Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak ukończyć Świątynię Tukarok w Zelda Łzy Królestwa

Kapliczka Tukarok to jedna z kapliczek, które można znaleźć w regionie Lanayru Wetlands w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jest to część zadania pobocznego, ponieważ musisz znaleźć lokalizację Świątyni Tukarok, rozwiązać zagadki i przejść szlakiem „Forward Force”, zanim zdobędziesz skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Jeśli masz trudności z ukończeniem tego zadania, ten poradnik będzie Ci bardzo pomocny. W tym poradniku dowiesz się jak ukończyć Świątynię Tukarok w grze Zelda Tears of the Kingdom.

Po wejściu do Świątyni Tukarok znajdziesz spokojną, magiczną okolicę skrywającą różne zagadki. Te łamigłówki będą dla Ciebie wyzwaniem do interakcji z otoczeniem i wykonywania inteligentnych ruchów w celu osiągnięcia postępu. Aby kontynuować, będziesz musiał sprytnie się poruszać, korzystać z różnych mechanizmów i maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości. Przewodnik zawiera przydatne wskazówki, które pomogą Ci stawić czoła wyzwaniom sanktuarium i zdobyć cenne Światło Błogosławieństwa.

Podróż przez świątynię Tukarok to nie tylko gra sprytu, ale także miara twojej wytrwałości w rozległym świecie Zelda: Tears of the Kingdom.

Jak ukończyć Świątynię Tukarok w Zelda Tears of the Kingdom

Jak ukończyć Świątynię Tukarok w Zelda Tears of the Kingdom

Istnieją różne części Świątyni Tukarok, obejmujące trzy pokoje z zagadkami i ostateczny cel. Plan będzie polegał na przeprowadzeniu metalowej kuli przez każdy z trzech pokoi i do centralnego korytarza, aby otworzyć ostatnie pomieszczenie.

Przeczytaj także: Jak pokonać Phantoma Ganona w Zelda Tears of the Kingdom (TotK)

Świątynia Tukarok Część 1

Zacznij od pobiegnięcia do przodu i zeskoczenia na dół, by znaleźć wózek i piłkę. Następnie należy przymocować kulkę do karty za pomocą Ultrahandu przed jej przesunięciem tak, aby znajdowała się tuż przed jamą lawową, skierowaną w kierunku jazdy. Następnie wskocz na pokład i uderz mieczem w koła, gdy będziesz gotowy do jazdy.

Świątynia Tukarok Część 2

Po przejściu przez lawę należy odczepić kulę i przenieść ją do następnego pomieszczenia. W tej sekcji będzie wiele rozwiązań –

Zacznij od zignorowania urządzenia Zonai. Następnie musisz przymocować piłkę do klocka po prawej stronie pomieszczenia, zanim przeniesiesz ją na koniec toru. Po puszczeniu automatycznie zsunie się w dół. Nie powinieneś się tym martwić, po prostu udaj się na koniec pomieszczenia, zanim wejdziesz po drabinie.

Ze szczytu platformy będziesz mógł przewinąć blok, aby przywrócić go do siebie. Następnie należy chwycić i odłączyć piłkę, a zostaniesz posortowany.

Świątynia Tukarok Część 3

Musisz przenieść piłkę do następnego pokoju i przymocować ją do wózka za pomocą kół. Zanim zrobisz cokolwiek innego, powinieneś zatrzymać się i wyruszyć na poszukiwanie skarbów.

Spójrz w wodę na lewo od pomieszczenia i użyj Ultraręki, aby dostrzec skrzynię. Będzie świecić łatwo, więc nie będziesz mieć problemów z jej dostrzeżeniem. Wyłów go z wody, a otrzymasz mocny miecz Zonaite.

Następnie chwyć małą deskę za sobą i przymocuj ją do koła karty. Zasadniczo będziesz tutaj robić wiosła. Jeśli bez nich wrzucisz wózek do wody, to donikąd nie pojedzie.

Teraz powtórz to samo po drugiej stronie i wrzuć kartę do wody. Następnie wskocz na niego, a gdy będziesz gotowy, uderz mieczem w kierownicę i obserwuj, jak wiosło płynie po wodzie. Jeśli spadniesz, zawsze możesz wspiąć się po drabinie po lewej stronie pomieszczenia i pobiec chodnikiem.

Świątynia Tukarok Część 4

Na koniec musisz odłączyć piłkę, a następnie zastąpić ją oczywistym przyciskiem. Od tego momentu powinieneś przenieść go do pojemnika w korytarzu, w którym zacząłeś, aby otworzyć ostatnie drzwi. Na koniec wejdź w interakcję z pieczęcią, aby zebrać Światło Błogosławieństwa i ukończyć Świątynię Tutarok.

Źródło zdjęcia – vg247.com