Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak ukończyć tylko dziecko w Honkai Star Rail?

Honkai Star Rail to ekscytująca gra z wieloma postaciami i misjami, które uzależniają graczy od gry. Jedną z wielu misji w grze jest misja Jedyne dziecko.

To epicka przygoda w Honkai Star Rail w okręgu administracyjnym Jarilo-VI. Aby uzyskać dostęp do tej misji, musisz ukończyć misję Ekspresu Czasu. Ta misja ma na celu sprawdzenie twoich umiejętności i zdolności, co może być trudnym wyzwaniem dla niektórych graczy.

Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie. W tym poradniku dowiesz się jak ukończyć misję Tylko dziecko w Honkai Star Rail.

Kroki, aby ukończyć „Tylko dziecko” w Honkai Star Rail?

Jak ukończyć Tylko dziecko w Honkai Star Rail?

Aby rozpocząć podróż, powinieneś spotkać się z rodzeństwem Landau przy kolejce linowej prowadzącej do mistycznych Zaświatów. Po dotarciu na miejsce powinieneś udać się do kliniki, aby porozmawiać z Olegiem i otrzymać wskazówki na temat przyszłej przygody. W klinice powinieneś spotkać Natashę, Olega i Geparda. Będą omawiać relacje pomiędzy Strażnikami Srebrnogrzywych i Wildfire.

Kiedy już zaangażujesz się w rozmowę, nastąpi nagły atak potwornych istot w kopalniach, który wepchnie cię w pilną sytuację. Serval, która jest Twoim zaufanym sojusznikiem, poprosi Cię o towarzyszenie jej w Wycieczce Odkrywczej, aby stawić czoła zagrożeniu. Będziesz musiał poświęcić chwilę lub dwie na opracowanie strategii i wyposażenie się na nadchodzącą bitwę w misji „Tylko dziecko”.

Musisz pozwolić, aby znaczniki zadań były Twoją pomocą w nawigacji i prowadziły Cię do następnego celu. Powinieneś podążać nimi, ponieważ rozbieżne ścieżki nie kryją żadnych godnych uwagi skarbów. Musisz nadać priorytet swojemu bezpieczeństwu, lecząc się w Kotwicy Pożywienia, zanim odważysz się uratować ich przed niebezpieczeństwem.

W drodze do celu otrzymasz wiadomość od NPC, że na końcu ścieżki czai się potężny przeciwnik. Po bitwie powinieneś wrócić do kliniki, aby omówić z drużyną wszystko, co wydarzyło się podczas Wycieczki Eksploracyjnej. Po omówieniu tej sytuacji Serval poprosi ciebie i Geparda o spotkanie z Servalem w Everwinter Hill. Po przybyciu na miejsce Serval rozbije gitarę elektryczną, co będzie oznaczać koniec misji „Tylko dziecko”.

Źródło zdjęcia: honkai-star-rail.fandom.com/wiki/Character