Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 1

Jeśli twój iPhone lub iPad ma jailbreak, może być łatwo przesadzić z instalacją poprawek jailbreak. Podczas gdy głównym celem większości poprawek w jailbreak jest ulepszenie twojego telefonu, zawsze jest możliwe, że błędne lub źle zakodowane poprawki mogą stać się nieuczciwe i powodować więcej szkody niż pożytku; czasami czyniąc cały zestaw słuchawkowy chwilowo nieczynnym.

Chociaż na tę myśl wpada pewna panika, zwłaszcza gdy dzieje się to w przypadku ich własnego urządzenia z jailbreakiem, nie zawsze trzeba przywracać urządzenie i stracić jailbreak. W rzeczywistości, jailbreak unc0ver obsługuje funkcję, która pozwala na rozruch w stanie bez dostrojenia, co jest podobne do trybu bez podłoży, aby można było bezpiecznie uruchomić Cydię i odinstalować obrażenia. Pokażemy Ci, jak to zrobić w tym samouczku.

Co musisz wiedzieć

Ta metoda trybu awaryjnego jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy nie używają jailbreaka, i dlatego nie zalecamy wykonywania tego samouczka, jeśli użyłeś innego jailbreaka. Jeśli używałeś jarabreak checkra1n, mamy osobny samouczek pokazujący, jak przejść do trybu awaryjnego przez checkra1n, którego powinieneś zamiast tego użyć.

Warto również wspomnieć, że ta metoda działa tylko na urządzeniach obsługiwanych przez uncilver jailbreak. Oznacza to, że musisz mieć zgodne oprogramowanie układowe: iOS 11.0 do iOS 13.5.5 Beta 1 (Z wyłączeniem 12.3-12.3.2 i 12.4.2-12.4.7 na A7-A8 i 13.5.1).

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe kryteria i jesteś gotowy, aby przejść dalej, po prostu wykonaj czynności opisane poniżej.

Uruchamianie w trybie awaryjnym z unc0ver

Jeśli wydaje się, że nie możesz obsługiwać urządzenia z jailbreakiem po zainstalowaniu wadliwego ulepszenia jailbreak i nie możesz otworzyć Cydii, aby odinstalować wspomniane ulepszenie, wykonaj następujące kroki, aby przejść do trybu awaryjnego z unc0ver, aby móc kontynuować odinstalowywanie problematycznego dostrajać:

1) W razie potrzeby wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a lub iPada z jailbreakiem.

2) Uruchom aplikację unc0ver z ekranu głównego.

3) Stuknij w ustawienia koło zębate przycisk w lewym górnym rogu aplikacji:

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 2

4) Wyłącz Załaduj poprawki przełącznik w następnym interfejsie:

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 3

5) Stuknij w Gotowy przycisk w prawym górnym rogu, aby powrócić do głównego ekranu aplikacji unc0ver.

6) Przy wyłączonej opcji Load Tweaks kontynuuj ponowne łamanie telefonu za pomocą stuknięcia w niebieski przycisk Jailbreak przycisk:

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 4

unc0ver zacznie teraz wykorzystywać twoje urządzenie:

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 5

7) Po zakończeniu korzystania z zestawu słuchawkowego i wyświetleniu poniższego monitu dotknij ok przycisk:

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym za pomocą unilver jailbreak 6

Po ponownym uruchomieniu telefonu urządzenie powinno znajdować się w trybie awaryjnym, a Ty możesz uruchomić Cydię i bezpiecznie odinstalować niepoprawne ulepszenie jailbreak. Po zakończeniu możesz normalnie cofnąć i ponownie uruchomić jailbreak swojego telefonu, upewniając się, że obrócisz Załaduj poprawki przed ponownym włączeniem opcji.

Wniosek

W przypadku, gdy Tryb awaryjny podłoża nie jest w stanie ochronić Cię przed anomalią związaną z poprawkami w jailbreak, takimi jak niemożność odblokowania telefonu lub uruchomienia Cydii, wbudowany mechanizm trybu awaryjnego unc0ver zostanie poważnie włączony.

Co najważniejsze, nie zajmuje dużo czasu i może uniemożliwić przywrócenie urządzenia i utratę jailbreak.

Czy byłeś w stanie odinstalować wadliwą poprawkę jailbreak po użyciu opcji trybu awaryjnego unc0ver? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.