnieniu się, że podłączyłeś i sparowałeś swoje urządzenia, przejdź do następnego kroku, aby kontynuować.
  • Następnie musisz znaleźć pliki, które chcesz przenieść z komputera na drugie urządzenie. Kiedy je znajdziesz, skopiuj je wszystkie do schowka. Wkrótce na drugim urządzeniu powinno pojawić się powiadomienie z prośbą o potwierdzenie żądania przesłania pliku. Zaakceptuj to, klikając ikonę Transfer pliku, aby rozpocząć udostępnianie. Proces udostępniania i przesyłania rozpocznie się za kilka minut. Nie będzie to długo potrwać, jeśli masz dobre połączenie z Internetem.