Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo

Niezależnie od tego, czy martwisz się obraźliwymi komentarzami, czy po prostu masz dość oglądania tych małych serc wyskakujących z wielu filmów na żywo, które oglądasz i rujnujących ten moment, istnieje sposób, aby cieszyć się Instagram Wideo na żywo bez martwienia się o komentarze.

Przeczytaj artykuł, aby uzyskać więcej informacji

W końcu to, że oglądasz ten sam film, co inni ludzie, nie oznacza, że ​​musisz dbać o to, co wszystkie inne osoby mają do powiedzenia na temat filmu, a często komentarze nie są zbyt przydatne, dodając doceniam twoje doświadczenie. A może po prostu uważasz, że komentarze rozpraszają uwagę i zabierają czas Instagram Posty na żywo.

W tym artykule TechJunkie omówimy najnowsze metody ukrywania Instagram Komentarze na żywo, abyś mógł zrelaksować się oglądając filmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyłączyć lub filtrować komentarze do tworzonych filmów na żywo, zapoznaj się z sekcją Ukrywanie komentarzy na temat Instagram Relacja na żywo.

Dla tych z Was, którzy chcą oglądać filmy bez komentarzy Instagram Na żywo, czytaj dalej, ponieważ ten artykuł pokaże, jak to zrobić.

Obecny Instagram Komentarze na żywo Doświadczenie

W tej chwili, gdy oglądasz czyjeś wideo na żywo, jesteś poddany potokowi emoji i opinii innych osób oglądających film, co dla wielu osób jest w najlepszym razie rozpraszające.

Nie możesz po prostu obejrzeć wideo; musisz być częścią całego doświadczenia. To nie jest tak naprawdę opcjonalne. Niestety nie można po prostu zrezygnować z zalewu komentarzy i emotikonów pojawiających się podczas oglądania Instagram Filmy na żywo.

Może to być denerwujące dla wielu użytkowników, którzy chcą tylko zobaczyć, jakie są ich ulubione konta, bez zbędnego bałaganu.

Ukrywanie komentarzy na urządzeniach mobilnych

Oto problem. Był jeden prosty i łatwy sposób na ukrycie komentarzy na żywo podczas oglądania. Ale nowsze Instagram aktualizacja wyeliminowała koncepcję prostoty.

Kiedyś wystarczyło tylko raz dotknąć samego wideo, aby zniknęły wszystkie komentarze i ikony. Następnie wystarczyło ponownie dotknąć, aby je przywrócić. Przełączanie i wyłączanie komentarzy było proste i szybkie, w zależności od twoich preferencji.

Teraz, jeśli dotkniesz wideo, możesz przewinąć go do przodu lub do tyłu o 15 sekund (oczywiście, jeśli nie oglądasz go na żywo). Jest to poręczne i wygodne, dla pewności. Ale jak sprawić, by komentarze zniknęły z twojego widoku?

Jak dotąd nie zgłoszono żadnej metody. Ale możesz się założyć Instagram będzie coś czekało na skrzydłach na przyszłą aktualizację, ponieważ pozbycie się istniejącej funkcji prawie zawsze prowadzi do wypychania. W międzyczasie będziesz musiał oglądać filmy bez komentarzy na pulpicie.

Ukrywanie komentarzy na pulpicie

Można to zrobić za pomocą rozszerzenia Chrome IG Story. Jeśli to brzmi znajomo, to dlatego, że to samo rozszerzenie umożliwia pobieranie plików innych osób Instagram filmy na komputer. Nawiasem mówiąc, pozwala także na oglądanie tych filmów bez hałasu.

 1. otwarty Google Chrome.
 2. Znaleźć Historia Chrome IG rozbudowa.
 3. Kliknij Dodaj do Chrome. Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 1
 4. Kliknij Dodaj rozszerzenie. Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 2

Instalacja może zająć chwilę. Po zakończeniu zobaczysz komunikat informujący, że jest gotowy do użycia. Będziesz mógł uzyskać dostęp do rozszerzenia w dowolnym momencie, patrząc w prawy górny róg okna przeglądarki i klikając ikonę.

