Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak ukończyć misję Double Cross DMZ w Warzone 2

Jeśli masz trudności z ukończeniem misji Double Cross DMZ w Warzone 2, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo pomocny. W tym poradniku dowiesz się jak wziąć udział w misji Double Cross DMZ w Warzone 2.

Kroki, aby ukończyć misję Double Cross DMZ w Warzone 2

#1 Przygotowanie i wyzwania w misji Double Cross DMZ

Misja Double Cross DMZ to misja frakcji zredagowanej poziomu 3, która testuje twoje umiejętności i możliwości do granic możliwości. To zadanie składa się z trzech części, które musisz ukończyć, aby otrzymać nagrody. Musisz wyeliminować potężnego wrogiego dowódcę, przejąć jego broń i wyrzucić ją do śmietnika.

Wyspa Ashika to lokalizacja misji, która jest najnowszą lokalizacją na mapie DMZ. Aby pomyślnie ukończyć misję, musisz być dobrze wyposażony i dobrze przygotowany. Będziesz musiał stawić czoła trudnym wrogom, takim jak Wheelson i Bombmaker, a obaj będą potrzebować pełnego pancerza i odpowiedniej siły ognia, aby je pokonać.

#2 Eliminacja wrogiego dowódcy i przejęcie jego broni

Jak ukończyć misję Double Cross DMZ w Warzone 2

Wheelson to mały, demoniczny dron naziemny, który może zabić wszystko w swoim promieniu. Aby wyłączyć bota, musisz użyć sprytu i umiejętności hakerskich, aby otworzyć drzwi zamku Tsuki. Zamek Tsuki znajduje się w centrum wyspy Ashika i jest silnie strzeżony przez żołnierzy Kompanii Cieni 3 poziomu, broń i podstępnych facetów z tarczami do zamieszek. Powinieneś być przygotowany na to, że za każdym rogiem natkniesz się na wiele min i claymores.

Po dotarciu na najwyższe piętro zamku napotkasz potężnego wroga uzbrojonego w kuszę z zielonym laserem. To jest facet, którego szukasz w ramach tej misji – Bombmaker. Musisz go wyeliminować i zdobyć jego broń. Gdy pokonasz wroga, będziesz mógł zebrać jego upuszczoną kuszę. Nadszedł czas, aby wziąć broń i się jej pozbyć.

# 3 Pozbycie się broni wroga i ukończenie misji

Ostatnim celem misji Double Cross DMZ będzie zlokalizowanie jednego z martwych punktów gry na wyspie Ashika i pozbycie się Kuszy. Po znalezieniu martwego punktu możesz go łatwo tam zrzucić. Musisz jednak uważać, aby nie przechowywać kuszy jako trzeciej broni w plecaku. Jeśli to zrobisz, ryzykujesz utratę go i będzie to straszny cios dla twojej misji. Zamiast tego musisz mieć kuszę jako broń główną lub dodatkową, ponieważ noszenie jej będzie mądrym pomysłem. Aby zdeponować Kuszę Twórcy Bomb, będziesz mógł użyć dowolnego z czterech Martwych Zrzutów na mapie Wyspy Ashika.