Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak ulepszyć stare filmy online za pomocą trybu świadomego w Operze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ulepszyć stare filmy online za pomocą trybu świadomego w Operze

Użyj funkcji Lucid Mode w Operze, aby wzbogacić wideo online subtelną ostrością i kolorem.

Filmy w wysokiej rozdzielczości zniechęciły nas do filmów, które nie zawierają tych samych szczegółów. Tryb Lucid w Operze to funkcja przeglądarki, która ma na celu ulepszenie wideo i obrazów za pomocą jednego kliknięcia. W tym artykule dowiesz się, jak włączyć tryb świadomy i sprawdzić, czy rzeczywistość potwierdza twierdzenie Opery.

Co to jest tryb świadomy?

Tryb świadomy to funkcja ulepszania wideo w Operze. Jak stwierdzono, twierdzi, że poprawia jakość filmów i obrazów online, zwiększając ostrość i przejrzystość. Tryb świadomy działa na wszystkich filmach online, np. YouTubeTIK Tok, Instagram, FacebookI Twitter.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

To nie jest magiczny przycisk; zamiast tego wykorzystuje akcelerację sprzętową GPU twojego komputera i filtr wyostrzający CSS pod maską.

Ulepszenie wideo jest domyślnie wyłączone, ale można je włączyć na trzy sposoby.

Włącz (i wyłącz) Opera Lucid Mode

Włączanie i wyłączanie trybu świadomego jest łatwe dzięki trzem metodom udostępnianym przez Operę. Możesz skonfigurować go tak, aby działał we wszystkich filmach online lub włączyć go dla poszczególnych filmów za pomocą trzeciej opcji (nakładka przycisku trybu świadomego).

  1. Wybierz Łatwe ustawienie (aby otworzyć pasek boczny) > tryb świadomy > Przełącznik Wyostrz filmy we wszystkich witrynach i/lub Wyostrz obrazy we wszystkich witrynach.
  2. Wpisz opera://settings/lucidMode w pasku adresu, aby wyświetlić opcje trybu świadomego.
  3. Odtwórz wideo i wybierz Tryb świadomy nakładkę przycisku, aby ulepszyć wideo lub je wyłączyć.

Note: Przycisk nakładki trybu świadomego nie pojawia się na pełnym ekranie YouTube wideo.

Czy tryb świadomy pomaga?

Jak pokazuje oficjalne wideo Opery, tryb Lucid powoduje, że są starsze YouTube filmy wyglądają lepiej dzięki zwiększeniu ostrości i jasności. Tak długo, jak wideo online jest rozmyte, uzyskasz pewien przebieg. Nie musisz też polegać na wielu internetowych i programowych ulepszaczach wideo, aby cieszyć się swobodnym oglądaniem filmów. Ale to wciąż wczesna iteracja, która nie zawsze może dać najlepsze wyniki. W naszych testach było kilka trafień i chybień. Tak więc najlepszą opcją byłoby naciśnięcie przycisku Lucid mode na wybranych filmach zamiast wyostrzania filmów i obrazów we wszystkich witrynach.

Rekommenderad:  Jak uruchomić WordPressa lokalnie na Ubuntu?