Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak usunąć dane aplikacji Zdrowie na iPhonie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć dane aplikacji Zdrowie na iPhonie

Apple’S Aplikacja Zdrowie oferuje kompleksowe rozwiązanie do śledzenia różnych statystyk związanych ze zdrowiem i kondycją, a wszystko to pod jednym dachem. Za pomocą aplikacji możesz rejestrować różne statystyki zdrowotne, takie jak tętno, odżywianie, wzorce snu, a także różne dane dotyczące kondycji, takie jak kroki, pływanie, różne rodzaje treningów itp. Jeśli jednak posiadasz iPhone’a z podstawową pamięcią wariantu lub chcesz mieć uporządkowany zapis swoich działań, możesz pozbyć się starych zapisów, które nie są już istotne. Jeśli więc zastanawiasz się, jak usunąć dane aplikacji Zdrowie na iPhonie, oto krótki przewodnik.

Aplikacja Zdrowie na iPhonie okazuje się najbardziej przydatna w połączeniu z Apple Watch, ponieważ możesz następnie wykorzystać osprzęt zegarka do śledzenia tętna, spalonych kalorii, różnych treningów/aktywności fizycznej, snu i wielu innych parametrów. Przy tak dużej liczbie aktywnego śledzenia w tle następuje zalew danych, zapełniając gigabajty pamięci Twojego iPhone’a, co prowadzi do dwóch problemów — zapełnienia przestrzeni dyskowej i nieporęcznych ilości danych. Aby uporać się z tymi problemami, oto jak usunąć dane aplikacji Zdrowie na iPhonie.

Jak usunąć dane aplikacji Zdrowie dla różnych aplikacji

1. Otwórz aplikację Zdrowie na swoim iPhonie.
2. Stuknij ikonę profilu w prawym górnym rogu i na następnym ekranie wybierz w obszarze .

3. Na stronie Aplikacje wybierz .

4. Teraz, jeśli chcesz usunąć wszystkie dane na raz, dotknij przycisku. Alternatywnie, jeśli chcesz usunąć dane pojedynczo, dotknij wpisu, naciśnij przycisk, a następnie naciśnij .

Wykonując powyższe kroki, możesz także usunąć dane innych aplikacji, takich jak Zegar, Wiadomość itp., W podobny sposób. Jednak po dotknięciu , wszystkie dane związane z tą konkretną aplikacją zostaną natychmiast usunięte. Ponieważ proces ten jest nieodwracalny, nie można ponownie odzyskać danych. Jeśli więc nie chcesz usuwać wszystkich danych związanych z aplikacją i zamiast tego chcesz pozbyć się niektórych wpisów, możesz również usunąć każdy wpis danych z osobna.

Rekommenderad:  Co to jest SD-WAN?

Jak usunąć dane dotyczące zdrowia dla różnych działań

1. Otwórz aplikację Zdrowie na swoim iPhonie.

2. Po wybraniu karty wybierz kategorię w obszarze . Załóżmy na przykład, że wybierasz .

3. Teraz na stronie Aktywność dotknij dowolnego wpisu aktywności (powiedzmy ), który chcesz usunąć, a na następnym ekranie przewiń w dół i dotknij .

4. Tutaj naciśnij przycisk w prawym górnym rogu i naciśnij w lewym górnym rogu. Alternatywnie możesz nacisnąć znak minus (-) obok poszczególnych danych, aby usunąć je pojedynczo.

Podobnie jak w przypadku usunięcia wpisu Kroki z sekcji Aktywność, wykonując powyższe kroki, możesz także usunąć inne wpisy, takie jak dystans marszu i biegu, pokonane loty itp. Ponadto możesz przejść do każdej aktywności i treningu, np. pływania, dystansu na rowerze , Godziny pracy i inne, aby usunąć swoje dane.

Poza tym istnieją inne dane, takie jak serce (w tym ciśnienie krwi, tętno, nasycenie tlenem itp.), odżywianie, sen, słuch i inne, których dane można również usunąć, wykonując czynności opisane powyżej.

Przeczytaj także: Jak usunąć aplikacje na iPhonie

To tyle w tym artykule!

Powinieneś teraz móc usunąć dane aplikacji Zdrowie dla różnych czynności i prawdopodobnie zaoszczędzić trochę miejsca na swoim iPhonie. Nie wspominając o uporządkowanych danych dotyczących zdrowia, które musisz teraz przeglądać, aby znaleźć to, czego szukasz, i podjąć odpowiednie działania.