Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak ukończyć zadanie Bunkier, część 1 w Escape from Tarkov

W Escape from Tarkov czeka na Ciebie wiele ekscytujących zadań i wyzwań. Po ukończeniu Trader Prapor otrzymasz zadanie Bunker Part 1. Zadania takie jak te będą niesamowitym sposobem na zdobycie niezbędnego sprzętu i amunicji, które można wykorzystać do zwiększenia swoich szans na przetrwanie w grze.

Jeśli masz trudności z ukończeniem tego zadania, ten przewodnik będzie dla Ciebie pomocny. W tym poradniku dowiesz się jak ukończyć zadanie Bunkier część 1 w Escape from Tarkov.

Jak ukończyć zadanie Bunkier, część 1 w Escape from Tarkov

Jak ukończyć zadanie Bunkier, część 1 w Escape from Tarkov

Zadanie to odbywa się na Mapie Rezerw, która jest opuszczoną tajną bazą wojskową pełną zaopatrzenia i Najeźdźców. Aby odblokować zadanie, gracze muszą mieć poziom 10 lub wyższy. Oto trzy zadania cząstkowe, które będą potrzebne do ukończenia zadania Bunkier, część 1 w Escape from Tarkov

  • Poszukaj podziemnego bunkra
  • Wejdź do sterowni bunkra
  • Na koniec wyodrębnij mapę

Podziemny bunkier będzie zlokalizowany pod kompleksem helikopterów obecnym na Mapie Rezerwatu. Najszybszą drogą do bunkrów będzie budynek Białego Króla obok helikoptera. Budynek można nawet rozpoznać po napisie „Witajcie w piekle” umieszczonym przed wejściem głównym. Następnie powinieneś wejść do budynku, a następnie skręcić w lewo w stronę zamkniętych drzwi wejściowych do schodów znajdujących się poniżej. Następnie zejdź po schodach w stronę otwartych, białych, metalowych drzwi. Oznacza to, że ukończyłeś pierwsze pytanie.

Następnie należy wejść do bunkra i udać się w lewo do pomieszczenia o zielonych ścianach. Następnie skręć w lewo na końcu pokoju, aby znaleźć zielone skrzynki elektryczne, zanim wejdziesz do drzwi na końcu korytarza. W tym miejscu będziesz szukać zamkniętych metalowych drzwi pomiędzy skrzynkami elektrycznymi. To jest pomieszczenie kontrolne. Powinieneś wejść i zrabować wszystko, co znajdziesz, a następnie opuścić obszar, aby ukończyć zadanie.