Jak ustawić niestandardowe dzwonki w telefonie iPhone za darmo (nie wymaga komputera)

Czy chcesz wiedzieć, jak bezpłatnie ustawić niestandardowe dzwonki w telefonie iPhone? Kontynuuj czytanie tego artykułu, nie więcej o tym.

Ponieważ uwielbiam technologii i napisać o tym na tym blogu, wielu moich znajomych i rodzina uważają mnie za geniusza, który może rozwiązać każdy problem mają, przynajmniej te techniczne.

Tak więc przez lata pojawiło się jedno szeroko rozpowszechnione zapytanie. Chodziło o iPhone’a.

Jak ustawić niestandardowy dzwonek na iPhonie.

Będąc facetem z Androidem, byłem bardzo ciekawy, jak trudno byłoby ustawić niestandardowy dzwonek na iPhonie. Ostatnim razem, gdy próbowałem ustawić niestandardowy dzwonek na iPhonie mojego przyjaciela, było to dość żenujące doświadczenie.

Ponieważ nie jest to tak łatwe, jak w Androidzie, możesz długo nacisnąć dowolny plik audio i da Ci możliwość ustawienia go jako dzwonka.

Jak właściwie ustawić niestandardowy dzwonek na iPhonie?

Głównie istnieją trzy sposoby ustawiania niestandardowych dzwonków w telefonie iPhone.

metoda 1

Pierwszym i najbardziej naturalnym krokiem jest zakup dzwonka w sklepie iTunes. Polecam, bo to nie jest tak drogie, wystarczy dla kogoś, kto ma się ustawić niestandardowy dzwonek co kilka miesięcy lub więcej, to doskonały dobrym rozwiązaniem.

Ponieważ jeśli pójdziesz dalej i wypróbujesz następną opcję, pociągniesz włosy.

metoda 2

Druga metoda polega na podłączeniu iPhone’a do komputera, na którym jest zainstalowany iTunes, aby można było utworzyć dzwonek i zsynchronizować go z iPhonem, aby można go było używać jako dzwonka.

Jest rok 2020 i jeśli musisz użyć komputera, aby wykonać proste zadanie ustawienia dzwonka na iPhonie, jest to dość śmieszne, więc nie powiem ci więcej na ten temat.

metoda 3

Trzecia metoda jest również dość trudna, ale nie jest tak frustrująca jak druga metoda. Ale to nie jest tak łatwe jak ta pierwsza metoda.

Ale jeśli ktoś, kto wciąż się zmienia swoje dzwonki teraz i potem. Myślę, że powinieneś nauczyć się tej trzeciej metody zamiast kupować niestandardowy dzwonek co tydzień.

Wymagałoby to zainstalowania dwóch aplikacji ze sklepu z aplikacjami; oba są bezpłatne.

    GarangeBand
    Ringtone Maker

Apple sam tworzy GarageBand, więc nie zawiera reklam. To niesamowita aplikacja, która pozwala tworzyć muzykę na iPhonie. Ale jeśli nie chcesz tworzyć muzyki na iPhonie, to ok, użyjemy jej tylko do stworzenia dzwonka.

Inna aplikacja do tworzenia dzwonków jest bezpłatna, ale obsługiwana przez reklamy. Ponieważ reklamy podczas korzystania z aplikacji. Aby pozbyć się aplikacji, sugeruję wyłączenie danych mobilnych, gdy korzystasz z aplikacji. (lub możesz także wyłączyć mobilną transmisję danych dla aplikacji w obszarze ustawień iPhone’a).

Teraz pobierz utwór, którego chcesz użyć jako niestandardowego dzwonka na iPhone’a. Możesz to łatwo zrobić z Internetu i na pewno wiesz, jak go pobrać.

Uruchom aplikację do tworzenia dzwonków i zaimportuj plik, którego chcesz użyć jako dzwonka. Następnie wykonaj czynności wymienione przez aplikację ekspres dzwonek, aur śledzić tutorial wymienionych poniżej.

Więc to było łatwe, prawda? Na blogu znajdziesz więcej interesujących artykułów, które ułatwią Ci życie w Tech.