Teraz możesz pobierać filmy, które chcesz oglądać, i przeglądać je bez żadnych komentarzy lub przypływu emotikonów. Po prostu idź do InstagramWitryna, której chciałbyś użyć Instagram z pulpitu, a następnie postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Kliknij ikonę rozszerzenia. Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 3
 2. Wybierz z listy artykułów znajomych (filmy na żywo powinny się tu pojawić po ich zakończeniu) lub przeglądaj wybrane filmy na żywo.
 3. Kliknij ikonę pobierania po prawej stronie. Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 4
 4. Otwórz pobrany plik zip.
 5. Kliknij dwukrotnie plik w nim, aby wyświetlić wideo.

Teraz możesz oglądać wideo bez komentarzy w dowolnym momencie. Prawdopodobnie brzmi to jak zdrowy rozsądek dla większości z was, którzy to czytają, ale pamiętajcie, że nie można pobrać wideo na żywo, dopóki nie zostanie ukończone, więc jeśli twój kumpel jest gruby, będziesz musiał albo poczekać do czasu zakończenia wideo na żywo lub będziesz musiał znosić komentarze, jeśli chcesz oglądać wideo na żywo.

Czy możesz zablokować niektóre słowa na Instagram?

Istnieje sposób na odfiltrowanie określonych słów Instagram, i możesz ukryć nieodpowiednie komentarze przed wyświetlaniem się w filmie na żywo lub w dowolnym ze swoich postów. Jest to domyślnie włączone, więc nie musisz sam go włączać ani wyłączać. Jeśli jednak chcesz włączyć nieodpowiednie komentarze, możesz to zrobić.

Poniższe informacje pochodzą z Instagram strona internetowa na temat filtrowania komentarzy:

Filtrowanie komentarzy do Instagram aplikacja na urządzenia z Androidem i iOS

 1. Przejdź do swojego profilu i dotknij Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 5.
 2. Kran Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 6Ustawienia.
 3. Kran Prywatność > Komentarze.
 4. Stuknij obok Ukryj obraźliwe komentarze żeby to włączyć.

Możesz także włączyć filtr słów kluczowych, aby ukryć komentarze zawierające określone słowa, frazy, liczby lub emotikony, których chcesz uniknąć.

 1. Przejdź do swojego profilu i dotknij Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 5.
 2. Kran Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 6Ustawienia.
 3. Kran Prywatność > Komentarze.
 4. Stuknij obok Filtr ręczny żeby to włączyć.
 5. Wprowadź określone słowa, frazy, liczby lub emotikony w polu tekstowym, aby odfiltrować komentarze.

Filtrowanie komentarzy na komputerze lub przeglądarce mobilnej

 1. Wejdź na instagram.com na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
 2. Kliknij Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 9 a następnie kliknij Jak ukryć komentarze na temat Instagram Relacja na żywo 10.
 3. Kliknij Prywatność i ochrona > Edytuj ustawienia komentarzy.
 4. Wprowadź określone słowa, frazy, liczby lub emotikony w polu tekstowym, aby odfiltrować komentarze, a następnie kliknij Zatwierdź. Możesz także kliknąć, aby zaznaczyć pole obok Użyj domyślnych słów kluczowych aby ukryć komentarze zawierające często zgłaszane słowa kluczowe w swoich postach.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł TechJunkie Instagram Na żywo, możesz także cieszyć się z Do Instagram Show na żywo, kto ogląda?

Twarzowy Instagram sławny to dużo ciężkiej pracy. Zrób krok przed wszystkimi i zrób to spójrz na tę książkę.

Czy masz jakieś ulubione? Instagram porady i wskazówki? Jeśli tak, powiedz nam o nich w komentarzach poniżej!