Jak ustawić piksel 3 wibrować

Piksel 3 nie jest najnowszym urządzeniem mobilnym Google. Jest to jednak doskonały wybór dla tych, którzy lubią wysokiej jakości smartfon z wieloma wygodnymi opcjami.

Przed przejściem do bardziej skomplikowanych rzeczy, którymi jest Twój Pixel 3 można to zrobić, upewnij się, że podstawowa konfiguracja jest poprawnie skonfigurowana. Na przykład dźwięk i głośność. Czy wolisz telefon w trybie cichym, wibracyjnym, czy może słyszysz dzwonek? Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak dostosować te ustawienia.

Ustawienia dźwięku i wibracji w pikselach 3

W zależności od sytuacji możesz ustawić głośność telefonu na ciszej lub głośniej.

Jeśli chcesz ustawić swój piksel 3 wibrować, wykonaj następujące czynności:

 1. Znajdź przycisk głośności w telefonie i naciśnij go.
 2. Ikona pojawi się po prawej stronie ekranu, nad suwakiem.
 3. Stuknij ikonę, aż na ekranie pojawi się Wibracja.

Te same kroki spowodują wyciszenie telefonu lub ustawienie dzwonka, gdy nie będziesz już chciał używać Wibracji.

Jeśli jeszcze nie włączyłeś opcji Wibracja, a telefon zacznie dzwonić, możesz ją zatrzymać. Wystarczy nacisnąć przycisk głośności, aby wyciszyć dźwięk.

piksel 3 wibrować

Kolejny sposób, aby ustawić swój piksel 3 telefon na wibracje jest poprzez dostęp do ustawień dźwięku. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

 1. Na ekranie głównym przejdź do Ustawień.
 2. Znajdź sekcję Dźwięk i dotknij, aby otworzyć.
 3. Przesuń przełącznik suwaka Głośność dzwonka w lewo.
 4. Pojawi się mała ikona wibracji, a telefon będzie ustawiony wyłącznie na wibracje.

Czy Twoje połączenia wibrują jako pierwsze?

Od 2019 r. Urządzenia Pixel mają tę nową wygodną opcję. Pozwala zareagować, zanim telefon zacznie dzwonić na wypadek, gdybyś przypadkowo zostawił go na dzwonku. Oto jak uzyskać dostęp do tej opcji:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim Pixelu 3 telefon.
 2. Przewiń do sekcji Dźwięk i dotknij, aby otworzyć.
 3. Wybierz przycisk Wibruj dla połączeń.
 4. Zobaczysz następujące opcje: Nigdy nie wibruj, Zawsze najpierw wibruj i Wibruj, a następnie dzwoni stopniowo.
 5. Wybierz ostatnią opcję, aby ją włączyć.

Teraz, gdy ktoś do ciebie zadzwoni, Twój telefon nie zacznie dzwonić od razu. Najpierw zacznie wibrować, zanim zabrzmi sygnał dźwiękowy, stopniowo zwiększając się do pełnej głośności, dopóki nie odbierzesz połączenia lub rozmówca się poddaje.

Masz około pięciu sekund, aż telefon zacznie dzwonić. A nawet gdy tak się stanie, nie osiągnie maksymalnej głośności, jeśli wcześniej ustawiłeś niższy poziom głośności.

Jeśli wybierzesz Zawsze wibruj, telefon będzie wibrował przy każdym połączeniu przychodzącym. Możesz wyłączyć wibrację, wybierając opcję Nigdy nie wibruj.

ustaw piksel 3 wibrować

Jak zarządzać dźwiękami na pikselu 3

Sekcja Dźwięk pozwala zarządzać innymi funkcjami związanymi z połączeniami, alarmami i nie tylko.

Możesz dostosować głośność multimediów. Ta opcja dotyczy filmów odtwarzanych na telefonie lub w aplikacjach, otrzymywanych wiadomości głosowych itp. Jeśli chcesz dostosować głośność połączeń, poniżej zobaczysz osobny suwak. Możesz przesunąć przełącznik na trzecim – suwak Głośność dzwonka – aby zmienić głośność dzwonka. Ostatni suwak dostosowuje głośność alarmu.

Karta Nie przeszkadzać

Ta przydatna funkcja wycisza wszelkie zakłócenia, które mogą uniemożliwić Ci produktywność. Nie tylko wycisza dźwięki w telefonie, ale także blokuje wibracje, a nawet zaburzenia widzenia.

Po otwarciu karty Nie przeszkadzać, przejdź do Zachowanie, aby wybrać to, co chcesz zablokować. Zobaczysz następujące opcje: Dźwięk i wibracje oraz Powiadomienia. Pierwszy wyłącza alarmy, dźwięki dotykowe i dźwięki mediów. Jeśli wybierzesz drugą opcję, zapobiegniesz przeszkadzaniu w dźwiękach powiadomień i obrazach.

Możesz wybrać dostosowanie funkcji i zdecydować, co się stanie, gdy ekran będzie włączony lub wyłączony. Na przykład możesz włączyć lub wyłączyć miganie ekranu po otrzymaniu powiadomienia. Pamiętaj, że powiadomienia bezpieczeństwa będą wyświetlane niezależnie od twoich ustawień.

Funkcja Nie przeszkadzać może mieć ograniczenia czasowe. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do Ustawień i przejdź do Dźwięki.
 2. Wybierz Nie przeszkadzać.
 3. Wybierz czas trwania.
 4. Wybierz jedną z następujących opcji:
 5. Dopóki go nie wyłączysz (musisz to wyłączyć ręcznie).
 6. Ustaw określony czas (na godzinę, pięć godzin itp.).
 7. Pytaj za każdym razem.

Cichy czas

Wszyscy chcemy trochę wyciszyć się bez ciągłego dzwonienia naszych telefonów. Dla niektórych z nas tak często wyciszamy telefony, że zapominamy, jak brzmią nasze dzwonki.

Ustawianie piksela 3 wibrowanie telefonu jest bardzo proste. Co więcej, masz wiele wygodnych funkcji, które zapobiegają zakłócaniu pracy telefonu przez telefon.

Czy Twój telefon wibruje? Jak często wyłączasz dźwięk? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.